Търся партньор

От: Търся партньор

1. За спортни новини не повече от час!!!

2. 200-250 лв. месечно

Далеч си от истината!
 
От: Търся партньор

Изискванията ми са уникални новини - между 10-15 броя на ден.

1. За спортни новини не повече от час!!!

Интересно ми стана, как определи точно, че 10-15 броя уникални статии се пишат за един час?
 
От: Търся партньор

:D Това означава, че една статия трябва да се пише за няма около 4-5 минути. Дори и при копи-пейст отнема повече време.
 
От: Търся партньор

Да ловим бас?

Бас не ме устройва. Интересувам се от чисто практическа гледна точка. Някакъв трик, който да приложа и за моите сайтове.
 
От: Търся партньор

Бас не ме устройва. Интересувам се от чисто практическа гледна точка. Някакъв трик, който да приложа и за моите сайтове.

pisara => няма смисъл да спориш с него. Това е поредния човек, който си мисли, че разбира от писане на статии, и журналистическа работа. Но дълбоко греши за това. Невъзможно е написването на 10-15 уникални статии. А той търси точно това - човек, който да пише уникални новини, а не просто копи-пейст, защото ако беше така, самият той щеше да се заеме с копиране на новини.
 
От: Търся партньор

:roll:
pisara => няма смисъл да спориш с него. Това е поредния човек, който си мисли, че разбира от писане на статии, и журналистическа работа. Но дълбоко греши за това. Невъзможно е написването на 10-15 уникални статии. А той търси точно това - човек, който да пише уникални новини, а не просто копи-пейст, защото ако беше така, самият той щеше да се заеме с копиране на новини.

Аз пък реших, че ще намажа филията с мед и ще намеря неизвестен досега трик за бързина. :cry:
 
От: Търся партньор

На мен написване на качествена статия (барната, изпипана, оптимизирана) с размер около 500 думи ми отнема около 30-40 минути. Не знам как ще намериш човек, който да се справи според твоите изисквания. Предложението ти е повече от несериозно и съм убеден, че няма разумен човек, който да се съгласи. Дори начинът, по който си оформил обявата не е както трябва. Добре, че не си работодател, а ако си много жалко за служителите ти...

Пожелавам ти успех в начинанията.
 
От: От: Търся партньор

На мен написване на качествена статия (барната, изпипана, оптимизирана) с размер около 500 думи ми отнема около 30-40 минути. Не знам как ще намериш човек, който да се справи според твоите изисквания. Предложението ти е повече от несериозно и съм убеден, че няма разумен човек, който да се съгласи. Дори начинът, по който си оформил обявата не е както трябва. Добре, че не си работодател, а ако си много жалко за служителите ти...

Пожелавам ти успех в начинанията.

На мен статия със същата големина ми отнема около 60-70 минути със снимка, линкване, описания, тайтъли и дескрипшъни и т.н.

Пък ако трябва да изчислим колко струва написването на 15 уникални статии, не мисля, че сайта ще донася толкова приходи, колкото разходи ще се изхабят.
 
От: Търся партньор

Добре бе разбиращите, явно сте малоумни! Гледате по телевизия Х срещата Х. Мачът завършва, след което повече от 15 минути не трябват. Вие сте олигофрени и гледате да вземете на хората парите с един куп излишни думи и изречения, гоните максималният брой думи. Нормално да отнема над един час! Олигофрени!!!!

Айде писна ми кура от скапаняци като 99.9% от потребителите в сайта! Да хванат администраторите да ми изтрият акаунта, че си вдигам нервите от вас....
 
От: Търся партньор

Колега, аз казах каквото мисля и ти пожелах успех, без никаква злоба. Ти ни обиждаш и вадиш к*рове в темата - как може такова нещо?!?

@fifi наистина отиват към 60-70 минути, ако броим мултимедия + мета + тагове и подобни неща.
 
От: Търся партньор

Добре бе разбиращите, явно сте малоумни! Гледате по телевизия Х срещата Х. Мачът завършва, след което повече от 15 минути не трябват. Вие сте олигофрени и гледате да вземете на хората парите с един куп излишни думи и изречения, гоните максималният брой думи. Нормално да отнема над един час! Олигофрени!!!!

