Търся писатели за

krakatau

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
1. Да могат да пишат с качество за новинарски сайт. Журналистически опит предполагам. По 3-5 статии на ден

2. да могат да преразказват до 30 новини с около 200 думи на ден за постоянна работа.

Моля за предложения на лични
 
От: Търся писатели за

Моля да ми пишете на лични, защото съм нова и имам проблеми с изпращането на лични съобщения. Имам опит. Поздрави!
 
От: Търся писатели за

30 новини на ден ?! То това е нечовешко много и изисква страшно много време, а парите едва ли ще компенсират.
 
От: Търся писатели за

Не непременно. Постижимо е, а и той е казал "до 30" - което не значи всеки ден по толкова. Трябва да се види средното натоварване, а преразказването на новините не е като писането им от нулата. Дали парите ще компенсират - зависи от парите :)
 
От: Търся писатели за

Писах ви лично съобщение.
 
От: Търся писатели за

Това, което искате, а именно първа и втора точка едновременно, звучи несериозно.
Няма кой професионално занимаващ се с копирайтинг или журналистика да се наеме да Ви го върши и то за постоянно. Физически е невъзможно, колкото и да предлагате като хонорар.:)
Ентусиасти със сигурност има, но едва ли ще издържат дълго.

Успех!:)
 
От: Търся писатели за

Именно това, което каза Албена имах предвид. Физически е невъзможно да пишеш по 5 новини на ден и отделно да превеждаш по 30 качествено и бързо.
 
От: Търся писатели за

1. Да могат да пишат с качество за новинарски сайт. Журналистически опит предполагам. По 3-5 статии на ден

2. да могат да преразказват до 30 новини с около 200 думи на ден за постоянна работа.

Моля за предложения на лични
Здравейте, интересува ме предложението ви. Имам опит на същата позиция, но не мога да ви изпратя лично.
 
От: Търся писатели за

С журналистически опит съм. Предложението звучи противоречиво и ще да бъде с качество за кафявата преса. ;)
3-5 статии на ден само с копи-пейст стават. 200 думи не са достатъчни за статия. За обява - може. Дори и за 3-5 анотации са малко.
А 30 новини дневно се преразказват и предъвкват от цял екип. :)
 
От: Търся писатели за

С журналистически опит съм. Предложението звучи противоречиво и ще да бъде с качество за кафявата преса. ;)
3-5 статии на ден само с копи-пейст стават. 200 думи не са достатъчни за статия. За обява - може. Дори и за 3-5 анотации са малко.
А 30 новини дневно се преразказват и предъвкват от цял екип. :)

Лелее, човек, какво направи? Аз от години тук им разправям същото и срещам само подигравки... . Смятай колко ще те намразят с това ти мнение.
 
От: Търся писатели за

Истината, само Истината, дори и да е гола! ;) :)
Аз избягах от журналистиката тъкмо заради псевдоистината и голата лъжа (2 различни, ама все лъжи са) ;)
Да ме намразят. Съвестта ми да не ме намрази.
 
От: Търся писатели за

Ей, трябваше да разделя мненията си на клъстъри по няколко думички, та да натрупам изискуемите бройки...,
 
От: Търся писатели за

200 думи ги пренаписвам за около 20 минути, когато се старая. В това време влизат проверката и корекцията. Излиза, че ако не почивам, трябва да пиша 10 часа, за да направя 30 статии. Само който не е писал толкова дълго не знае колко е изморително, повече и от физически труд. Може и да се пише така няколко дни, но никой не би издържал дълго, в това съм сигурен.
 
От: Търся писатели за

200 думи ги пренаписвам за около 20 минути, когато се старая. В това време влизат проверката и корекцията. Излиза, че ако не почивам, трябва да пиша 10 часа, за да направя 30 статии. Само който не е писал толкова дълго не знае колко е изморително, повече и от физически труд. Може и да се пише така няколко дни, но никой не би издържал дълго, в това съм сигурен.

Съвсем вярно! Дори и да включи на автоматично писане и да ръси щуротии, глупости и нецензурни, както започнаха в началото КУ-КУ (зародишът на предаването на Слави), пак писачът има потребност от елементарни физиологични нужди, в които влиза и сън. ;)
 
От: Търся писатели за

Здравейт, писах Ви на ЛС!
Пожелавам на Вас и останалите колеги успех!
 
От: Търся писатели за

Здравейте,

Виждам, че имало бурна дискусия, да го бях провокирал, нямаш да стане толкова честно и откровено.

Ще се видя с някои от писалите на лични. Предполагам, че ще се наложи да се ползват двама човека.

На останалите - хубав ден, седмицата започвааа:)

Благодаря, че обърнахте това внимание на обявата ми!
 
От: Търся писатели за

Здравейте, писали сте ми ЛС, но не мога да ви отговоря. Позицията ме интересува, пиша предимно за новинарски сайтове от две години.
 

Горе