Търся рекламодатели (цена по договаряне)

sa6e70

New Member
Рейтинг - 0%
0   4   0
Здравейте търся рекламодатели, цената е по договаряне, а сайта games-shadows.com. Pr-a e едно, ако не се лъжа, ще проверя пак и ще спомена. Сайта прави около 1000, 1000 и нещо посещения, но ще скоро трябва да се дигнат поне двойно. За контакти с мен скайп saso_104 или ЛС тук. Ще обяснявам по-подробно, когато някой се свърже с мен! Ориентировачната цена е около 50 лв на месец. Забравих да спомена по-горе и понеже не ми се редактираше ще напиша тук, сайта прави над 5 ppv-та.

С уважение: Александър Нешев

П.С. Не ми гледайте itrader-a, усраха ми го едни малоумници, с който се скарах, никой с нищо не съм пре*бал. И се извинявам за малко ценичният ми език, но още ме избива на агресия, като се сетя за тях. При желание издаваме и фактура!
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Толкова професионална оферта не съм чел.....
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Аз като гледам, тея които са ти пуснали отрицателен iTrader въобще не са малоумници, а и ти нямаш дори един позитивен?
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Защото нищо сериозно не съм свършил с някой във форума. Най-лесно ми е да си направя няколко акаунта и да си го направя положителен, нали? Надявам се да се договорим с някой от форума за реклама, ще го накарам да ми даде положителен и да напише тук. Всичко е на доверие, все пак.
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Винаги ми е било чудно как сайт, който до преди седмица е правил по 150 на ден, успява по нормален начин да качи на 1,200 за няма и 7 дни :)
tyxo.png
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Много лесно, приятелю, стига да си се сетил как. На хора, който имат реален интерес ще обясня, но тук на всичи, не виждам смисъл. Би ли ми дал сайта, който показва посещенията от заключените тухо броячи?
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Е то сайта, който показва заключените посещения в тиксо го знае всеки, стига да се е сетил как да го намери :)
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Прати на ЛС инфо как става номера и ти отговарям с линк към заключените тиксота
Много лесно, приятелю, стига да си се сетил как. На хора, който имат реален интерес ще обясня, но тук на всичи, не виждам смисъл. Би ли ми дал сайта, който показва посещенията от заключените тухо броячи?
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

http://vbox7.com/play:4f3da8ce

По темата:
Хората, които са ти "осрали" iTrader-а изглеждат в пъти по-сериозни по принцип. А и цялата тази обява намирисва. След като не искаш да обясняваш на всички "магията", търси си клиент чрез Лични съобщения, където ще трябва да обясняваш индивидуално.
 
От: От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Kirev и газа ти намирисва ама си го носиш нали? Който иска иска, не ми е трудно да го намеря тоя сайт просто попитах някой, но както и да е... ако иска някой да пише! Ако не стига спам!
 
От: От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Винаги ми е било чудно как сайт, който до преди седмица е правил по 150 на ден, успява по нормален начин да качи на 1,200 за няма и 7 дни :)
Виж файлът 943

Тая графика по-крива от кур ве ;)
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Не ти ли стана ясно , че ако не си коректен , винаги в този форум ще се намери някой , който да го разбере . Не може със сайтове от тип : freetrafficsurf да правиш посещения , после да продаваш реклама за 50-60 лева в имитацията ти на портал.
 
От: От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Kirev и газа ти намирисва ама си го носиш нали? Който иска иска, не ми е трудно да го намеря тоя сайт просто попитах някой, но както и да е... ако иска някой да пише! Ако не стига спам!

Ей, животно нагло!
Я да си дигаш мускалите от тука и да не се връщаш, че от такива като теб човек не може да се изсере на спокойствие! Способни сте да прецакате всичко и всеки, във всеки един момент.
Админите и те та*аците ли си подпират, че оставят такива индивиди да изнервят потребителите!?
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Не ти ли стана ясно , че ако не си коректен , винаги в този форум ще се намери някой , който да го разбере . Не може със сайтове от тип : freetrafficsurf да правиш посещения , после да продаваш реклама за 50-60 лева в имитацията ти на портал.

Много ми е интересно, защо да не съм коректен, като не съм работил с никой от тоя форум, нека един се покаже и да каже, че съм бил некоректен спрямо него, само един! Почвам да се отчайвам тук от разбирачите...човек да не си пусне предложението за реклама тук! Посещенията са съвсем реални и идват от аренабг...
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

На първи като ти дам 50 лв за реклама, а на 4 секне трафика от арената! Ко ще правим тогава? Ще връщаш ли кинтите, или да съм си преценявал.
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

Няма да секне приятел ;) но не ми пречи да ти ги върна!
 
От: Търся рекламодатели (цена по договаряне)

За последните 3 дни сайта два пъти минава 2000 посещения!!!
 

Горе