Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Давате празни надежди на жената. Никакъв адвокат не може да направи нищо.
Парите трябва да се върнат, трейдър.бг няма да върне нищо (със същия успех - ходете в кауфланд, искайте да ви върнат парите за виното дето си взехте снощи и го изпихте).

Простакесата ще тъне в борчове и ще яде бой, ако не върне кинтата, а поръчителя гори, защото и той е малко простоват - тегли заем, за да върне заем, на простакеса.
Suggarcoating не помага в случая. Понякога е хубаво истината да се каже в прав текст, извинявам се на авторката за грубите думи към нея, но по-добре да ти кажат истината в очите.
Никой няма да ѝ опрости дълговете на "хазартната" женка, освен ако не се отплати по други начини.
Авторката да пие едно натурално сокче и да измисли как да върне заема, на който тя е пръчител и толкова.

пс. Кикити - съветвам те да не използваш определението "приятелка" към тази женка, приятел никога няма да те загроби по този начин. Също така - интелигентна е - замести го с проста като галош, не стига че тегли бързи кредити (идиотия), ама и ги използва да си финансира валутната търговия.
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Според мен даже и да се заведе основателно дело фирмите за бързи кредити ще подкупят българската съдебна система и пак няма да санане нищо
е виж това
Събират борчове с палежи и бухалки

Това е една страшан мафия която рано или късно трябва да се забрани със закон
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Съжалявам, но ти сама си си виновна. Въобще не е трябвало да ставаш поръчител на психически нестабилен човек. Вместо това, да беше я пратила на лекар. В случая е адски некоректно да искаш да не върнете парите, които сте взели на заем. А това с бухалките, защо мен не ме търсят да ме бият борчета. Ами много простичко - щото не взимам пари, които не мога да върна.

@комар - като взимаш пари, ще ги връщаш. Какво мафиотско има в това да използваш всякакви средства, за да си вземеш своето, щом с добра дума не става? Или трябва да си поредния балък, който е изгорял с пари, щото някой тарикат не иска да спази договор или обещание?
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

@комар - като взимаш пари, ще ги връщаш. Какво мафиотско има в това да използваш всякакви средства, за да си вземеш своето, щом с добра дума не става? Или трябва да си поредния балък, който е изгорял с пари, щото някой тарикат не иска да спази договор или обещание?

Да не сме в първобитния строй бе, колега? Като даваш пари на неблагонадеждни хора, ще гориш като балъците много ясно.
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Да не сме в първобитния строй бе, колега? Като даваш пари на неблагонадеждни хора, ще гориш като балъците много ясно.

То и затова има договори, за такива хора да ги накарат си плащат - а ако не могат си има съд и фалити. Няма как да вземеш кредити го пръснеш за каквото си поискаш и да кажеш на банката/фирмата/лихваря сори пич няма плащам да си гледал какъв съм неблагодежден. Да и банката/фирмата/лихваря си поема риска, но докато отчете загубата се приема през изземване на обезпечението, запор на сметки или хората с бухалката. Както те поемат риск, така и ти поемаш риск.

Щом има сделка и двете страни са се съгласили и двете страни трябва си спазват задълженията по договора - винаги има съд, ако някой е скрил инфо. Това, че те ще се правят на интересни и няма си платят, директно ще бъдат разкостени от адвокатите на фирмата, че са лъгали в предоставяне на данните и още по навътре ще влязат в лайната.
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Да не сме в първобитния строй бе, колега? Като даваш пари на неблагонадеждни хора, ще гориш като балъците много ясно.
Не сме колега, прав си. Обаче е напълно законно да продадеш дълга си на някой с дебел врат. От там нататък, тоя с дебелия врат как ще си взима парите, теб не те е грижа ;) Като не искаш да връщаш парите, ти си поемаш риска да паднеш по стълбите.
 
От: От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Не сме колега, прав си. Обаче е напълно законно да продадеш дълга си на някой с дебел врат. От там нататък, тоя с дебелия врат как ще си взима парите, теб не те е грижа ;) Като не искаш да връщаш парите, ти си поемаш риска да паднеш по стълбите.

А законно ли е да си продадеш поръчителството? ;)
 
От: От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

А законно ли е да си продадеш поръчителството? ;)
Не съм запознат.
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Не е законно но е възможно. Взема едни пари от някой сутеньор с които връща заемите, а сутеньора си избива вложението после я в Белгия, я в Холандия...
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Напускате работа и сте готова. Ако на ваше име има собственост - прехвърлете я като дарение на супруга си. После се разведете административно само.
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Лошто е че в България всички закони са така написани за да защитават лихварите и банките
 
От: Търся помощ и адвокат с опит срещу фирми за бързи кредити

Хазартна зависимост в комбинация с бързи кредити е сериозен проблем. Двама мои приятели пострадаха по същият начин преди 7 години. На моят уебсайт можете да научите повече за моята история с Профи кредит. Имам и информация как можем да се защитим от измамниците на Профи Кредит. При всички случаи когато става въпрос за много пари, според мен, задължително трябва да се консултирате с адвокат. И научете предварително повече за него, защото в България е пълно с измамници. За борба в съда срещу банките и бързите кредити горещо препоръчвам адвокат Десислава Филипова. Тя е съвестен човек и абсолютен професионалист.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе