Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

cloc

Member
Търся скрип с картата на България като на сайтовете imot.bg и bazar.bg...Като кликнеш на определена област да ти отваря само нея. Преди време ми попадна из нета подобен скрип но тогава не ми трябваше...но сега ми трябва.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Parcel.Bg в момента го продават заедно с домейна, но е възможно да продават и скрипта отделно.....
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

и за какви пари го продават, знае ли се?
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Сайтове за обяви има вече бол, не си заслужава труда и усилията.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Сайтове за обяви има вече бол, не си заслужава труда и усилията.

Ilk92 , приятелю това не е правилната посока на мислене на един предприемач като теб :)
По твоята логика никой нищо не трябва да започва , защото вече има други преди нас.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

@vargov грешиш, аз лично имам сайт за обяви и то доста вървежен, но знам колко години труд са и колко нощи съм програмирал... просто искам да ви предпазя да не си губите времето в тази ниша при положение, че има доста други варианти с възможност за по-бързо развитие. С един готов скрипт си просто под крушата...
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Разбирам те , но от къде знаеш колегата какви възможности има , а и трябва ли да го обезкуражаваме. Аз лично единствено бих се захванал с сайт за обяви е ако имам добър(топ) домейн или сайта е Регионален.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Съгласен съм с @vargov....Относно твоето запитване @nick337 в момента не мога да ти дам точен отговор на въпроса, но предполагам че за скрипта едва ли ще искат някаква колосална сума...според мене, който и да ги купи, ще плати сума главно заради домейна!
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

аз лично имам сайт за обяви но в българия етрудно ако нямаш солиден бюджет или години нерви за трошене. Иначе новите пазари с хиляди потребители като малайзия индонезия и филипините там е по просто. Там имам скалъпен сайт който печели макар и малко.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

аз лично имам сайт за обяви но в българия етрудно ако нямаш солиден бюджет или години нерви за трошене. Иначе новите пазари с хиляди потребители като малайзия индонезия и филипините там е по просто. Там имам скалъпен сайт който печели макар и малко.

На какъв език ти е сайта
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Такава карта може да си направиш с DreamWeaver. Ето и един тъториал. После само трябва да си я сложиш на сайта.
https://www.youtube.com/watch?v=seWbi5UE4o4

Не е голяма играчка, пробвай.
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

Аз бих използвал някоя джъсъ библиотечка, има доста. От първите резултати, със карта на България намерих тази, и ми се стори готина. Не е трудно да се използва, макар и документацията да е доста оскъдна (лично мнение), лесно може да постигнеш това което искаш (за 10тина минутки, ето ти един пример, който само съм сложил хендлъра, с един console.log и да ти сменя хеша в адрес бара). :wink:
 
От: Търся подобен скрипт като на на сайтовете imot.bg и bazar.bg

За оскласс има такъв модул за БГ
 

Горе