Търся партньори

suncho26

New Member
Здравейте, съжалявам ако не пускам темата в неправилната секция. Ако е така, моля да бъда уведомен и темата да бъде преместена, а не изтрита.

Търся сериозни хора, максимум двама или трима души за партньорство в проект. Проектът е стартирал, но сам самичък не успявам да направя всичко което искам.
Затова търся хора, с които да работим заедно. Не се изискват никакви инвестиции, поел съм всичко до момента и съм се справил сам.

Ще помоля с мен да се свързват само сериозни хора, които биха приели това като основният за тях проект и евентуалното му бъдеще. В лично съобщение ще напиша на желаещите за какво точно става дума в подробности.

Няма да оставя никой да стои в неведение за развитието, ще отговоря на всички, които са се интересували и в крайна сметка евентуално ще обявя кои са хората.

Мое мнение е, че трябват двама, максимум трима човека, но това може да се промени за напред.

Пред всички казвам, че желая лична среща, с хората които преценя. Това, че работим онлайн, не означава да подържаме връзка само по този начин.
 
От: Търся партньори

Изпрати ми ЛС с детайли.
 
От: Търся партньори

Не можеш да пращаш докато не направиш поне 10 поста.
 
От: Търся партньори

Явно да. Може да опиташ с имейли за да не оспамваш форума само с цел да направиш 10 мнения.
 
От: Търся партньори

Бих казал доста "хубави" думи на администратора на форума, но всичко се връща.

По-леко с "хубавите думи" - има причина и то основателна, за да не може всеки току що пръкнал се във форума да спами с ЛС.
Чети тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=26086
 
От: Търся партньори

ivok, разбирам причината много добре, но ето действителен пример за това как това ограничения създава пречки в контакта между потребителите, каквато всъщност е основната цел на един форум.
 
Е щом НЯМАШ НУЖДИ и ще ГОВОРИШ "ХУБАВИ ДУМИ" на администратора - на ти едно червено от мен. Къв вид наглец си да влезеш в кръчма с ритник по вратата, при условие, че не познаваш никого и нямаш представа за устройството, йерархията и т.н.?
 
От: Търся партньори

Здравейте, съжалявам ако не пускам темата в неправилната секция. Ако е така, моля да бъда уведомен и темата да бъде преместена, а не изтрита.

Търся сериозни хора, максимум двама или трима души за партньорство в проект. Проектът е стартирал, но сам самичък не успявам да направя всичко което искам.
Затова търся хора, с които да работим заедно. Не се изискват никакви инвестиции, поел съм всичко до момента и съм се справил сам.

Ще помоля с мен да се свързват само сериозни хора, които биха приели това като основният за тях проект и евентуалното му бъдеще. В лично съобщение ще напиша на желаещите за какво точно става дума в подробности.

Няма да оставя никой да стои в неведение за развитието, ще отговоря на всички, които са се интересували и в крайна сметка евентуално ще обявя кои са хората.

Мое мнение е, че трябват двама, максимум трима човека, но това може да се промени за напред.

Пред всички казвам, че желая лична среща, с хората които преценя. Това, че работим онлайн, не означава да подържаме връзка само по този начин.


едва ли (99.99%) ще се съглася, но ти ми пиши :mrgreen:
п.п. каза, че ще отговориш на всички - очаквам :roll:
 
Последно редактирано:
От: От: Търся партньори

[email protected]
едва ли (99.99%) ще се съглася, но ти ми пиши :mrgreen:
п.п. каза, че ще отговориш на всички - очаквам :roll:

Това означава ли ,че имаш доза съмнение (0,01%) , че офертата може да е неудстоима.
 
От: Търся партньори

Fozzy, много добро посрещане в този форум. Приличате малко на Zamunda.NET, там освен негативизъм от страна на модераторите друго няма.

Към останалите потребители. Намерих хората,които търсех.

Към администраторите и модераторите: Ако това ще ви направи възбудени цял месец, може да затворите темата или направо да ми добавите още няколко червени точици.
 
От: Търся партньори

Идеята, колега е вместо роптаеш, е да спазваш нормите, а те не са случайни. Това, че в този случай води до негавити само за теб, в останалите 99 случая, води до всички. А 10 мнения се правят за кратко време.

В този проект дето търсиш, партньори целия ще е бъде струтктуриран и в дадени норми, как си представяш някой идва и иска цялостнна свобода, като в същото време е хванат от гората, няма как стане.
 

Горе