Търся партньори

От: От: Търся партньори

Ох, тия хора с голямо самочувствие без покритие и дрънкащи тотални глупости вече взимат да ме дразнят.
Ами поне си признай, че го правиш само за да си изкарваш джобни пари, но като гледам този човек просто си мисли, че мулти про става за нещо, което просто не е така и се надявам да се осъзнае, защото ние хубаво се подиграваме, но с хубаво СЕО ще стигне по - напред в класациите и ще се излъжат хора, които ще платят за да си направят първия сайт и ще се окаже какво е това.
Сложил 1 картинка за всичките си сайтове, нещо на база alle.bg + продуктов каталог и това е работата....нямаме и бутон за купуване дори, но се водиме онлайн магазин.
Айде стига с тези глупости, наистина вече тая тема взе да ми лази по нервите, защото най - много мразя пуяци, които разбират от програмиране точно колкото мен (тоест колкото да направят мулти про и дотам). Мислите ли си, че ей сега като хвана някой от улицата и направим укип няма да стане нещо подобно на мулти про? Еми ще стане, ама няма да се хвалим с тази глупост!!!!
Сайтовете щели да се правят само от екипа - дай сега и опън карт ще почнат да си правят сайтовете от екипа, защото ще следват тенденциите, които налага г - н Видов.
Сори че ви развалям майтапа тука, но на този човек трябва да му се каже ясно и обективно какво предлага и как лъже хората и проваля целия бизнес на начинаещите!

Прав си трябва да му се каже, ама не слуша! Както ти правиш, казах ти над 10 пъти какво трябва да направиш в другата ти тема за сайт, не ме послуша, тук ситуацията е същата. Подозирам, че @webnice и Александър Видов са един и същи човек.
 
От: Търся партньори

Как сте банда?
Чух, че все още има някакъв интерес във форума и реших да намина. Радвам се, че има потребители, които желаят доброто на мен и на системата и искам да ги поздравя :) - бъдете живи и здрави. Нека поздрава бъде за всички, дори и за хейтърите.

За тези, които следят развитието ще споделя, че системата претърпя сериозни промени, които даже тепърва предстоят. Има много нововъведения като "Снипет система", лесно вграждане на теми от Интернет, "Real time" редакция и други. Все още си търся сериозни хора за да работим по проекта заедно. Видях, че има такъв въпрос и за това го пиша. Донякъде оправих външния вид защото и мен ме дразнеше. Ето че се стигна до този момент. Не съжалявам, че го забавих, защото другото беше по-важно. Кое е другото? Сигурен съм, че краля ще се запита ;) Другото бе да пригодя системата за всичко, което й наблъсках като функционалност.
Знам, че тук повечето от вас се занимават с WP и бизнесът им е точно това, което аз правя, но мисля, че нещо не се разбрахме до момента.

Вижте, пичове! ( Dudes - както бе споменато в един коментар ) Правя тази система защото има неща, които просто не работят достатъчно добре на WP. Факт е! И сега усещам как на някой му идва да изругае :) ОК! Ползвайте си WP - ваша работа. И аз го ползвам, защото Multy.PRO ( Маути про - беше прекръстено от една приятна личност ) все още не е готова за сериозна работа. Ама замислете се малко! Защо, да му се не види, ще седна аз да си "губя" времето с нещо подобно при положение, че има WP и подобните им?

Ще ви кажа защо!

Защото искам да правя пари - затова ;) Защото почти винаги клиента се сеща през ден нещо да се промени или да се не знам си какво и вместо да завърша проекта и да сме щастливи, аз си играя по цяла седмица да редакторам страниците и това е много досадно и времеемко с WP. В MP си направих такива нововъведени, че промяната става за две минути. А сега с новия "Real time" ъпгрейт ще става за секунди. И това ще е достъпно за всички. Разбирате ли за какво говоря? Ставате неконкурентно способни. Разберете го вече. Нито ще ми стъпите на цените нито на възможностите. Вие така сте си избрали и аз нямам какво да направя - ваша воля.

Още в самото начало обявих намеренията си и ви споделих, че правя система за народа - за вас, за мен, за всички. Така или иначе в един момент ще минете на моя страна или просто ще седите без работа. Не ми дреме. Аз си мисля за себе си и за клиентите си.

Не знам какво толкова ви пречи Multy.PRO, че сте се наежили толкова!!! Ето, че оправих дизайните.
( А, дизайните! И Multy.PRO и FreshPromotions.EU са с една тема, за това са им еднакви снимките. Плюс това Фреш-а все още не е онлайн магазин. Споменавам го защото имаше такъв коментар. )

Ще бъде оправена всяка част, всеки детайл от системата и ще се предлага най-доброто за потребителите ми ( ни - има хора на моя страна и вече усещаме как ще потекат парите ).

Както и да е, става малко досадно.

За тези, които вярват в Multy.PRO ще споделя, че системата става наистина добра. Сега, след като завърша "Real time" ъпгрейта всеки ще има възможността да се убеди в написаното. Ако намеря спонсори, инвеститори или екип това ще стане за месец.

Аз съм Александър Видов и правя най-добрата CMS в света. За сега работя сам, но се справям въпреки това. Профила ми във фейса е това; в Гугъл е това; в YouTUBE е това; а самата система е това. Ако някой има въпроси или иска да се свърже с мен нека заповяда :)

Поздрави на всички.
 
