Търся плъгин галерия

alfina87

Active Member
:)Търся сигурно от 1 седмица и не намирам плъгин, който да прави следното: да се зареждат снимките в Уърдпрес с нормалния фийчър, но да се показват в галерия и като се кликне на снимката, да излиза в попъп прозорче и с ховър да се появява стрелкичка и да се навигира между снимките в този попъп прозорец и ако иска потребителя да затвори и да остане на страницата със статията:)

Знам, че може да звучи тъпо въпроса ми, но наистина не намирам нищо нито в нета, нито в секцията тук. :shock:
 
От: Търся плъгин галерия

Незнам дали те разбрах правилно, но ако искаш това което си мисля - ПРОБВАЙ ТОЗИ ПЛЪГИН. Виж сайта в подписа ми, там съм го приложил.Снимките (без значение в галерия ли са или по отделно) се отварят в попъп със стрелки.Даже и в линка който съм ти дал има примери и ще видиш дали ще ти свърши работа :)
 
От: Търся плъгин галерия

Първият вариант дето ми идва е да ти препоръчам някоя от моите теми.
Вторият е просто да вмъкнеш стандартна ВП галерия в поста/страницата и за Gallery Settings да туриш "Link thumbnails to:" на Image File.

После инсталирай някой плъгин от рода на Easy Fancybox, Fancybox for WordPress, или нещо от рода.
Предполагам ще успее да направи каквото искаш.
 

Горе