Търся партньор

От: Търся партньор

Добре бе разбиращите, явно сте малоумни! Гледате по телевизия Х срещата Х. Мачът завършва, след което повече от 15 минути не трябват. Вие сте олигофрени и гледате да вземете на хората парите с един куп излишни думи и изречения, гоните максималният брой думи. Нормално да отнема над един час! Олигофрени!!!!

Айде писна ми кура от скапаняци като 99.9% от потребителите в сайта! Да хванат администраторите да ми изтрият акаунта, че си вдигам нервите от вас....

Ти бъзикаш ли се с мен? Аз 30 статии пиша за час... Ай, ся да сЪ състезаваме... хахаха 8) Знаеш ли как ги щракам? Като седна, та чак пара се вдига. Абе на ден мога и до 500 статии да стигна. :d Айде сега колегите с диагноза хроничен работохолик или малоумник да се активизират и да предлагат безплатните си услуги на баш шефа! Казах!

Сега да оставим шегата на страна. Тук не сме индианци, че да ти се вържем на офертата. Я малко се хвани в ръце и седни сам да си ги пишеш, та може би поне така да оцениш труда на хората!

П.С. Охх, така не се бях смяла скоро. :lol:
 
От: Търся партньор

Ето една тематична картинка към темата. Айде, наздраве от мен, че след подобна примамлива оферта си ударих главата в масата и реших, че само алкохола ще ме спаси хихи :beer:

528366_10151354935899790_267569288_n.jpg
 
От: Търся партньор

Мислих да не се включвам ама..........
-------
Аз мога да пиша по 100/час!

Всичките ще са 100% уникални и по колкото символа искаш. Пускам един софтуер за създаване на hash sum-ове... автоматичен копи-пейст, сейв и сенд към сървъра. Ако ми дадеш достатъчно добра машина и бърза връзка със сървъра, мога и 100000/час да "пиша", барабар с публикуването!

Ще казваме на потребителите, че са спортни статии.... ама кодирани. Да се спасяват. ;)

ПС: Окей, като изгледаш мача ще напишеш за 15 минути..... Ами мача колко време ще го гледам? И две бири като изпия... отиде работата. Къ ги виждаш тия неща? :)

ПС2: Един съвет от мен. Ако искаш да направиш нещо, кротни се малко... почни да мислиш... и се дръж вежливо и с уважение.
 
От: Търся партньор

Охо, гледам конкуренцията се развихря. Аз пък мога да нащракам и повече :p
 
От: Търся партньор

Сега се сетих и за друг вариант..... някаква армия от хамстери... ама някви по тежки... слагаш ги в някакъв басейн, с наредени клавиатури отдолу. И да щракат... всичко ще е уникален текст. При попълване на нужният брой символи, текста автоматично се изпраща. Даже и спейсове ще има от време на време, което е предимство пред предният вариант с hash sum-овете. ;D

Като ти трябва по-голям аутпут.... слагаш още клавиатури и още хасмтИри. А мейджър упгрейд ще е по-голям басейн.

:cry:
 
От: Търся партньор

Сега се сетих и за друг вариант..... някаква армия от хамстери... ама някви по тежки... слагаш ги в някакъв басейн, с наредени клавиатури отдолу. И да щракат... всичко ще е уникален текст. При попълване на нужният брой символи, текста автоматично се изпраща. Даже и спейсове ще има от време на време, което е предимство пред предният вариант с hash sum-овете. ;D

Като ти трябва по-голям аутпут.... слагаш още клавиатури и още хасмтИри. А мейджър упгрейд ще е по-голям басейн.

:cry:

Ей, разби ме. Намерих идеално решение за уникален текст. :D
 
От: Търся партньор

:) Трябва да си находчив и предприемчив в тоя живот... не се получава иначе!!!

Даже смятам да си направя сайтче "Unique solutions for your business" с подобна тематика... никой нищо няма да купи, ама поне ще е забавно! :roll:
 
От: Търся партньор

Първо оправи сайта приятел, видял ли си как изглежда на 10 инчов лаптоп? Не се обиждай но е доста збозен за ниски резолюции... На таблет изглежда още по-лошо... Ето ти и един бърз скрийн:

 
От: Търся партньор

Първо оправи сайта приятел, видял ли си как изглежда на 10 инчов лаптоп? Не се обиждай но е доста збозен за ниски резолюции... На таблет изглежда още по-лошо... Ето ти и един бърз скрийн:



Благодаря много за скрийна. Ще го поправя. Няма защо да се обиждам. :)
 
От: Търся партньор

ако не си намерил човек - виж ми личното съобщение :)
 

Горе