От: От: Търся партньори

"Аз съм Александър Видов и правя най-добрата CMS в света." :clap::clap::clap:
 
От: Търся партньори

Колега Видов, 90 % процента от хората тук ти желаят успех. И аз разби се - също... Просто, онова което предлага "системата" ти в момента е почти нищо, а казвам почти, защото има бъгове, които предлага... Хубавото е, че го осъзнаваш, лошото е, че не спираш да твърдиш "правя най-добрата CMS" Само времето ще покаже! Дано да си прав, дано да успееш, но когато се биеш в гърдите с малките си, поне за сега юмручета, няма как да не будиш сарказъм, песимизъм, че и омраза! Работи, вярвай, но престани със самохвалството, защото за сега е напълно ГОЛОСЛОВНО! Дано ме разбереш правилно! ;) Успех ти желая!
 
От: Търся партньори

Сериозно, отиди се прегледай... Всичко досега са само празни приказки, без нищо конкретно. Аз все още не мога да разбера какъв продукт предлагаш и каква ти е идеята?! Само като отвориш сайта ти става ясно, че всичко е един майтап, празни приказки и тупане в гърдите.
 
От: Търся партньори

"не обръщайте внимание на изгледа, това е само тестово" (нещо такова каза) - ща ма извиняваш, ама ииииииииииииииииббааааааааааааси теста аз. То година ли колко, резултата същия.
 
От: Търся партньори

след 1 година тоя проект е по-зле отколкото беше
честито
ще прави тоя сайт цял живот и накрая ще изкара за минимална пенсия поне, може би...
 
От: От: Търся партньори

аз си играя по цяла седмица да редакторам страниците и това е много досадно и времеемко с WP. В MP си направих такива нововъведени, че промяната става за две минути. А сега с новия "Real time" ъпгрейт ще става за секунди.

Пак говориш глупости... Кое в редакцията на страници в WP е трудоемко и досадно? Дай ми примери, недей да говориш просто ей така. Колкото до редакцията в реално време в WP има поне 10 такива плъгина. Аз ползвам Beaver Builder и то не за да сменям заглавия, а да си подреждам заглавията, снимките, текста, видеата и всичко останало, така както искам аз, за да не изглеждат като обикновени постове. Можеш за секунди да си пренаредеиш страницата, защото плъгина е drag & drop. Сайта на оная фирма правен на твоята система, въобще няма да го коментирам. Може би ще стигнеш сегашното ниво на WP след 2-3 живота.
 
От: Търся партньори

@ N.JELQZKOV
Би ли споделил, кой пакет ползваш ( https://www.wpbeaverbuilder.com/pricing/ ) ? Коя тема? Направо сподели линк да видим сайта и кажи колко ти струва всичко до тук. Ако искаш де! Ако ли пък не все ми е тая.

2-3-4-5 живота - колкото трябва Dude! MP се прави от сам човек, който сега се учи на половината технологии, докато WP се прави от целия свят, от цели екипи от професионалисти. Това ли е най-доброто за момента @N.JELQZKOV? Защото ако е така ще е достатъчно да направя същото или по-добро и вече сме наравно. Ама като се има предвид горното сам прецени ситуацията и вероятностите ако аз разполагам с екип и средства какво ще бъде в MP, защото в един момент точно така ще стане. и тогава ще се връщам в темата и ще й се кефя, както сега правя в други сайтове, където още в самото начало, когато не знаеш какво е Javascript, питах "глупости". Там също ме "правеха за смях", но четейки постовете сега смешния не съм аз, защото всеки зададен въпрос се оказа, че има почва, а вече има и знания и умения, а пък най-вече започва да има и резултат. Както всъщност се кефя на постовете до тук, защото половината вече изглеждат не на място а другата половина тепърва ще се обезсмислят.

( "Късата памет" е голям проблем на б....е! Съща така и нежелчанието да се подледне отвъд )

Благодаря за насоката. Ще разуча този плъгин, ще му направя "разкрой" и ще видя къде какво е пропуснато или къде какво може да се подобри, като ще го съчетая с моите идеи и ще видим какво ще се получи накрая. Ама това са некво тъпи мои схващания. Разкрой ли? Ко каа ? Тоя пак нещо ... !!!

Гордея се с начинанието си, волята и духа си, дадени ми от Татко! Бъдещето е пред мен, и така :)

Поздрави за всички фенове,
Алекс Видов

ПП

Сега ще трябва да модифицирам системата да работи с Angular.JS и нещата потръгват, защото имам подобни диаграми от години, само дето ги мислех да бъдат с jQuery, защото още не бях чул за "Angular". Всъщност за сега ще са точно с jQuery - после ще "зашия" и Angular и ей така. Едно по едно ...

Чудя се с какво да ви провокирам още за да се забавлявате докато отсъствам, но вие поне в намирането на неща за подигравки сте доста по-добри от, който и да било друг народ по света. Сигурен съм, че ще се справите ;) Просто не сте моята среда и за пореден път се убедих, че тук само си губя времето а насреща нищо конкретно и полезно. Само долен хейт и ...

Айде със здраве и да не забравяте да следите темата с интерес и да плюете след всяка моя стъпка. PR-ра ми ( U...o ) ще ви държи в течение :)

Поздрави на всички хейтъри,
смешника
 
От: Търся партньори

Колегата Видов, сякаш има напредък... Ще се радвам куражът му да се окаже основателен! :) Поздрави, Видов! И все пак, първо направи поне "системата" в основи и тогава, споделяй. В момента нещата са само в зародиш, и дано да ги развиеш, но с риуск да се повторя - правиш си лоша услуга, казвайки "най-добрата CMS", а показвайки само това, което имаш за сега...
 
От: Търся партньори

Би ли споделил, кой пакет ползваш?

Ползвам Lite версията, която е безплатна и напълно достатъчна (поне за моите нужди). Преди съм ти обяснявал защo това което си намислил няма да се усъществи. Като цяло твоята идея и планове са идентични с това някой утре да пусне търсачка и да каже, че след време ще бие Google, Bing, Yahoo... и неговата търсачка ще е най-добрата и най-популярната от всички.
 

Горе