Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Не стига, че те мързи с труд да си градиш бизнеса и искаш някой наготово да ти носи баницата, а също така гледам, че се държиш неоснователно грубо с останалите. Неедин (включително и аз) ти каза, че сделката ти не струва. Аз например имам такъв акаунт с много висок рейтинг в международен freelance сайт. Отделно, че си имам и хора, които ме дирят, тъй като сме работили с тях и преди. Човек като мен няма как да приеме толкова несериозно представено предложение. Като добавим и "уникалния" ти и "уважителен" тон, можеш да откажеш почти всеки да работи с теб. Бизнесът не е само работа/услуга/стока и пари насреща. Нужно е и отношение, което на теб явно ти липсва.
Когато някой предлага оферта е хубаво първо да си отговори на въпроса "Защо му е на някой да се занимава с мен и моята оферта?". Ако има за какво, то офертата ти явно е читава. В случая лесно мога да си намеря много по-доверен и доказал се човек от теб за мой подизпълнител. Ти с нищо не се опита да докажеш коректността си и професионалните си умения. Няма портфолио. Няма никакви отзиви от никого за теб. Дори "бла-бла" приказки из темите тук нямаш достатъчно, че да може поне от тях човек да определи що за човек си.

П.П.:
Червено и от мен за автора на темата.
Основание: Поради лошо отношение и отмъстително раздаване на репутации без смислена причина. За разлика от теб аз поне мога да мотивирам червените си ряпи. Честито!
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Благодаря все пак за проявения интерес към темата :)
Интересното е, че до тук имаше само и единствено критики - никой няма да ми иска портфолио, информация за мен и т.н. :) Но това са хейтърите тук...

Искам само да покажа последното основание за отрицателната репутация към мен: "gay" :) Нека не споменавам името на потребителя - той си знае ;)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Както и да е вече всичко е точно,а между другото има едно зелено кръгче(до името ти в темите) което издава дали си на линия така, че недей да си мислиш ,че не знаем кога си тук и кога те няма
Хахха :D :D какъв лог оф бре пичаго :) Все пак не вися в тоя форум като вас 24 часа... И явно съм объркал - точно каквото ми е дал този пичага и аз такова отрицателно му дадах...така че той си е виновен, а ти ако обичаш не спамвай повече - няма смисъл просто. ;)
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Интересното е, че до тук имаше само и единствено критики - никой няма да ми иска портфолио, информация за мен и т.н.
Ти с нищо не се опита да докажеш коректността си и професионалните си умения. Няма портфолио. Няма никакви отзиви от никого за теб. Дори "бла-бла" приказки из темите тук нямаш достатъчно, че да може поне от тях човек да определи що за човек си.
Кой не може да чете?
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Благодаря все пак за проявения интерес към темата :)
Интересното е, че до тук имаше само и единствено критики - никой няма да ми иска портфолио, информация за мен и т.н. :) Но това са хейтърите тук...

Искам само да покажа последното основание за отрицателната репутация към мен: "gay" :) Нека не споменавам името на потребителя - той си знае ;)

АВЕ ДРИСКИЧ, ЩО СИ МИСЛИШ ЧЕ СИЧКИ СА РОДЕНИ САМО ДА ТИ СЕ ВЪЗХИЩАВАТ ВЕ, КО СЕ ПРАЙШ НА КАПУТ ВУЛКАНИЗИРАН?

кво искаш ти ве, ни име имаш, ни портфолио, ни нищо бил сериозен, бил корао копеуе

ТИ ЛИ ВЕ ДРИШЛЬО - ТИ СИ КОРАВ КОЛКОТ ПУЕШКА ДИАРИЯ ВЕ

аз сега щи дам репутация "ПУЕШКА ДИАРИЯ" - нека се знае че е от мен

Щял да дава комисион, къф комисион ще дадеш бе - че ти тука не можеш удържа себе си д арподадеш пред клиент ще се насереш в ръцете ми ве. Ще ме изоставиш насред работата да ти бърша фашкиите. После мойта репутация осрана заради някакъв келеш с самочувствие до облаците. Чакай да те разгледам що за рядкоч си ти ве. Ти бая следи си оставил тъй че съм сигурен ще е интересно реживяване
 
От: Търся партньор, който има акаунти в freelacer сайтове за бидване

Никич, помним ти портфолиото от други теми :) Не блестиш с опит и познания.
 

Горе