Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове с репутация :)

Целта ми е партньора да наддава за проекти, които бихме могли да ги направим, за което ще получава процент(ще се разберем за процента - няма да е малък) от печалбата 8)

Може да работим заедно или само аз :) както се договорим

Проектите, които бих могъл да поема са доста разнообразни:
- Рязане на PSD към HTML/CSS и/или към WordPress и т.н.
- Изработка на дизайн за сайт
- Вграждане на дизайн в система
- Изработка на сайтове за обяви, агрегатори за оферти, обяви и всякакви системи за управление на сайтове...
- и още услуги, които ще ги обсъдим по-подробно на лично :)

Моля да ми пишете за повече информация на лично или на скайп: niky_gat
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Всички тези неща се правят в Пакистан/Индия и Бангладеш за по $5.

САМО цигарите не можеш си закупиш с тези пари...
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Това 5-те долара не е съвсем вярно. И там хората знаят за кое колко да искат. Е, подбиват, но не чак толкова.

Относно предложението: Както виждам ти искаш да се възползваш от нечия чужда добра репутация. Репутация трудно се гради и лесно се руши. С какво ще гарантираш на желаещите, че няма да бъдат прецакани с несвършена или зле свършена работа? А и работата на freelancer-ите не е просто да направят нещо, а понякога изисква добра комуникация за доизясняване и доизкусуряване на нещата. Ако се кара на принципа един дал на друг, който предал на трети, съвсем ще стане като развален телефон, от който го отнася така нареченият "партньор", а ти просто си намираш друг и си продължаваш.
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Имам доста проекти зад гърба си :) Никога не поемам неща, които не мога да свърша... Пробваме с един проект, виждаме как стоят нещата и ако всичко е ОК - продължаваме ;)

За комуникацията - бих казал, че няма да е проблем...все пак няма да минават нещата през пет човека...
Колкото до репутацията - Да, лесно се руши, но не забравяйте, че може и да се качи още повече с моите умения :)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

От опит съм установил, че прикачените по този начин хора създават повече проблеми отколкото решават (има много редки изключения). Ако си толкова добър, защо не си си изградил добра репутация в поне един такъв freelancer-ски сайт? Всеки може да твърди, че работи качествено. По-трудно е друг (клиент) да го потвърди.
Конкретно в този форум ти си поредният user с малко над 70 мнения без репутация и без iTrader.
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Американски форум : питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум : питаш нещо и теб те питат.
Български форум : питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп или некадърен!

Няма изключения, дори и тука... :D
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Добре използваш подвеждащи похвати с цел отвличане на внимание. Това ти е нужно явно за да не отговориш на въпроса защо сам не си тръгнал да градиш добро име в такива сайтове.

Във връзка с питането и отговарянето:
В случая ти не питаш нищо, а търсиш. Добър опит за разсейване и подвеждане, но неуспешен.

Относно предложението/търсенето:
Гаранции за коректност очевидно няма как да дадеш, а сделка, в която рискът се поема само от едната страна е като сделка с дявола.
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Много погрешно разбираш моите постове - поне така мисля аз :) Моля без излишен спам по темата, ако може...
Колкото до въпроса - защо сам не си издигна профил с репутация - нямам го това време(иска дълъг период), в началото е адски трудно(трябва да работя почти без пари само за репутация и намирането дори на такива проекти е адски трудно) и защо всичко това, като може да давам процент от печалбата...и така и аз доволен(взимам си парите) и партньор - взима си процента печалба(който няма да е малък) + това събира положителна репутация :)

НЕ всички са измамници, приятел :) Без да познаваш някой не е хубаво да говориш за него... може да видиш моите теми и да видиш - имам ли, клиенти, които не са доволни от мен ;)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

единствения вариант е партньора да може да те покрива на 100% аз небих си рискувал репутацията за никви пари. кат знам че има места на които кръв съм срал з ада издрапам и две кофти ревюта ще ме върнат в първи клас просто няма цифра дет да ме накара да се навия.

неразумния може да е неразумен ама не епрост

никич ся знам че щ истане гадно ама не струва офертата ти както и д аго погледнеш. колко ще изкара партньора от твоята работа? то има маса поръчки за това от по 20-30 долара, и 200 да са. колко процента ще дадеш - 10, 20? еми за няколко долара просто не си струва риска да си гриза ноктите и да се чудя ще успееш ли няма ли да успееш. пък знам кво е гадно да ти висят на главата и да те питап постояно - доде я докара, тъй че не мога да ти вися и яз и да те чакам да свършиш нещо.

направи репутация тук и после ще е дсота по лесно да намериш партньор въпрекиче рисковете са си същите, ама поне се вижда че действително си сериозен, щото до моента за две години имаш 70 мнения и никакъв итрейдър,

ти ми кажи - ако ти драпаш една две три години и направиш репутация и аз ти предложа същото ти ще се навиеш ли и ква ти е гаранцията че ако нещо се спече няма си фана шапката и да те оставя в небрано лозе, нито ще съм първия нит щсъм последния дето те е преевал и накрая ще се чудиш що ти трбяваше да се занимаваш с мене за ХХ долара.
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Ей манго,откъде на къде ми даваш отрицателен itrader?
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Ей манго,откъде на къде ми даваш отрицателен itrader?

