Търся продукт за отслабване за афилиейт

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Търся ПРОДУКТ за отслабване, който да продавам през МОИ сайт и да генерирам продажби чрез него.
Нуждая се от:

- Добър иновативен продукт за отслабване
- Продукта да е на добра цена
- Добър процент комисионна


От мен ще получите следното:

- Изработка на сайт изцяло за продукта, който ще продаваме (сайта ще е хостнат при мен и ще е с мой домейн, а продукта ще е Ваш)
- Генериране на трафик към мои сайтове с достатъчно посещения, че да генерират продажби
- Реклама във фб на продукта към мои сайтове съответно продажби към Вас и мен.

Трябва ми човека да обработва поръчките, а аз ще му предоставя админ панел, където ще са всичките там. Той ще трябва да си прослуша клиента и съответно да му изпрати пратката.

Имам достатъчно трафик и интересни маркетингови стратегии за генериране трафик и съответно продажби.
Ако има желаещи пишете ми на ЛС.

Колкото по-бъзо започнем, толкова повече продажби ще генерираме.

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся продукт за отслабване за афилиейт

Ако имаше 'продукт' за отслабване всички щяха да са чули за него :)

В този контекст всеки продукт би свършил работа ако го имаш на склад. Харесваш си нещо, поръчваш бройка, лепиш етикет на български и продаваш докато те хванат.

Толкова вреди може да причини продукт за отслабване, че не бих рискувал. Все на някой ще му излезе някоя пъпка и ще ти стъжни живота... Не се хващай с това.
 
От: Re: Търся продукт за отслабване за афилиейт

Някой от афилиейт програмите, в секцията няма ли да свърши работа? Или търсиш нещо по евтино или? Има и фри трайли в MarketHealth.
Колко са доставките до БГ, че не можах да разбера нещо? :)
 
От: Търся продукт за отслабване за афилиейт

Почти никой българин няма да чака 2 седмици за доставка :) искат го веднага!
 
От: Търся продукт за отслабване за афилиейт

П.П. сега идва зима и не мисля, че е подходящ сезон за тези продукти. :)
 

Горе