Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

avgustinov

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте. Спешно се търси преводач за онлайн проект. Става въпрос за краен клиент, който изисква превод на разказ/книга от 40 страници в рамките на 4 дни. Бюджета за целия превод е 500 лв.

Моля, само който може да се ангажира да предостави превода в рамките на 4 дни да пише и ще се свържа лично с него.
 
Това ми се струва невъзможно.
 
Имате ЛС.
 
7611394d1d124beae7414f14cb94152a.png

@Александра Христова

Всеки път имам чуството, че си предлагаш услугите, стигате до някаква комуникация, не се разбирате с клиента, и ги наричаш измамници, за кой ли път.

Дай доказателства и скрийншоти от личните.
 
,И единият и другият са измамени. Не пазя точна кореспонденция. Оказа се че ме измами с 300 лв. Него също. Искали му някакви лични данни и късно разбрал че е спам всичко това. Каза ми Съжалявам и мен ме.подведоха!

Той да разкаже. Историята е реална.
@avgustinov
 
,И единият и другият са измамени. Не пазя точна кореспонденция. Оказа се че ме измами с 300 лв. Него също. Искали му някакви лични данни и късно разбрал че е спам всичко това. Каза ми Съжалявам и мен ме.подведоха!

Той да разкаже. Историята е реална.
@avgustinov
Че дайте поне книгата да прочетем.
 
Как така не пазиш кореспонденция? Я дай личните съобщения от тука, и където сте писали.
Не пазя и личните също. Изтрила съм всичко. На личните беше уговорката,не ги пазя. Темата е приключена с безплатен труд ,обида и минус 300. Няма какво повече да коментирам.
 
Я кажи как изтри личната кореспонденция от форума? Нали знаеш, че е soft delete - админите могат да я върнат - питай @Blinky да помогне.

Нещо не ми се връзва тая история - @nandibandi я виж, кво става тука.
 
Я кажи как изтри личната кореспонденция от форума? Нали знаеш, че е soft delete - админите могат да я върнат - питай @Blinky да помогне.

Нещо не ми се връзва тая история - @nandibandi я виж, кво става тука.
Какво да връщаме и да следим, самия и рейтинг говори достатъчно. За жалост някои не го гледат, а е важен. ;)
 
Знаех си, същата история я чувам от въпросната сигурно за пети път. По спомен нахалства много, пише по 10 съобщения - кога ще работя, кога ще работя, почвам работа, да започвам ли - гони клиента с агресивни глупости, те не и отговарят, и тя пуска оплакване, че са измамници ;д
 
Част от кореспонденцията да видим кой лъже. Съжалявам мен ме изаммихавие немивярвате ,какво да кажа тогава! Какво рейтинга ми, то не може само л...а като ИнаДимитрова или някой друг да имат работа. И ккаво рейтинга ми. Какво пък все тва засягате, има и с още повече негативи но хората си работят.
 

Горе