Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

От: Re: Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

@fifi, мерси много за съвета. Точно тази карта ми бърка сметките, а съм вече наясно, че стари дизайни в стила на примера ми трудно се срещат. Някак никой не прави заседнали в миналото дизайни и с право де. :)

Според мен Jarida ще свърши чудесна работа. Темата е доста гъвкава. С някой друг плъгин (разбира се без да се прекалява), ще се постигне резултат като business.bg. Малко, ако се бръкне в CSS, може да се докара дизайна "ретро" един вид.
 
От: Re: Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

Според мен Jarida ще свърши чудесна работа. Темата е доста гъвкава. С някой друг плъгин (разбира се без да се прекалява), ще се постигне резултат като business.bg. Малко, ако се бръкне в CSS, може да се докара дизайна "ретро" един вид.

Майко мила.....
 
От: Re: Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

Или Sahifa? Може би и Avada?
:cry:

Мислиш, че не може Jarida да си пригоди ли? Щото аз съм категорична, че може и ако имах повече излишно време бих доказала и на практика.
 
Re: От: Re: Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

Мислиш, че не може Jarida да си пригоди ли? Щото аз съм категорична, че може и ако имах повече излишно време бих доказала и на практика.

Има ли нещо завършено на тази тема, което е вече нагласено така. :)

Харесал съм няколко и са супер добри. Отделно, ако имам нужда от допълнителни опции, ще се вкарат. ;)
 
От: Re: От: Re: Търся подходяща WordPress тема за бизнес каталог

Има ли нещо завършено на тази тема, което е вече нагласено така. :)

Харесал съм няколко и са супер добри. Отделно, ако имам нужда от допълнителни опции, ще се вкарат. ;)

Е щом има направо готови, ползвай тях. При Ярида си има шорткодовете, левия и десен сайтбар, настройките са що-годе лесни единствено допълнително може би би изискало плъгин за азбучен и регионален каталог, както и филтърно търсене. Иначе темата си е респосив и си предлага къстъм css към темата
 

Горе