Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Fozzy
програмист съм - ползвам английски всеки ден (отскоро и немски)
завършил съм английска гимназия. 2 месеца преди завършването изкарах FCE.
Ако ме харесаш - може да ми пратиш вече преведена статия - няма проблем да я преведа тестово.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравейте, престижният сертификат в моя случай е Cambridge C2 (Mastery) (последно ниво). Използвам английски главно в лична сфера (много пътувам и имам не малко англоговорящи приятели). В професионалната ми сфера често ме вербуват за преводач, като има нужда. В общи линии - английският ми е добър. Надявам се, достатъчно добър, за да Ви бъде от полза. Цена мога да Ви кажа след като ми изпратите примерната статия на ЛС, но уверявам Ви - цената ще е скромна.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравей фози .
Използвам английския език в работата си и ежедневието си.Работя като рецепционист в хотел Лилия зл.пясаци.Постоянно работя писмено или говоримо с английски език.
Завършил съм хуманитарна гимназия Варна.Студент съм,последна година съм в пловдивската академия.Общо от 10 години уча английски език.
Студент съм така че ще имам времето да работя и върху допълните проекти.
Цената на преведена дума е 0.02лв.
Примерната статия ще я преведа безплатно!
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравей фози .
Използвам английския език в работата си и ежедневието си.Работя като рецепционист в хотел Лилия зл.пясаци.Постоянно работя писмено или говоримо с английски език.
Завършил съм хуманитарна гимназия Варна.Студент съм,последна година съм в пловдивската академия.Общо от 10 години уча английски език.
Студент съм така че ще имам времето да работя и върху допълните проекти.
Цената на преведена дума е 0.02лв.
Примерната статия ще я преведа безплатно!
Димитров, няма да е зле да поработиш и над българския, че като гледам от много работа на златните пясАци си го позабравил :(
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Благодаря за поправката.А вие нямате друго общо с тази тема сигурно.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравейте ,имам доста опит с преводите.Примерната статия ще я преведа безплатно.Цената ще е скромна.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Аз пък много ще се зарадвам да видя повече грамотни хора, които предлагат преводи. С поставени интервали, без елементарни правописни грешки. Наскоро проведохме една дискусия във фейсбук и повечето участници бяха на мнение, че грешките дразнят. За мен специално, ако един човек уважава думите и иска да получава пари от тях, не може да си позволи да ги пише неправилно. Не само е неестетично. Но не може например да си моделиер и да нямаш усет за цветовете.
Преди известно време се наложи да подбирам преводач от български на английски език. Изплаших се наистина. Хора, които представяха дипломи, сертификати и ме уверяваха какъв опит имат и колко са добри, така грозно се излагаха с незнаенето на съвсем простички правила, че на мен ми стана неудобно. Такива неща много ме огорчават. Казвам го, разбирайки напълно, че това може да звучи смешно. Хората си изкарват пари, убедени, че стават за нещо и така. Не съм аз тази, която ще съди и определя кой какъв е и за какво го бива. Споделих какво мисля.
Успех на автора на темата :)
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравейте ,имам доста опит с преводите.Примерната статия ще я преведа безплатно.Цената ще е скромна.
Интервал се оставя след, а не преди запетайка. Интервал се оставя след точка.

Иначе съжалявам за спама, но наистина - съмнява ме колегата да наеме неграмотници. А човек, който не може да пише що годе грамотно на родния си език, какви по-точно преводи ще прави?

За това, когато давате предложение, просто се старайте повече. Ако трябва го прочитайте 10 пъти преди да го публикувате. Това е за ваше професионално добро.

Успех.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Хайде да оставим отворилият темата да решава.Хаха на всяка манджа мерудия сме българите.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравей фози .
Използвам английския език в работата си и ежедневието си.Работя като рецепционист в хотел Лилия зл.пясаци.Постоянно работя писмено или говоримо с английски език.
Завършил съм хуманитарна гимназия Варна.Студент съм,последна година съм в пловдивската академия.Общо от 10 години уча английски език.
Студент съм така че ще имам времето да работя и върху допълните проекти.
Цената на преведена дума е 0.02лв.
Примерната статия ще я преведа безплатно!

Свърши сезонът на Златни пясъци и ти реши да ни правиш на будали с летни цени за ниско качество, а?
:mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Хайде да оставим отворилият темата да решава.Хаха на всяка манджа мерудия сме българите.
Тук сме не просто бит пазар, а форумно кЪмЮнити баце. Вие идвате и акате в наЩо форумче, нема как да останем безучастни :wink:
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Хайде да оставим отворилият темата да решава.Хаха на всяка манджа мерудия сме българите.

Подозирам, че това е същият човечец - I.Dimitrov, направил си веднага нов профил. Поне да се беше постарал да научи къде се слагат интервали. Но всъщност историята около всички тези хора - има вече няколко такива теми във форума - е в тяхната идея, че могат да прецакат някого. Нещо такова е: 'Ех, ама защо се обаждат тия сегааа? Ако не бяха те, щяха да ме наемат да понапиша някое и друго текстче и да преведа това-онова. А те само се месят и развалят работата.' Затова и конфликтите се развиват по един начин - предлага се некачествена услуга (аз бих казала качествена лъжа) и все се намира някой изобличител да се обади, че има нещо не ок в тази работа. И се започва заяждането и цялото дрън-дрън. Такива тарикати на дребно ги има навсякъде, за съжаление. И не знам какво може да е решението да имат по-малко възможност да се изявяват поне в този форум.
 
