Търся преводач/и от английски на български

От: Търся преводач/и от английски на български

В скайпа, градски, в скайпа. От 13.12.2010 до 07.01.2012 си писахме. Ако искаш, ще приложа и целия разговор, ама да не издребняваме. Само ще ти припомня, че последно ти каза: "все още довършвам разни неща по админ панела на сайта и импорта на английските версии (...) тази вечер няма да успея да завърша нещата - най-вероятно утре вечер ще ти пусна мейл или ще ти пиша тук". От тогава минаха повече от 6 месеца, а ти така и не обели дума повече, въпреки че беше на линия и въпреки че няколко пъти те питах какво става. Това е несериозно.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач/и от английски на български

Свободен съм тия дни. Живея в Лондон , бих помогнал с артистично оформени и завършени преводи.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Свободен съм тия дни. Живея в Лондон , бих помогнал с артистично оформени и завършени преводи.
Съдейки по някои от другите ти мнения, няма да можеш да направиш завършен превод, а ще трябва да го мине и едитор. Освен ако не научиш как се ползва пълен/непълен член в българския език.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Най-добрият отговор на поправката която сте ми направили би бил коментар в рими с британска нотка която преведена от Вашият гений би звучала даже като песен - Но не :) Даже не се боря и за пари - бих "помогнал". Никак не мисля и да се правя на силен зад монитора и клавиатурата защото наистина ми е ясно и какъв човек стой срещу мен съдейки по няколко стотин от хилядите ви мнения които съм прочел досега.

ПС:
Държавите във 4-те езика които владея се изписват с главна буква...мисля и във всички други езици :)
Респект от Моя милост към Вас, и една усмивка за по добър свят.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Ваша милост, имайте милост към останалите потребители и слагайте запетайки преди "които", "която" и производните им.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Мразя тъпият спам , а в момента точно това правя.Просто исках да помогна и да се включа някъде където знам какво мога да направя.
А и наистина нямаше нужда от сарказъм... името ми е Монев.
 
Хм... Още ли се търси човек и какво качество се очаква. Също и за какви теми става въпрос? Ако може на ЛС и после ще върна с цена на дума оригинален текст.

Честно казано ми е писнало в България да се взима неквалифициран персонал за работа вместо квалифициран такъв. Живеенето в България дори и да сте родом от тук, не ви прави способен да пишете и четете - с примери е пълно. Като говорим за чужд език - съвсем. Казва ви го човек с 2 чужи езика на доста високо ниво, още два на над средно и още кой знае колко на над начално.

И още нещо - език не се знае или владее, защото се променя постоянно. Той е необхватен. А за владеенето - юздите ще са ви къси. Извинявам се на г-н Монев за коментара.

Но има една важна подробност - тук е форум и не трябва да се превръщаме в grammar nazis. Заради това насочих недоволството си към казаното, а не към начина.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Най-добрият отговор на поправката, която сте ми направили, би бил коментар в рими с британска нотка, която преведена от Вашия(т) гений би звучала даже като песен - Но не :) Даже не се боря и за пари - бих "помогнал". Никак не мисля и да се правя на силен зад монитора и клавиатурата, защото наистина ми е ясно и какъв човек стой срещу мен съдейки по няколко стотин от хилядите ви мнения, които съм прочел досега.

ПС:
Държавите във 4-те езика, които владея, се изписват с главна буква...мисля и във всички други езици :)
Респект от Моя милост към Вас, и една усмивка за по добър свят.
За да е контруктивно мнението ми, си напрайх труда да подчертая всички лингвистични издънки в горното мнение. Биха били добра насока за по-нататъшен личностен и професионален импрувмънт за човек с Ваште познания и претенции :) .

Мене на ма гледайте - аз освен акъл, друго не предлагам тука.
Да се опитвате да ми го върнете с моите камъни е все едно болен от Паркинсон да замахва нервно срещу Майк Тайсън.

...
Но има една важна подробност - тук е форум и не трябва да се превръщаме в grammar nazis.
Бих подминал по принцип, но в случая направих изключение. Щото въпросният юзър ме изнерви с безсмисления си pre-10-post спам и реших да надзърна какъв точно му е зоръ. А то било да постне тука, разбираш ли.
 
От: Търся преводач/и от английски на български

Свободен съм тия дни. Живея в Лондон , бих помогнал с артистично оформени и завършени преводи.

Да не си някакъв Лорд ? :lol:
 
От: Търся преводач/и от английски на български

myselfmonev, това запетайките и и-тата за нищо ги нямаш. Не че се заяждам, ама направо ми избодоха очите, докато те четях. Като гледам така, не само моите. :)
 
  • Like
Реакции: Test
От: Търся преводач/и от английски на български

Мълчанието е злато. Благодаря за топлото посрещане, няма черноглед в мен. Един от десетте закона които спазвам е - "Не се меси , ако не е твой бизнес или работа". Достатъчно компетентен съм с Английският щом го ползвам в ежедневието си - писмено и говоримо. Вътрешният ми глас , Предприемач ком и свита от приятели са на Български език.
Сега наистина имам време, и на някой от общността Ви му трябва преводач бих се включил с подкрепа !
Спирам със спама и ако подлежа на санкции за постовете си - Нека си ги получа , не като деца да се смеем кой какъв е.

Kind Regards
 
От: Търся преводач/и от английски на български

@ soyo- На Бас за 10 лв. ,че не си пратила ЛС ?

:) Мисля, че ми дължиш 10 лв:rolleyes:
 
Последно редактирано:

Горе