Търся партньори

От: Търся партньори

Пълна трагедия и аз същото му казах на този преди няколко месеца, сега след няколко месеца - развитие нула - същото лайно е сайта, но пък на думи сме велики.
 
От: Търся партньори

Всички те хокат. И с право. Аз ще вкарам и малко градивна критика. Дано ти е полезна и те свали малко на земята.

Александър, трябваше досега да си направил дизайна невероятен. Нали първо той грабва.

И след това, ако продукта ти ще струва 15,00лв годишно, кажи на инвеститорите как още ще се печели. Никой няма да инвестира пари в продукт, струващ 15,00лв годишно. Като обявяваш сега тия цени, после трудно ще ги вдигнеш.

Понеже показа постоянство, затова си дам зор да ти пиша. Преди няколко месеца ти говорихме, че ти трябват пари и екип от кадърни хора. Тогава ни отсвири, защото мислеше, че всичко, което хвърчи... Сега пишеш с молба за пари и инвеститори - т.е. тогава сме били прави. А сме прави и за други неща. Седни и помисли. И не искай 500,00лв. За никъде са.

Намери пари и плати за страхотен дизайн на сайта и прекрасни темплейти за първите ти клиенти. Кода и функционалността са важни, но шибания дизайн е най-отпред. Отвори някой сайт с премиум теми за какъвто и да е софтуер и гледай какво правят хората.

Пиши пак след няколко месеца и мисли от какво ще печели твоята система. С 15,00-те лв няма да е.
 
От: Търся партньори

Един мейл и менюто вече не се скрива. Едно съобщение по скайп и на всяка страница от сайта има бутон за редакцията й. Аз от себе си добавих и бутон за нова страница. Всичко това за броени минути.

Айде сега да видим кой от вас ще ми каже подобна платформа в Интернет.

Няма подобно обслужване на клиенти ;)

Самоделка един надежден WEB партньор :|
 
От: Търся партньори

Положението, никак не е розаво. Интересно ми е, кога ще оправиш проблемите, който ти описах по скайп?
 
От: Търся партньори

Ми хората тук не са ми потребители или клиенти. Разгледах сайтовете на всеки един от тукашните, които имате и моето мнение ще ви го спестя. Моите потребители явно ги е грижа повече за това какво може "Самоделка" и как бързо се грижа за тях ако нещо искат като функционалност.

Цените ми са преценени за мен си - пазарна икономика. Ако искам ще го пусна и безплатно. Между другото все още има такава възможност за потребителите.

И така.
 
От: Търся партньори

Всички те хокат. И с право. Аз ще вкарам и малко градивна критика. Дано ти е полезна и те свали малко на земята.

Александър, трябваше досега да си направил дизайна невероятен. Нали първо той грабва.

И след това, ако продукта ти ще струва 15,00лв годишно, кажи на инвеститорите как още ще се печели. Никой няма да инвестира пари в продукт, струващ 15,00лв годишно. Като обявяваш сега тия цени, после трудно ще ги вдигнеш.

Понеже показа постоянство, затова си дам зор да ти пиша. Преди няколко месеца ти говорихме, че ти трябват пари и екип от кадърни хора. Тогава ни отсвири, защото мислеше, че всичко, което хвърчи... Сега пишеш с молба за пари и инвеститори - т.е. тогава сме били прави. А сме прави и за други неща. Седни и помисли. И не искай 500,00лв. За никъде са.

Намери пари и плати за страхотен дизайн на сайта и прекрасни темплейти за първите ти клиенти. Кода и функционалността са важни, но шибания дизайн е най-отпред. Отвори някой сайт с премиум теми за какъвто и да е софтуер и гледай какво правят хората.

Пиши пак след няколко месеца и мисли от какво ще печели твоята система. С 15,00-те лв няма да е.


Всеки прозорлив инвеститор би дал мило и драго за подобен проект. Знаеш ли защо Ops5? Помисли малко. Скоро ще започна да прибирам първите парички от проекта си. Понеже ще предложа най-добрата услуга в света и най-изгодната всеки закачил се потребител ( клиент ) ще си стой при мен. Това значи, че сегашните усилия след време ще се натрупат. Схващаш ли? Тази година 100 нови, догодина 100 нови + старите 100. Третата година стават 300 души и т.н. Сами си вадете изводите.

Благодаря ти ops5, че отново прояви класа в отговорът си.
 
От: Търся партньори

Е хубаво де, от къде, ще ги намериш тези клиенти? Това е въпрос, на който много хора от форума искат да видят отговора?
 
От: Търся партньори

Вчера ме попита каква е разликата между посещения и интерес. Ето каква е: от над 40 потребители дневно ( посещения ) имам вече едно запитване за софтуер различен от "Самоделка", два проекта които ще изчакат интеграцията си със "Самоделка" и един нов сайт. Съща така един магазин иска да влезе в системата. Това е интерес. А даже и в момента ми пращат проекти да ги разработя :) Системата постигна пърава част от своя замисъл и аз съм :-o



Настанете се удобно за да гледате как това което дъвча вече 6 месеца продължава да се случва. :oops:


Между другото май ще търся програмисти скоро. Натам отиват нещата ;)

Има ли тук php, javascript, html, css хакерчета?


Ето да виждате ясно дали си измислям: Multy.PRO статистика

Ако имате идея как да подредя и да изглежда админ часттс на системата с удоволствие ще ви обърна внимание. Админ
 
От: Търся партньори

Аз по-грозна "платформа" досега не съм виждал, пък ти си прави изводите - за функционалностите да не коментирам - пак нула.
 
От: От: Търся партньори

Луд ли си къв си?
Баси помията е този сайт и тая самоделка.
сори ама тая нелепица ми идва в повече.
Зелен фон?!
Вчера ме попита каква е разликата между посещения и интерес. Ето каква е: от над 40 потребители дневно ( посещения ) имам вече едно запитване за софтуер различен от "Самоделка", два проекта които ще изчакат интеграцията си със "Самоделка" и един нов сайт. Съща така един магазин иска да влезе в системата. Това е интерес. А даже и в момента ми пращат проекти да ги разработя :) Системата постигна пърава част от своя замисъл и аз съм :-o



Настанете се удобно за да гледате как това което дъвча вече 6 месеца продължава да се случва. :oops:


Между другото май ще търся програмисти скоро. Натам отиват нещата ;)

Има ли тук php, javascript, html, css хакерчета?


Ето да виждате ясно дали си измислям: Multy.PRO статистика

Ако имате идея как да подредя и да изглежда админ часттс на системата с удоволствие ще ви обърна внимание. Админ
 
От: Търся партньори

Здравей! Следя темата ти от доста време и гледам как постепенно започваш да се вкарваш в своя филм. Не го приемай лично и аз не съм много кадърен когато става дума за цветови подбор, но ти направо чупиш рекордите. Прегледах видеото ти и направо нямам думи. Как искаш да си на световно ниво с тези цветове? Първото което ще те посъветвам е да си смениш цялостно дизайна. Щом смяташ, че ще имаш успех, защо не наемеш някой да ти направи качествени дизайни и ще си едно ниво нагоре. Как си мислиш, че ще минеш wordpress и всички останали платформи не знам.
 
От: Търся партньори

Уоу, пропуснал съм го... На негово място бих предпочел админ да ми изтрие темата.
 
От: Търся партньори

Ама има нещо, което много ме радва в цялата история на тоя сайт, "и явно другите колеги не я разбират" - скивайте ква красота е, всеки бутон да е с определен дизайн! Ма, как сме толкова прости да не се сетим да направим така, а да стойм с някакви готови и цялостни дизайни като на Виктория Сикрет? Човека е изял с парцалите wordpress и всичките им теми със своята, пък ние сме със скъпо платените на дизайнери теми. Аз направо не мога да понеса тази мисъл! Най-ми харесват бутоните долу в ляво с дървесината. Някак си придават подтекст на цялата тази работа.

"Без да исках" се вмъкнах и в админ панела - там пък е "20 дъги на едно място"! Два реда иконки с незнайно значение.

Аз ли недоумявам, ама да пренебрегваш градивната критика, да си мислиш, че си изял с парцалите големите компании с това недодяланото нещо, хората да ти казват какво да направиш, ти да се впечатляваш от едно, две запитвания и да си висиш на тях, не знам що за бизнес план е това, ама май работи само в твоята глава!
 
От: Търся партньори

Aбе хорa, този нещо ви бaлaмосвa, зa дa ви ядосa. Не му се връзвaйте. Aз се зaбaвлявaм кaто четa споровете по темaтa.
 
От: От: Търся партньори

Don__t_feed_the_Troll.jpg
 

Горе