Търся работа срещу прилично заплащане

От: Търся работа срещу прилично заплащане

Търся работа срещу прилично заплащане в интернет !
Много изчерпателно! Що е то "прилично заплащане" и има ли почва у нас?:)
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Всякакви услуги за разпространяване на линкове към сайтове и мн други работи кажете само какво искате и е готово казжайте за всякаква работа пък заплащанете после :Д
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

По принцип трябва да се научиш първо да пишеш грамотно.
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

От скоро започнах и днес взех първите си 25 $ от изпращане на сайтове :) Иначе се занимавам с affillate от десетина дни :)
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Досега не бях чувал за изпращане на сайтове. Интересно какво представлява посрещането им.
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Е добре просто го написах щото бързах кво искате да кажа субмитвам в директорий доволни пуу сякаш не ме разбрахте !!!:twisted::)
 
Последно редактирано:
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Мерси все пак , но ако имате предложение плс давайте насам .. :)
 
От: От: Търся работа срещу прилично заплащане

Аз искам да ми се плаща ,защото чета тази тема !
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

има предвид регване на сайтове в директории... :wink: тфа е от пълно обясняване за какво иде реч...
 
От: От: От: Търся работа срещу прилично заплащане

Аз искам да ми се плаща ,защото чета тази тема !
Като се замисля и аз бих искал да ми се заплаща за това че я чета - да направим една подписка ида тичаме при оня* може да поеме разноските по делото
* не му знам името ама водеше тълпа цигани в зелени дрехи към Бузлуджа нещо с Ц май беше ?

http://vbox7.com/play:fc9dbb18
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Ти си рядък, всичко ли правиш, можеш ли да ми напишеш php алгоритъм, който взима съдържание от езинеартикълс.ком, превежда ги и след това ги публикува на страница, след това същите статии ги публикува във социални мрежи? Ще ти платя много доволно, ако можеш да правиш това ;)
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Защо някой не си потърси работа срещу неприлично заплащане?

П.П. (към автора на темата):
Ако сериозно искаш работа, напиши какви услуги предлагаш и дай линкове до досегашни твои успешни проекти. Иначе просто можем да си предлагаме ягоди на кило от планетата Марс.
 
От: Търся работа срещу прилично заплащане

Мога да ти намеря работа с прилично заплащане, но проблема е един. 18 години имаш ли? Добър, и истнчен глас, който да се харесва?
 

Горе