за кво ти го е дал? за безплатната помощ с пхп ли? бааааа то само тва липсва за безплатна помощ и отрицателен итрейдър да почне ад се раздава
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Идея си нямам да ти кажа за коя тема ми го е дал ама ефакт,
Лъчи бути,романи бути(това никича ще го разбере)
за кво ти го е дал? за безплатната помощ с пхп ли? бааааа то само тва липсва за безплатна помощ и отрицателен итрейдър да почне ад се раздава
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

ма тва е много тъпо - итрейдъра не е репутация че да се раздава на когот дет му кефне

чай да видим никича кво ще каже - мое да е объркАл рейса, пича
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Ей манго,откъде на къде ми даваш отрицателен itrader?


Я по полека с тия лафове...
Я обясни ти защо ми даде отрицателен рейт? Да видим имаш ли какво да кажеш...

Ако ми обясниш и аз ще ти обясня :)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Я по полека с тия лафове...
Я обясни ти защо ми даде отрицателен рейт? Да видим имаш ли какво да кажеш...

Ако ми обясниш и аз ще ти обясня :)

ей мноо си омаян

не знам кво ти е дал херото ама не е итрейдър

итрейдъра е само за извършена сделка тъй че определено си в грешка - що не му върна репутация и да си се замеряте на лични?

тва с трейдъра е много грозно да знаеш, ама много
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

ей мноо си омаян

не знам кво ти е дал херото ама не е итрейдър

итрейдъра е само за извършена сделка тъй че определено си в грешка - що не му върна репутация и да си се замеряте на лични?

тва с трейдъра е много грозно да знаеш, ама много

Добре де и аз съм нямал никаква сделка с него......... защо той ми даде отрицателна.. гледам, че е било за някакъв негов пост, в който търси сайтове и аз писах, че и аз търся и без нищо да ми каже ми дава отрицателна репутация?
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Добре де и аз съм нямал никаква сделка с него......... защо той ми даде отрицателна.. гледам, че е било за някакъв негов пост, в който търси сайтове и аз писах, че и аз търся и без нищо да ми каже ми дава отрицателна репутация?

ема има голяма разлика между репутация и итрейдър

начи репутацията я биеш под което мнение искаш, кликаш там на оная звездичка долу и даваш каквото искаш. репутацията е динамична величина - днес един ти дал червено, утре друг зелено и така. ако днес си червен това не значи че утре няма да си зелен

при итрейдъра е друго - там остава като петно завинаги, то това е смисъла, да набиеш на някого отрицателен итрейдър означава да имаш наистина много основателна ричина да го направиш и задължително сделка

итрейдъра го гледат всички потенциални купувачи и можеш направо да прецакаш бизнеса на човек с някакъв отрицателен трейдър. А и всички виждат коментара ти, къде си го дал - към коя тема. Тва си е червена светлина при поръчка

Репутацията никой не я вижда - вижда се само тез квадратчета ама както ти казах те са сума от всичките ти получени репутации до момента и като цяло отразяват поведението ти във форума, а не коректността ти при сделки (не пречи да ти набият червено ако излъжеш при сделка или зелено ако са доволни ама ще се размие в общи яфон репутацииV

та след сичкото туй дет го изписах - много гадно е да дадеш на някой итрейдър без основателна рпичина, а пък да му върнеш за това че ти е дал кофти репутация с отрицателен итрейтър е се едно да го жигосаш по лицето щото веднъж ти казал че си тиквеник

между другото бая драма стана и аз на твое място така бих се позамислил как да постъпя оттук нататък щото разбираш колко аа мм диликатна ситуация са породи, особено такам в контекста на темата дето пишем в нея
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

кат та гледам май вече реши как ще постъпиш - лог оф, с 200 далеч от тоя форум? а дано съм се объркал щото ако е така да ти имам сериозната оферта в тая тема
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

кат та гледам май вече реши как ще постъпиш - лог оф, с 200 далеч от тоя форум? а дано съм се объркал щото ако е така да ти имам сериозната оферта в тая тема

Хахха :D :D какъв лог оф бре пичаго :) Все пак не вися в тоя форум като вас 24 часа... И явно съм объркал - точно каквото ми е дал този пичага и аз такова отрицателно му дадах...така че той си е виновен, а ти ако обичаш не спамвай повече - няма смисъл просто. ;)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Хахха :D :D какъв лог оф бре пичаго :) Все пак не вися в тоя форум като вас 24 часа... И явно съм объркал - точно каквото ми е дал този пичага и аз такова отрицателно му дадах...така че той си е виновен, а ти ако обичаш не спамвай повече - няма смисъл просто. ;)

начи къде, колко и как ще пиша си е ИЗЦЯЛО МОЯ РАБОТА

а що реши че спамвам? кво спамвам?

дето ти обяснявам що е то репутация и итрейдър? тва ли спамвам?
 

Горе