ДО ВСИЧКИ ИЗБРАНИ ПРЕВОДАЧИ!!!

Поради обстоятелства НЕЗАВИСЕЩИ от мен, няма да имам достъп до компютър за неопределено време. Чакам всички да изпратят преводите и СЕ НАДЯВАМ до 2 седмици да мога отново да седна компютъра.

НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ, съжалявам, че така се получи. Не зависят от мен обстоятелствата. Ще си получите парите, но ще има забавяне, за което съжалявам.

Да подчертая, че проблемът в никакъв случай не е финансов, а е от друго естество.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

Здравейте,
Правя преводи от/на английски език - писмено и устно.Исползвам английски в ежедневната си работа. Работя с компютър отлично. Имам интернет.
Имам натрупан професионален опит в различни области - икономика, финанси, право, техника , ИТ. Изпращам CV, препоръка, сканирана диплома от Английска гимназия и др. необходими документи при поискване.
Дипломата от Английска гимназия удостоверява познанията ми по английски на отлично ниво. Обичам да се занимавам с преводи.
Тел. 0885 50 83 83, paulina.kaneva @ gmail.com
Работя бързо, точно и коректно. Предоставям фактура ако е необходимо


Скоро бях отварял подобна тема, но пропаднаха нещата с всички кандидати.

Накратко за задачата - трябва ми преводач, който да превежда статии. Работата е дългосрочна, като поемам ангажимент да ви пращам редовно статии. Трябва да се превежда по 1 статия на седмица, като минимума за дължина е 1000 думи. Друг важен аспект е, че трябва да бъдете постоянно готови за нови неща. Какво имам предвид? Ще се налага по 1-2 пъти в месеца да пращам статии от по 200-300 думи, за които ще ми трябва превод веднага. За тази бърза услуга, за 300 думи ще получавате цена за 1000.

Третият важен елемент е, че ще ви давам статиите онлайн и ще ги искам в .doc формат, като вътре искам да бъде запазено оформлението. Където е болднат или центриран текста, искам така да бъде и в документа.

Трябват ми само хора, които са на "ти" с английският и:

1. Езика им е майчин или/и
2. Притежават престижни сертификати за владеене или/и
3. Живеят в англоезична държава или/и
4. Използват езика в работата си.

Здравейте,
Правя преводи от/на английски език - писмено и устно.Исползвам английски в ежедневната си работа. Работя с компютър отлично. Имам интернет.
Имам натрупан професионален опит в различни области - икономика, финанси, право, техника , ИТ. Изпращам CV, препоръка, сканирана диплома от Английска гимназия и др. необходими документи при поискване.
Дипломата от Английска гимназия удостоверява познанията ми по английски на отлично ниво. Обичам да се занимавам с преводи.
Тел. 0885 50 83 83, paulina.kaneva @ gmail.com
Работя бързо, точно и коректно. Предоставям фактура ако е необходимо

Всички кандидати трябва да използват английският език редовно в настоящият си начин на живот, независимо дали в работата, комуникацията или нещо друго.

Държа на качеството. Цената също е важна, но тя е от второстепенно значение.

Как протича работата:

1. Пращам ви редовно статии през всяка една седмица от месеца.
2. На краят на всеки месец смятаме преведените думи и правим плащане.

Всички кандидати искам да ми пишат ЛС със следната информация:

1. Цена за превод на 1000 думи.
2. Къде използвате английският език.
3. Сертификати, образование и всякакви подобни неща, които удостоверяват владеенето на езика.

Как протича изборът на човек:

1. Намирам си определен брой кандидати.
2. Пращам за превод примерна статия, която ще бъде заплатена.
3. Избирам един човек и започваме работа с него.

За превода не ви трябват някакви специални технически познания, няма термини и т.н. За други въпроси, пишете в темата.

Поздрави!
 
Съжалявам за забавянията, както казах, имам малко проблеми точно в момента. Платих на всички. До края на другата седмица чакам статии и после започвам проверка и избор на кандидат. Само да отбележа, за да не възникват спекулации, всички кандидати превеждат една и съща статия.
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

мога да преведа текста който ми пратите още същия ден! имам опит в сферата на преводите и то не само от английски език.работата ми трябва и няма да ви разочаровам.моля отговорете ако обявата е валидна
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

I am both a native English (South African) and Bulgarian writer (I do not really write in Bulgarian, however). Drop me a line and I will send you a list of sites I have translated (some, I currently still am). I will happily do the test article, my price per page is 5 leva. That is for approximately 1800 characters, spaces included, as per the BDS (I do ask for a much lower going rate than theirs, as you will see). I use English in my daily work, at home and in just about all other aspects of my life. Kind regards: Ivo
 
От: Търся преводач БГ -> ЕН. Дългосрочна работа... отново.

I am both a native English (South African) and Bulgarian writer (I do not really write in Bulgarian, however). Drop me a line and I will send you a list of sites I have translated (some, I currently still am). I will happily do the test article, my price per page is 5 leva. That is for approximately 1800 characters, spaces included, as per the BDS (I do ask for a much lower going rate than theirs, as you will see). I use English in my daily work, at home and in just about all other aspects of my life. Kind regards: Ivo

Бих ползвал африкаанс в суровото ежедневие, много е по-шик...
 

Горе