Търся подобна Wordpress тема на тази

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Търся подобна Wordpress тема на тази ( http://themeforest.net/item/envirashop-ecommerce-wordpress-theme/full_screen_preview/73265? )

Или, ако някой знае някаква подобна.

По-принцип си търся нещо такова (вижте снимките)

like-this-2.jpg ------ like-this.png


Трябва ми да предложа едни неща, и да може хората да избират между да кажем 5 неща.

Но немога да намеря НИКЪДЕ таква wordpress тема.. отворил съм 1000 таба, търся като луд, но единственото което ми излиза, не ме "удолетворява" :)


Ако някой знае някакви такива темички, моля Ви споделете ги с мен :)

Ще връщам услуги! :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся подобна Wordpress тема на тази

Платена или безплатна тема търсиш? И трябва ли да има shopping card :)
 
От: Re: Търся подобна Wordpress тема на тази

Платена или безплатна тема търсиш? И трябва ли да има shopping card :)

Ами безплатна търся. :)

@ktomov,
Тази първата е готина, но е платена.. лошо..


П.С.

По-принцип НЯМА да я ползвам за хостинг услуги.
Трябва ми за нещо друго.

Смисъл да се избира между около 5 неща.

@BRAIN_PAIN
Ами като цяло може и да има вградена система за плащане, но може и да си интегирам сам пейпалче.
Тоест, само плащане чрез пейпал.

Поздрави,
 
Както по-горе казах, за безплатна тема с подобна функционалност в момента не се сещам.
Сега като стана ясно какво точно търсиш, може да прегледаш някои добавки от codecanyon, като тази http://codecanyon.net/item/premium-pricing-tables-plugin/163730
15$ не са като 40-50 за темплейт, така че с малка инвестиция, може да ползваш която тема пожелаеш. Също така може да ползваш някой продукти като тези от по 2-3 долара от тук и с помоща на custom page template, да си вкараш необходимите елементи в самата страница, а в wp-admin панела, да зададеш за начална страница - тази която си създал.
Другия вариант е да разгледаш безплатния архив в wordpress.org/extend/plugins/, но поне аз не попаднах на добавка извършваща тази функция.
И още един вариант имаш - да хванеш някоя добавка за създаване на таблици и да я стилизираш както пожелаеш.

Моя съвет е да си платиш 3-5-15$ за готово решение, вместо да си губиш времето в намиране на свое такова - времето което ще загубиш за второто действие, ще се равнява на сумата която си платил, а това време може да го оползотвориш в допълнително развитие на сайта и/или изграждане на беклинкове и т.н.
 
От: Re: Търся подобна Wordpress тема на тази

Както по-горе казах, за безплатна тема с подобна функционалност в момента не се сещам.
Сега като стана ясно какво точно търсиш, може да прегледаш някои добавки от codecanyon, като тази http://codecanyon.net/item/premium-pricing-tables-plugin/163730
15$ не са като 40-50 за темплейт, така че с малка инвестиция, може да ползваш която тема пожелаеш. Също така може да ползваш някой продукти като тези от по 2-3 долара от тук и с помоща на custom page template, да си вкараш необходимите елементи в самата страница, а в wp-admin панела, да зададеш за начална страница - тази която си създал.
Другия вариант е да разгледаш безплатния архив в wordpress.org/extend/plugins/, но поне аз не попаднах на добавка извършваща тази функция.
И още един вариант имаш - да хванеш някоя добавка за създаване на таблици и да я стилизираш както пожелаеш.

Моя съвет е да си платиш 3-5-15$ за готово решение, вместо да си губиш времето в намиране на свое такова - времето което ще загубиш за второто действие, ще се равнява на сумата която си платил, а това време може да го оползотвориш в допълнително развитие на сайта и/или изграждане на беклинкове и т.н.
Супер! Хрумнаха ми доста идеи в главата, и може да измисля нещичко! :)

Благодара ти ОТНОВО!

Задължен съм ти ОТНОВО! :)

Ако имам някакви въпроси ще ги драсна в тази темичка.
+реп

EDIT: http://codecanyon.net/searches?term=pricing+table&type=files Това Wordpress Плъгини ли са, че никъде не откривам, да пише ?

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
Не всички. Само два са готови за работа "out of the box". Виж в средната колона където са категориите. На два от тях има категория "Wordpress".
Останалите може да ги вкараш по метода който ти описах по-горе.
Пак заповядай :)
 

Горе