Търся рекламен специалист

s.sabev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек, който да популяризира catoen.com в България. Казвам рекламен специалист, защото сайта няма нужда от СЕО, тъй като търсачките не са нашата цел. Нужен ми е човек, който да отговаря за популяризирането на сайта и да разгласява за неговото съществуване използвайки различни методи. Предпочитам да пишат хора с опит, или поне да имат ясна стратегия, защото работата изисква много време и отдаденост. Условията ще изпращам по пощата.

Може да пишете тук или на bulgaria(at)catoen.com
 
От: Търся рекламен специалист

Изкам условията, които предлагате на dark.konstantin в гМейл
 
От: От: Търся рекламен специалист

Изкам условията, които предлагате на dark.konstantin в гМейл

предполагам трябва мейла ви трява да е dark.konstantin(at)gmail.com ?
 
От: Търся рекламен специалист

Мисля, че и без рекламен специалист за 3000лв на месец може да се оправи и сам човек. Просто си пуска кампания в Google Adwords с добре подбрани ключови думи (не е чак толкова труден подборът) и в зависимост от тематиката, можеш да реализираш хиляди кликове. При 100лв/ден при цена $0,01 в неконкурентна ниша това се равнява на 10 хил. клика на ден, от които поне 100-500 ще са реални и ще останат като постоянни посетители ако сайтът ти е качествен и интересен. Проблем са по-скъпите ниши, където ефективността на кликовете не е по-голяма, но цените определено са.

Толкова от мен и дано не ми се сърдят хората с мераци за големи хонорари.

П.П.:
Ако ограничаваш рекламата си само до България, дори и най-некункурентните тематики ще ти струват поне $0,04 за клик.
 
От: От: Търся рекламен специалист

Мисля, че и без рекламен специалист за 3000лв на месец може да се оправи и сам човек. Просто си пуска кампания в Google Adwords с добре подбрани ключови думи (не е чак толкова труден подборът) и в зависимост от тематиката, можеш да реализираш хиляди кликове. При 100лв/ден при цена $0,01 в неконкурентна ниша това се равнява на 10 хил. клика на ден, от които поне 100-500 ще са реални и ще останат като постоянни посетители ако сайтът ти е качествен и интересен. Проблем са по-скъпите ниши, където ефективността на кликовете не е по-голяма, но цените определено са.

Толкова от мен и дано не ми се сърдят хората с мераци за големи хонорари.

П.П.:
Ако ограничаваш рекламата си само до България, дори и най-некункурентните тематики ще ти струват поне $0,04 за клик.

Не съм съгласен, че може да си докара подобни посетители от адуърдс. В никакъв случай не трябва да се ограничаваш и с една рекламна кампания. Ако искаш сериозни посетители, трябват сериозни пари и рекламни позиции, които да са ключови в дадената ниша. Рекламата не е просто да привлечеш 10 000 потребителя на сайта си, от които 10 ще останат, ако търсиш това то се обърни към ония сайтчета дето имат едни цъкащи баламурници за по 0,00001$ на заредена реклама :)
 
От: Търся рекламен специалист

Обявата е невалидна. Благодаря на проявилите интерес!
 

Горе