Айде писна ми кура от скапаняци като 99.9% от потребителите в сайта! Да хванат администраторите да ми изтрият акаунта, че си вдигам нервите от вас....

Моля, моля, тролващия си ти. Зададох елементарен въпрос, а колегите коментираха нещо очевидно. При това коментари изпълнени с истина. Докато твоите последни изказвания са заяждане и въздух под налягане.
Ако продължа трябва да спомена, че мачът се състои от 90 минути, къде точно слагаш 60-те минути за 15-те статии - това не е ясно.
 
От: Търся партньор

http://vip-prognozi.bg/index.php?op...hovete-na-italiq&catid=40:juventus&Itemid=112


Това за колко време се пише според теб? Не говорим за 100% уникалност. Няма как в спортните новини, ето защо реагирам бурно!

Всички визирахме статии в истинския смисъл на думата, а то ставало въпрос за кратки коментари до 100 думи. Коментар всякакъв е излишен.
 
От: Търся партньор

Добре бе разбиращите, явно сте малоумни! Гледате по телевизия Х срещата Х. Мачът завършва, след което повече от 15 минути не трябват. Вие сте олигофрени и гледате да вземете на хората парите с един куп излишни думи и изречения, гоните максималният брой думи. Нормално да отнема над един час! Олигофрени!!!!

Айде писна ми кура от скапаняци като 99.9% от потребителите в сайта! Да хванат администраторите да ми изтрият акаунта, че си вдигам нервите от вас....

Що ти трябва "скапаняк" тогава? Като си голЕм пич отдели 1 час и пиши по 15 статии. Так няма да се налага да делиш скъпоценната печалба.

Между другото 10 статии биха могли да се напишат за 8 часа. Говорим за оптимизиране по кл. думи, картинки, описания, мета и т.н. - 8 часа е един стандартен работен ден. Кажи ми ако това ти е работата за всеки ден, ти на колко лева би оценил труда си?

Щом ние скубем потребителите със статии пълни с излишни думи, само и само да запълним 500 думи, ти на колко оценяваш в пари един такъв труд?

П.П.: Имаш червеничко за подарък! Преди да се пише, трябва да се мисли! Без обиди моля...
 
От: Търся партньор

..........................
 
Последно редактирано:
От: Търся партньор

Това за колко време се пише според теб? Не говорим за 100% уникалност. Няма как в спортните новини, ето защо реагирам бурно!

Еми виж сега за това нещо да се напише повече от 2-3 минути не ти трябват?

Пак ти казвам, ако искаш се сърди - далеч си от реалностите, само не знам дали ти самият се заблуждаваш или се опитваш нас да заблудиш?

Текста от показания от теб пример не може да се напише за 2-3 минутки. Явно не разбираш от писане. Ако трябва да влизам в подробности - само статията без заглавието има над 500 символа. Ти можеш ли да пишеш с по над 200 удара на минута? Малко се съмнявам да можеш да го правиш.
Освен всичко това статията е пълна с грешки. Което води до следващ въпрос - какво искаш - материали пълни с правописни грешки или ... ?
Следващ въпрос - виждам, статията има снимка. Снимката с уредени авторски права ли е? Никъде не си написал това, от къде е снимката? Колко време отнема търсенето, намирането и обработката на снимка, която е с уредени авторски права? Просто е невъзможно една такава новина да се направи за толкова кратко време. А като вземем предвид, че не споменаваме времето, което е необходимо преди това, защото трябва да се прочете материала, да се осмисли за да може да се преразкаже и да се направи уникален... .
 
От: Търся партньор

Bad4o, bad4o... Недей се ядосва и не ни анатемосвай.... Предлагам ти да си записваш на микрофон репортажите от мачовете и да седнеш да си напишеш 2 абзаца уникален "онлайн репортаж" ;) Без да губиш време в ровене, копипействане или разходи по нас.
 
Последно редактирано:

Горе