Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Р?. Р?.

New Member
Здравейте,
започваме с един приятел да развиваме идея за български marketplace не ми идва думата на български.
Пример: вирутална мрежа в която можеш да отвориш собствен online магазин с няколко клика.
Съдружника ми е маркетингов специалист.
Аз се казвам Иван и общо взето аз се грижа за физическата работа
Решихме да започнем на местно ниво в началото и след това да се развиваме.
Трябват ни способни хора за писане на код, ако някой прояви интерес може да пише тук или на лично съобщение
Поздрави
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

с какво смятате да сте по различни от другите на пазара?
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Какво харесвахте и какво не харесвахте на предишната си месторабота?
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Мислим да сме уникални докато някой не ни копира.. Не мисля да излизаме на пазара с всички възможности, така ще задържим уникалноста си първите 4-5 години с непрекъснато развитие на възможности и услуги

Харесвам да създавам продукт, обичам да работя в сферата на производството, не харесвам повтарящите се действия липсва ми динамиката, движението и развитието
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Системата на проекта ще е базирана ли на някоя готова система? За базовия софтуер говоря, а не за добавената функционалност.
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Много добре сте го решили, кажете точно какъв човек ви трябва
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

ще задържим уникалноста си първите 4-5 години с непрекъснато развитие на възможности и услуги

4-5 години???? извинявай, но това говори колко далеч от реалността сте!
В интернет 4-5 години се равняват на поне 10-15 в реалния живот?
 
От: От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

4-5 години???? извинявай, но това говори колко далеч от реалността сте!
В интернет 4-5 години се равняват на поне 10-15 в реалния живот?

1 година в този бранш е като 7 кучешки години :D
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

все още всичко е само на хартия, но за сметка на това е доста, трябват ни хора които да превърнат тези страници в работеща online платформа
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

все още всичко е само на хартия, но за сметка на това е доста, трябват ни хора които да превърнат тези страници в работеща online платформа
май ви трябват и пари :) или си мислите че се намират лесно хора дето ще работят без пари срещу обещание от бъдеща печалба от идея която е реализиана вече.

Само да видим на местно ниво кои са ви конкурентите:
1. Суперхостинг (забравих как им беше сайта)
2. Рапидо (дават всичко безплатно, даже и пари напред)
3. https://cloudcart.com/bg
4. има поне още 1-2 дето сега не мога да се сетя

Колегата маркетингов специалист проверил ли е конкуренцията и за какви рекламни бюджети говорим?

А това дето искате да го направите ако съм разбрал правилно се казва SaaS -> Software as a Service, до колкото разбирам ще предлагате хостнат онлайн магазин.
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

според мен идеята им е много близо до онзи индииски предприемач който влезна с огромен бюджет но не съм го засичал последно време, та сигурно е приключил...
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

според мен идеята им е много близо до онзи индииски предприемач който влезна с огромен бюджет но не съм го засичал последно време, та сигурно е приключил...

Онзи индийски предприемач допусна грешката да работи с непрофесионалисти и си продаде проекта мнооооооого изгодно на нашата фирма.
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Онзи индийски предприемач допусна грешката да работи с непрофесионалисти и си продаде проекта мнооооооого изгодно на нашата фирма.
това съм го пропуснал, за какво става въпрос?
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

С една дума търсиш човек който да ти свърши работата безплатно. Ти му казваш как, какво, а той изълнява. Аз така ги виждам нещата. Всеки иска да е шефче, а на никой не му се работи. Баси.
 
От: Търся програмист за създаване и развиване на Marketplace

Никъде не съм написал, че нямаме бюджет за заплащане на това което получаваме.
Щом повдигате въпроса. Заплаща се на заработка като предварително се разбираме кое колко струва.
Кой работи за без пари?
Проекта е за нишов пазар който улеснява започване на оnline търговия сред хора занимаващи се само офлайн и се надявам да се получи едно страхотно място на което да си изгубиш времето всъщност
Поздрави на всички които изразяват мнение, радвам се за което.
 

Горе