Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom)

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте,
трябва ми програмист, които може да изработи някаква добавка за уроци в joomla. Не е задължително да е модул или да е писано изцяло от него, може и просто да е преработена някаква free добавка, която да отговаря на нуждите ни. Става въпрос за сайт за игри, искаме да пуснем въпросната система за уроци в него (всъщност в момента има, но е чрез публикации и е доста чапато). За повече подробности пишете тук, на Лс или скайп.

Поздрави!
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Здравей,
Предполагам става въпрос за Guides модул, ако целите нещо като на световно известните сайтове ще е доста скъпо.
Ако просто искаш подобрения по твоята система или нещо не чак толкова сериозно може да се свържеш с мен. Лек ден и успех.
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Дай ми пълно инфо на ЛС каква точно е идеята ти относно уроците, защото е доста обширно понятието.
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Писах Ви, за сега на повечето им се вижда доста сложно за изпълнение, за съжаление.
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Все още се търси човек.
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Имате лично съобщение!
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Все още нищо - ако има някои да пише.
 
От: Търся програмист за изработване/модифициране на модул за джоомла (или нещо custom

Тези уроци от къде идват? Ако идват един по един, т.е. някой (ти или друг твой човек) ги пише, това да се добавят с публикации не е чак такъв проблем. Ако искаш по-масово да се добавят (т.е. повече наведнъж), но пак като публикации, можеш да направиш (или друг да ти го направи) джаджа извън Джумлата, която помпи данните директно в базата данни на Джумлата. Естествено, може да се направи и като част от Джумлата. Това с извън системата, която да вкарва директно данни в базата данни съм правил за Wordpress преди време.
Ако искаш съвсем друг изглед, това вече става по-сложно, тъй като Джумлата е малко крива (лично мнение) и трудно би я накарал да изглежда различно от това както реално изглежда (не говоря за дизайн, а за функционалност). Mного хора не биха се навили да си трошат нервите с това. Аз лично имам лоши спомени от Джумла, макар да беше преди години.
 

Горе