Търся работа!

CTAH

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте, трябва ми нова работа.
Бих желал да имам нова възможност за развитие професионалната сфера, да работя по нов/и проект/и да срещам нови предизвикателства и да достигам нови хоризонти.

Имам много задълбочени познания и голям опит в областта на Интернет търговията.
Занимавам се с това повече от 10 години, по десетки проекти в най-различни ниши. Ползвам Руски и Английски език, чета много и следя най-новите световни тенденции. Не само съм създал около стотина онлайн магазина но съм обучавал персонал който да се грижи за тях.
В детайли съм запознат с структурата на онлайн търговията: организация, програмно осигуряване, мърчандайз, юзабилити, маркетинг, супорт-деск, популяризиране, SEO, SOEM, ORM, маркетинг в социалните мрежи, дистрибуция, и др.
Повече информация мога да предоставя при интерес.
Също тъка и референции...
Разбира се може да се запознаете с активността ми и в тоя форум.
Вярвам че и някой от колегите тук могат да гарантират за мен.

За контакти ЛС
[email protected]
 
От: Търся работа!

Аз съм първия дето ще гарантира за теб и твоите умения, ама защо си търсиш работа!? Мисля че ти е време сам да поемеш нещата в ръце. На мен като ми писне сам си измислям проекти и ето ти работа. Дали ще е успешен или не, няма значение, важното е фън да има и да се придобие някакъв опит, пък по нататък все ще влезе в употреба....

Според мен имаш всичко нужно за да се развиваш сам, недей продава, това което умееш за жълти стотинки.
 
От: Търся работа!

Хъм.
Мислех, че отдавна работиш за себе си.
 

Горе