Търся плъгин за WP за мейл бюлетин.

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
Имам нужда от помощ.
Трябва ми плъгин за Wordpress за мейл бюлетин. В блогът ще има различни категории и идеята е всеки читател да се абонира за кагегорията, която харесва. След, което плъгинът автоматично да изпрати бюлетин за абонатите на дадена категория, когато има нова статия в нея.
 
Той блога още го няма, потребители още по-малко. Не се знае изобщо ще го бъде ама вече търсим ...
 
Той блога още го няма, потребители още по-малко. Не се знае изобщо ще го бъде ама вече търсим ...
Човек, ти нямаш ли си друга работа?
Имаш ли отговор на въпроса или си тестваш дали ти работи клавиатурата?
 
Той блога още го няма, потребители още по-малко. Не се знае изобщо ще го бъде ама вече търсим ...
Страшна логика! Според нея, в процес на изграждане на сградите не трябва да се внедряват асансьори, щото още не са завършени, па и хора няма, па може да искат по стълбите да си джиткат.
Баси безсмисления живот трябва да имаш, за да си толкова дребнаво и злобно (НО АДСКИ БЕЗПОЛЕЗНО) човече.
 
Здравейте,
Имам нужда от помощ.
Трябва ми плъгин за Wordpress за мейл бюлетин. В блогът ще има различни категории и идеята е всеки читател да се абонира за кагегорията, която харесва. След, което плъгинът автоматично да изпрати бюлетин за абонатите на дадена категория, когато има нова статия в нея.

Имаш нужда от това - https://mailster.co/

Между другото, поддържа интеграция с Amazon SES за изпращане на мейлите, автоматизация (autoresponder), статистика и т.н. Успех с блога!
 
Имаш нужда от това - https://mailster.co/

Между другото, поддържа интеграция с Amazon SES за изпращане на мейлите, автоматизация (autoresponder), статистика и т.н. Успех с блога!
Много ти благодаря!
 
Важното е, че ти дрискаш на воля из темите на хората. Успяваш ли да се почувстваш поне малко значим? Поне за секунда? Ние всички те виждаме осран до ушите, но в собствените ти очи вероятно си баси якия пич.
Ханди, защо въобще спориш с него? Нека си хейти. Не ми пречи.
 
Оф топик...

Той блога още го няма, потребители още по-малко. Не се знае изобщо ще го бъде ама вече търсим ...

Не мога да преценя дали някой ти плаща за да тролстваш и да правиш контент или просто си глупав/дразнещ? o_O
 

Горе