Търся промо код за Суперхостинг

miraco

Member
На някой да му се намира код за отстъпка за подновяване на домейн за Суперхостинг. Пробвах един но се оказа че става само за хостинг...на мен ми трябва за подновяване на домейн.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Този намерих сега за подновяване на домейни от Суперхостинг. Преди седмица поднових един EU домейн и закупих един нов хостинг план. От EU домейна ми свали 1.58 лв.
Код: SUPERPROMO10
По късно ще пусна друг код който го ползвам от една година и винаги работи и с добра отстъпка е.
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за Суперхостинг

Това ползвам за подновяване на домейни от Суперхостинг. Преди седмица поднових един EU домейн и закупих един нов хостинг план. От EU домейна ми свали 1.58 лв.
Код: SUPERPROMO10

Имаш една почерпка и репче от мен... спести ми 23.00лв с този код. Потвърждавам, кода работи за NET домейни и хостинг :D
 
От: От: Търся промо код за Суперхостинг

Кода SUPERPROMO10 работи и за трансфер на домейн към Суперхостинг. Изпробвано на три домейна от ICN към СХ.
 
От: От: От: Търся промо код за Суперхостинг

За да не се пита винаги за този промо код: SUPERPROMO10 за Суперхостинг, ето какво можете с него.

Кода работи за, закупуване на домейн, подновяване на домейн, нов хостинг план, подновяване на хостинг / минимум една година /, трансфер на домейн и за регистрация в търсачки.
За VPS планове кода не работи.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

15% domain + 15% hosting - WT_1
10% domain + 15% hosting - superpromo
5% domain + 10% hosting - kdesign

За първия съм сигурен, че още е валиден, но другите не съм ги проверявал скоро. А до колко важат за подновяване и/или удължаване - също не съм проверявал. Успех! И да споделите впечатления... кой и за какво става. :-]
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за Суперхостинг

Ето ви още два промо кода за Суперхостинг. IT15 дава добра отстъпка от 15% , мой приятел каза че го използва от една година и винаги е бачкал, бил универсален за всички техни услуги ???
За вторият код Prolet го намерих из нета, може би наближава пролетта:)...

IT15 - 15% отстъпка / за подновяване, трансфер и нови домейни, за нови хост планове.
Prolet - нов / за подновяване, трансфер и нови домейни, за нови хост планове.
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за Суперхостинг

Това днес ми го пратиха на мейла, като за редовен клиент: SUPER10 - 10%
EDIT: Важи само за подновяване!
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за Суперхостинг

Днес единствено SUPERPROMO10 ми даде 10% отстъпка за домейн, всички други ми даваха 5%.

Утре ще подновявам един хост и ще пробвам всички кодове какво ще ми дадат като отстъпка...после ще постна резултатите тук.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

SuperHosting
-55%
Промо Код:
superonline
Валиден до 31 март 2012г.

* за хостинг план СуперПро и СуперХостинг при поръчка за 12 или 24 месеца
* за всички Reseller хостинг планове за 12 или 24 месеца
* за всички VPS хостинг планове за 6, 12 или 24 месеца
 
От: От: Търся промо код за Суперхостинг

А за подновяване на хостинг дали става?

П.С. Сега го пробвах и май не става...
Не знам за подновяване, но дори и да не става, отстъпката си е цифра особено за 2 години. Направи си нов, прехвърли си нещата и закрий стария.
 
От: От: Търся промо код за Суперхостинг

А за подновяване на хостинг дали става?

П.С. Сега го пробвах и май не става...


Точно това казвах и в предният пост, пробвах всички кодове...включително и superonline, и при мен не тръгна, иначе 55% е добра отстъпка. Може и да е изтекъл вече.
За това от всички кодове...
за домейн и хостинг SUPERPROMO10 - 10% отстъпка., и за хостинг използвам; IT15, даде ми 15% отстъпка за / хостинг план СуперХостинг/.
Да уточня че съм използвал кодовете и за нови услуги и за подновяване на услуги.
 
Последно редактирано:
От: Търся промо код за Суперхостинг

Днес пробвах кодовете от тук за подновяване на хост за една година и IT15 ми даде най-голяма отстъпка. Този на vassy е за нови акаунти.
Да спомена само че преди седмица superpromo10 ми даде отстъпка за домейн 10%, до като другите по 5%.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

superonline май изтече...

Винаги ми е било интересно защо някой кодове тук на колеги от форума дават различни отстъпки.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Винаги ми е било интересно защо някой кодове тук на колеги от форума дават различни отстъпки.



miraco разликата се получава от това кой каква комисионна е задал да получава.

За SUPERPROMO10 аз не взимам никаква комисиона, и за това този код дава най голяма отстъпка за домейни...максимума който дава Суперхостинг за домейни е -10%. Толкова дава и този промо код.

За кода IT15 за домейн дава -5% , но за хост плановете дава също най-голяма отстъпка предлагана за хост от Суперхостинг -15%. За най големият техен план, за по малките планове отстъпката се намалява. Но това е максимума който дават за такива кодове от Суперхостинг.
Не го казвам само защото кодовете са мой, а защото тук в този форум и в другият форум всеки който е пробвал може да потвърди това.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Има ли някакъв код за отстъпка сега за закупуване на нов домейн?
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Има ли някакъв код за отстъпка сега за закупуване на нов домейн?

SUPERPROMO10 дава 10% отстъпка за нов домейн, подновяване и трансфер. Това е максимума в отстъпката която дава Суперхостинг за домейн.
Недей да използваш IT15 за домейн, дава 5% отстъпка. И двата кода са мой но първият дава максимума за домейн, вторият е с 15% отстъпка за нов хост.
 

Горе