Търся партньори

От: Търся партньори

Не искам да звуча негативно към администраторите и модераторите. На българите любимото им хоби е да гледат и копират от чужденците. Идеята за съобщенията е добра, но недоизпипана. В крайна сметка в моя случай се получава така, че съм отговорил на 10-ина души, които не са получили това което им писах и аз очаквам някакъв отговор, те също.
 
От: Търся партньори

Не искам да звуча негативно към администраторите и модераторите. На българите любимото им хоби е да гледат и копират от чужденците. Идеята за съобщенията е добра, но недоизпипана. В крайна сметка в моя случай се получава така, че съм отговорил на 10-ина души, които не са получили това което им писах и аз очаквам някакъв отговор, те също.

По принцип връща съобщение за грешка, като пращаш ЛС...
 
От: Търся партньори

Явно има някакъв системен проблем и не връща.

вече имаш десет мнения и би трябвало да можеш да изпращаш лични съобщения, пробвай - примерно може да пуснеш и на мен - ще ти върна отговор дали съм го получил
 
От: Търся партньори

В крайна сметка в моя случай се получава така, че
В крайна сметка в твоя случай - патиш. Защото не си се запознал с правилата на обществото, в което влизаш.
Навлизането в един форум е като свалката - има нужда от период на ухажване.
Иначе си е чиста проституция...
 
От: Търся партньори

Да патя ли? Вземи излез малко от този форум, където си цар на зеленчуците и виж истинският свят навън. Освен този има и други сайтове, където ти си никой и буквално си 4 импресии.
 
От: Търся партньори

Да патя ли? Вземи излез малко от този форум, където си цар на зеленчуците и виж истинският свят навън. Освен този има и други сайтове, където ти си никой и буквално си 4 импресии.

Колега, трудно ще намериш форум в който потребителите да са така дружелюбни. Ти ако имаш форум какво би направил? Дай идея. Сигурно ще пуснеш пълна свобода на потребителите и всеки ден ще бършеш лайната на спамерите. Поне не дръж сметка на админите, те така са решили и така ще си бъде. Сега като светна целия в червено. утре ако решиш да предложиш услуга тук или да продадеш нещо, кво прайм? Кой ще ти се довери? Пойска помощ намери си, не виждам защо трябва да злобееш.
 
От: Търся партньори

Да патя ли? Вземи излез малко от този форум, където си цар на зеленчуците и виж истинският свят навън. Освен този има и други сайтове, където ти си никой и буквално си 4 импресии.
Ти земи излез и са метни у най-близките кофи.
Нямаш база за предприемач. Пробвай нещо сервитьорче на морето, барманче, такива работи..
 
От: Търся партньори

Да патя ли? Вземи излез малко от този форум, където си цар на зеленчуците и виж истинският свят навън. Освен този има и други сайтове, където ти си никой и буквално си 4 импресии.
Еееех, младеж, младеж!...
На дядо си се опитваш да обясняваш как се правят чекии... Май...
За цар на зеленчуците (благодаря за посещението на сайта ми) се иска много повече работохолизъм от моя. Не, благодаря, не ме блазни.
За цар в някоя област се иска много талант и работа, и много работа и талант. Талант дал Господ, ама работата не ме блазни.
Да изляза от форума? Че аз по цял ден съм навън на чист въздух и слънце. Една трета от годината ми е на пазара. Всред всякакви готини, сиви и дебилни люде.
Сайтове милиони - какво да се прави... Слънцето огрява едва половината Земя, Господ на седмия ден седнал да си почине, светлината пътува цяла цигара време от Слънцето до Земята... Нямам претенции да съм такъв...
А 4 импресии е добре. Може да са нула...

gunshot, този за мен е неспасяем. Нито зелено заслужава, нито смятам да се трудя да му давам червено.
 

Горе