Търся: Търся преводач от Български на Руски

Статус
Not open for further replies.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, трябва ми човек за превод на кратки текстове от Български на Руски.
Ще се чете от Руснаци, за това искам перфектен превод - иначе ще си ползвам транслейта!

Моля пишете на Лично съобщение за да обсъдим какво долу горе ще ми трябва и да кажете колко ще струва, благодаря!
 
Здравейте, Аз също търся човек който да превежда текстове от български на руски. По същия начин както е описано по-горе webmast367. Моля, ако някой предлага тази услуга, да пише на лично.
 
Здравейте, Аз също търся човек който да превежда текстове от български на руски. По същия начин както е описано по-горе webmast367. Моля, ако някой предлага тази услуга, да пише на лично.

Пиши на @Shaw7y ще ти свърши работа.
 
Хайде стига с тая реклама. Много хора се занимавамт и живеят само и единствено от преводачески услуги, но им взимате хляба - дето се казва.

Какво трябва да означава това "стига с тая реклама" ? Надявам се да не предлагате и Вие такива услуги, че съдейки по правописа Ви, е разбираем лафа за взимането на хляба ;)

Човека е писал в МОЯТА тема, че търси същата услуга, която търсих и аз преди време, за това съм му дал кординати на човек който се е свързал с мен предлагайки услугата. До колкото помня това е агенция и преводачите са професионалисти.
 
Предлагам такива услуги. Макар и само с английски език. Всички грешим и никой не е безгрешен, виждала съм какви ли не простотии написани с куп грешки. Но ми писна да правите реклама на другите и да не давате шанс на останалите.
 
Предлагам такива услуги. Макар и само с английски език. Всички грешим и никой не е безгрешен, виждала съм какви ли не простотии написани с куп грешки. Но ми писна да правите реклама на другите и да не давате шанс на останалите.

Поста ти ме кара да се смея с глас, честно!

1. Човека търси същата услуга, която съм търсил преди време в моята тема.
Препоръчал съм му човека който се е свързал с мен.
Какво трябваше да му игнорирам поста ли? И да чакам няяякой да се свърже с него?

2. За какви шансове говориш в случая? Нито те знам коя си, нито каква си, какъв шанс да ти давам? Пак казвам човека е писал в моя тема, че търси същата услуга, препоръчах му човека който се свърза с мен когато аз търсех!

3. Предлагаш и ти такива услуги, след като предлагаш си длъжна да си грамотна на 100% без "да се случва да грешим" Няма безгрешни, но когато предлагаш услуга с превод и копирайт, няма как да се показва неграмотност, не е добра реклама!
И след като аз и човека който е писал сме търсили човек с Руски, ти какво се сърдиш? Нали предлагаш само Английски? :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе