Търся промо код за Суперхостинг

От: Търся промо код за Суперхостинг

Пробвах вече с него. Изписва ми следното: "Въведения от вас промо код е валиден за хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг за период от 12 месеца, както и за виртуални сървъри (VPS) без ограничение в периода."

Точно 10% отстъпка ми трябва попринцип, че не ми се зареждат отново микросметки за 1 лв. То таксата ще ми е по-висока от картата към микросметката дет има една дума.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Пробвах вече с него. Изписва ми следното: "Въведения от вас промо код е валиден за хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг за период от 12 месеца, както и за виртуални сървъри (VPS) без ограничение в периода."

Точно 10% отстъпка ми трябва попринцип, че не ми се зареждат отново микросметки за 1 лв. То таксата ще ми е по-висока от картата към микросметката дет има една дума.

Прав си пробвах и аз и найстина това изписва. Но виждам в админ панела ми че има много домейни закупени с този код... Утре ще пиша на Суперхостинг.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Аз мисля да изчакам още няколко дни до Великденските промоции. Предполагам всички хостинг доставчици ще пуснат :)
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Днес от Суперхостинг ми отговориха че всички промо кодове който те предлагат за домейни са само за нови домейни и трансфер. Не предлагат кодове за подновяване на домейни. Не можело да има по голяма отстъпка защото и те взимали малка отстъпка за тях.

Домейн .biz - 10% отстъпка
Домейн .com - 10% отстъпка
Домейн .eu - 10% отстъпка
Домейн .info - 10% отстъпка
Домейн .net - 10% отстъпка
Домейн .org - 10% отстъпка
Трансфер на домейн - 10% отстъпка
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Още работят :)
IT15 ми свърши работа за два нови хостинг плана.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

То кога беше рождения ден на суперхостинг , тогава пускаха хубави оферти.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

То кога беше рождения ден на суперхостинг , тогава пускаха хубави оферти.

Е, тогава нямах нужда от хостинг...но офертите бяха хубави.
Но сега като няма оферти от Суперхостинг и кода на wood: IT15 върши чудесна работа.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Да вдигна темата.
Търся код за суперхостинг за трансфер/ за обновяване на домейн и за хостинг.. че ми идва на нагорно всичко :)

Поздрави,
Сега си купих едно списание "уебсайтът" там има един код superonline, но важал само до 31.03.2012.. а го купих вчера :D
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Да вдигна темата.
Търся код за суперхостинг за трансфер/ за обновяване на домейн и за хостинг.. че ми идва на нагорно всичко :)

Поздрави,
Сега си купих едно списание "уебсайтът" там има един код superonline, но важал само до 31.03.2012.. а го купих вчера :D
Код някой .. вече ми е спешно
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Пиши им може да ти дадът код за 10% отстъпка, поне последния път когато си писах с тях ми предложиха
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Код някой .. вече ми е спешно

Код IT15, за хостинг с 15% отстъпка.
Но код за подновяване на домейн няма да намериш...защото просто Суперхостинг не предлагат такива кодове, само за трансфер и нов домейн SUPERPROMO10 с 10% отстъпка.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

WT_1 - 15% търговска отстъпка за поръчка на план СуперСтарт
WT_2 - 20% търговска отстъпка за поръчка на план СуперПро
WT_3 - 25% търговска отстъпка за поръчка на план СуперХостинг

Източник : web-tourist[at]net
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

SUPER10 -10%

Като наш лоялен клиент можете при подновяването на услугите да се възползвате
от специална отстъпка в размер на 10%. За целта, през клиентския си профил,
трябва да пуснете поръчка за подновяване на избраните услуги и да въведете
промо код SUPER10 на последната стъпка от поръчката. Сумата по Вашата поръчка
незабавно ще бъде преизчислена с посочения процент отстъпка.
Промо код SUPER10 е валиден за хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг,
поръчани за период от 12 или повече месеца.
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

#SuperSummer - 30% :))))))))
 
От: Търся промо код за Суперхостинг

Възползвах се отново от IT15 на wood, все още работи ...с отстъпчицата си купих един net домейн :).
 
Здравейте! За 2019 има ли някой промокодове с повече от 10%? Ще съм много благодарна! Трябват ми за подновяване на хостинг, за срок от една година.

Успешна и продуктивна 2019г. на всички!
 

Горе