Търся продукт, който да е иновативен.. Тип (отслабване, обезкосмяване, без камери)

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Трябва ми продукт, който да изкара парички.. имам трафик, хубав трафик.. трябва ми продукт, който да промотирам.. ONE PAGE SALE.. такова ми трябва..
Не ми трябват онлайн магазини на тип афилиейт, или сайтове за групово пазаруване и т.н.

Трябва ми ONE PAGE SALE продукт, който да е за БЪЛГАРИЯ предимно.
Интересува ме да има добра комисионна, и от мен да се изисква САМО да докарвам трафика.

Мога да докарам стабилен трафик, ако сайта и продукта е хубав, би трябвало да се правят поне по 5-10 поръчки на ден.

Ако имате такива продукти и такива сайтове пишете ми на лично, за да говорим за бизнес.

Изключвам от това да нося всякаква отговорност отностно продукта, ако клиента не е доволен и т.н, си отогваряте единствено и само Вие.

Сериозен съм, надявам се да има и сериозни хора тук :)

П.С. Ако има съгласни да докарат продукт, или да ми промотират продукт, но да нямат сайт, не е проблем, да направим сайта.
П.С.2. Ако знаете афилиейт програма за България с 1 продукт ще е добре също :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся продукт, който да е иновативен.. Тип (отслабване, обезкосмяване, без камери

Мога да платя на някой, ако ми покаже и изработи сайт, който да е супер Sale page, както и да намери продукта.
По-възможност афилиейт, ще ми е идеално. Не желая да нося отговорност за продукта.

Кликбанк предлагат ли продукти за България?
 
Последно редактирано:

Горе