Търся: Търся работа от вкъщи

popovff

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Тийнейджър съм и си търся работа,просто да убивам време понеже съм home school.Ако имате някакви предложения моля пишете ми!Владея хубав Английски език!
 
Последно редактирано:
Аз ти пожелавам успех, но от мен да знаеш, че изречението "търся си работа просто да убивам време", не е много готино.... аз лично не бих възложил задача на някой, който търси начин да се разнообразява в свободното си време, вместо да набляга на учението.
 
Дай да видим нещо на ENG, написано от теб, за да преценим на какво ниво си.
 
Аз съм на 15 и също търся онлайн работа от Варна съм, готов съм и за физическа работа даже. Английски ниво между B1 и B2 (клони към B2). Компютърната грамотност е на ниво, мисля, че мога да работя що годе на excel, word и като цяло на Microsoft office. Който има интерес да се свърже с мен на 0877373739 (имам и вайбър).,
 
Аз съм на 15 и също търся онлайн работа от Варна съм, готов съм и за физическа работа даже. Английски ниво между B1 и B2 (клони към B2). Компютърната грамотност е на ниво, мисля, че мога да работя що годе на excel, word и като цяло на Microsoft office. Който има интерес да се свърже с мен на 0877373739 (имам и вайбър).,
Щом имаш вайбър всичко е наред... Премиерът на България Б. Б. дори не знае какво е вайбър.
 

Горе