Търся редактори на страници

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Търся редактори за страници в каталога dir-bg.info

получавате страница от вида stranica.dir-bg.info
във всяка страница на която сте редактор имате каре за Вип линкове в което имате право на 5вип линка който може да ползвате както сметнете за добре

страниците са като субдомейн така че могат да се регистрират по директории и прочие
всяка сраница и се настройват мета таговете от редактора
заплащане от моя страна за сега няма

ако има желаещи :) да се регистрат през формата в сайта :)
също има доста готови теми който са празни ако някоя от тях ви хареса може да сия регистрирате по-същия път по който регистрирате и нова тема(Страница)

ако имате въпроси моля ползвайте пм
 
От: Търся редактори на страници

Ама няма да е лошо да оправиш малко админ панела, всичко отива където си иска, но не и на място.

Иначе дофолоу ли е ?
 
От: Търся редактори на страници

Този контролен панел е леко прецакан. В бързането допуснах няколко правописни грешки и проблемът е в това, че не виждам начин за редактирането им. Админа, моля, да помогне.
 
От: Търся редактори на страници

и аз пуснах една... :) Изглежда ми готино. Според мен ще се развие много добре до 5-6 месеца.
 
От: Търся редактори на страници

Според мен ще се развие много добре до 5-6 месеца.
Само дето това трудно ще стане без опция за редактиране на имената на категориите.
 
От: Търся редактори на страници

добавих бутон за триене :) по-късно днес ще гледам да направя и едит :)

ако се сетите за още нещо пишете :) ще гледам да го добавя а ако не мога :) то тук ще има някой който може :І)
 
От: Търся редактори на страници

Мисля, че ще е добре блоковете (т.е. подтемите) да могат да се разместват една спрямо друга в контролния панел.
Иначе това с триенето е добре.

П.П.:
Би било добре да има опции за разместване на конкретните линкове (нагоре/надолу) както и за триенето им.
 
Последно редактирано:
От: Търся редактори на страници

Открит пореден бъг.
Ако направиш нова кандидатура от името на стария си email след като получиш одобрение няма как да си влезеш в новия акаунт, тъй като е идентичен с първия. Не е ли е редно просто да се прибавя в листа със страници на един акаунт?
 
От: Търся редактори на страници

Защо не пуснеш на редакторите да имаме право на по 1 банерче :)
ще пусна :) обмислям го не по 1 а по 2 да са но всичко с времето си

И аз ще се пробвам. Ето ти нещо за корекция:

Успех!
мерси ще го оправя

Мисля, че ще е добре блоковете (т.е. подтемите) да могат да се разместват една спрямо друга в контролния панел.
Иначе това с триенето е добре.

П.П.:
Би било добре да има опции за разместване на конкретните линкове (нагоре/надолу) както и за триенето им.

и това мисля да направя но първо трябва да намеря време да направя едит на всичко :) да може да се едитват блоковете и линковете ;) след това ще мисля и за това :)
 
От: Търся редактори на страници

Здравей и аз се регистрирах и открих едно бъгче. Може да се регистрират два еднакви под-домейна виж в раздел здраве. Добре ще е да има проверка за съществуване!
 
От: От: Търся редактори на страници

Вашата кандидатура е изпратена за одобрение от администратор. Моля очаквайте да се свържем с Вас на email адрес ... чакам :)
Аз хубу си чакам ама не получавам емайл нито нищо ...
 

Горе