Търся: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

W

w-seo

Guest
Моля всички колеги, с които сме правили добри сделки през годините да ударят едни звездици?
Може 1 (в случай, че не са доволни, може и повече, ако са останали доволни)
https://goo.gl/9lOCw5

Ще оценя и Ваш проект, в случай, че респективно съм останал доволен :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Благодаря, в случай, на необходимост от съдействие - можеш да разчиташ ...
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Имаш и от мен.
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Чак жал ми стана как просите ревюта...
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

+ 5 от мен.
И не само заради услугата, а защото преди време май имахме някакви сделки и останах доволен
:beer:
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Благодаря на всички, но нека върна на някой жеста де... до сега нито един не е поискал обратно звезди, пишете ми и ще дам, мога да дам и в Google plus на Вас или на Ваш клиент ;)
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Егати какви сте пичове, браво! Не вярвах, че просто ей така ще дадете звезди, даже все още няма никой, който да е поискал нещо в замяна...
Не знам, явно бъдещето ни е светло, щом толкова позитивни и готини и отзивчиви хора има
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Абе ич не е светло бъдещето, след като система конструирана да показва честни и почетени ревюта за дадена услуга се манипулира по подобен начин без никакви скрупули и от двете страни, ама това е друг въпрос...
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

@jair не е точно така! Ще ти дам пример:
Фирмата работи от 2010 година и има обслужени и доволни повече от 300 клиента.... Вчера активирах ЗВЕЗДИТЕ, да тръгна да гоня клиентите за звезди е меко казано кофти, та трябва да наваксаме! Това е истината.
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

@jair не е точно така! Ще ти дам пример:
Фирмата работи от 2010 година и има обслужени и доволни повече от 300 клиента.... Вчера активирах ЗВЕЗДИТЕ, да тръгна да гоня клиентите за звезди е меко казано кофти, та трябва да наваксаме! Това е истината.

Какво означава "да тръгна да гоня клиентите за звезди е меко казано кофти", нали точно това е идеята на звездите? Или си мислиш, че да помолиш клиентите ти: - "Ако ви хареса(харесала преди време) услугата ни, оставете ни ревю във фейсбук" е доста по-жалко от просене от непознати по форуми?
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Има ли още "зажадняли" за звездички? :)
 
От: Търся пет звездички във фейсбук пейдж, връщам жеста

Чак жал ми стана как просите ревюта...
Ако няма какво да правиш не пиши глупости по страниците на хората и по моята.
 

Горе