Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

lastsentinel

Active Member
Рейтинг - 78.6%
10   3   1
Ето накратко за какво става въпрос:

Притежавам няколко проекта на Wordpress, които генерират доходи, но сайтовете имат нужда от лека промяна (редизайн и пипане по кода). Работата на партньора ми ще е единствено да върши работа върху системата Wordpress когато се налага или когато стартирам нов проект сайта да се изпипа както искам. Например, ако няма никакви проблеми със системата по един редизайн на 6 месеца на сайт примерно.

Предлагам процент от приходите на сайтовете по договаряне. Трябва ми сериозен човек, с който да работим дългосрочно (завинаги). Ако трябва съм готов да подпиша и договор ако се налага. Моля всеки заинтересуван да ми изпрати ЛС с няколко свои проекти на Wordpress, които притежава или по които е работил.
 
От: Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

Ти не беше ли малолетен?
Кви договори кви пет лева? :)
 
От: Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

Ти не беше ли малолетен?
Какво от това? Като си малолетен, договори се подписват най-лесно.
 
От: Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

Наистина доста уместна забележка от страна на Noke. Идеята ми е първо да поработя известно време с даден човек и ако и двамата сме доволни вече може да се обвържем чрез договор като до тогава ще навърша 18 годишна възраст. Ако има нещо неясно или пък просто имате въпрос питайте тук в темата или на ЛС и аз ще Ви отговоря :)
 
От: Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

като до тогава ще навърша 18 годишна възраст.

на колко години си ? :wink: да не си на 13-14 че ще има да си поакате за договор :D

това в кръга на шегата! Кажи какви са сайтовете ти (тематика).
 
От: Търся партньор специалист на Wordpress (дългосрочно)

Няма значение на каква тематика са сайтовете :)
 

Горе