Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Iliev

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Търся сериозен партньор за да препродава линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4
Продават се позиции на главни страници и вътрешни.
Сайтовете са БЪЛГАРСКИ и са доста популярни.

Цената за:
ПР4 линк на страница е - 40 лв./месец
ПР5 линк на страница е - 55 лв./месец
ПР6 - 70 лв./месец
ПР7 /вътрешни/ - 120 лв./месец
ПР7 /начална/ - 140 лв.

Капацитет на всяка страница до 5 линка.
Налични страници в момента
ПР4 - вътрешни - 400,
ПР5 - вътрешни - 130,
ПР6 - вътрешни - 210,
ПР7 - вътрешни - 295,
ПР7 - начална - 3
 
Последно редактирано:
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Ако смяташ, че тези цени са близки до реалните, риселвай мои линкове, аз давам базова цена за PR4 линк 10 лева/месец, а ти ги продавай за 40 и си взимай 30, нямам нищо против. Също така не разбирам как някой БГ сайт може да има 295 страници с пр7?
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Пича явно не знае че ПР има на всяка страница, а не само на главната страница. Иначе на голям шеф го раздава.

Той риселъра трябва на загуба да бачка, че да може да продаде нещо. :lol:
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Много бързо го нападнахте. Човека си каза, че са няколко сайта, не е един. А и може да продава линкове в индекса. Iliev добре ще е да дадеш повече информация.
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Много бързо го нападнахте. Човека си каза, че са няколко сайта, не е един. А и може да продава линкове в индекса. Iliev добре ще е да дадеш повече информация.

Е, какво искаш да ми кажеш че тоя има
400 сайта с ПР4, 130 с ПР5, 210 с ПР6 и 298 с ПР7 ?!

Според мен даже няма и нищо. Не може да има такива сайтове и да не знае що е то ПР! На 100% съм сигурен че и ПР-а е фейк.
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Е, какво искаш да ми кажеш че тоя има
400 сайта с ПР4, 130 с ПР5, 210 с ПР6 и 298 с ПР7 ?!

Според мен даже няма и нищо. Не може да има такива сайтове и да не знае що е то ПР! На 100% съм сигурен че и ПР-а е фейк.

Може да има може и да няма. Аз за това му казах да даде повече инфо.
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Информация бих могъл да дам при сериозна заинтересованост от страна на партньор на лична среща. Сайтовете са доста сериозни и не бих искал да ги разпространявам публично.

ThinkFast кое те кара да си мислиш, че го раздавам на голям шеф? Аз просто търся партньор! За ПР съм чувал, че дори и поназнайвам. Продават се вътрешни страници също! Явно ти си свикнал да продадеш един линк за 1,50 лв./за 2 години/ във футъра и това е! Само, че когато става въпрос за висок ПР нещата са доста по-различни.

И ако искаш да се придържаме към добрия тон, моля, не спамвай темата ми!
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Е, какво искаш да ми кажеш че тоя има
400 сайта с ПР4, 130 с ПР5, 210 с ПР6 и 298 с ПР7 ?!

Според мен даже няма и нищо. Не може да има такива сайтове и да не знае що е то ПР! На 100% съм сигурен че и ПР-а е фейк.

Според мен тези цифри не са сайтове а страници:

Налични страници в момента
ПР4 - вътрешни - 400,
ПР5 - вътрешни - 130,
ПР6 - вътрешни - 210,
ПР7 - вътрешни - 295,
ПР7 - начална - 3

Може в един сайт да има 10 страници с пр6 например
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Може, ама най вероятно са вътрешни страници без пр на сайт на който индекса му е с пр6 примерно.
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Не разбирам защо спамвате темата? ThinkFast ти никога ли не си виждал сайт с поне още няколко вътрешни страници с висок ПР? Хайде не спамете повече... несериозно е!
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Не разбирам защо спамвате темата? ThinkFast ти никога ли не си виждал сайт с поне още няколко вътрешни страници с висок ПР? Хайде не спамете повече... несериозно е!
Виждал съм, ама без доказателство тези бройки ми се струват нереални.
Поне някой заинтересован на който си му дал инфо да те подкрепи тука!
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Проверих няколко популярни новинарски бг сайтове - вътрешните страници с рубрики имат ПР6. Така че може и да е истина.
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Няма БГ сайт с над 200 вътрешни страници с PR7, може да сте сигурни :) Ако има е този на правителството, а с Бат Бойко работа не ща да си имам :)
 
От: Търся риселъри за линкове на страници с ПР7, ПР6, ПР5, ПР4

Аз го търсих човека да ми продаде известно количество линове с хубав ПР, обаче не ми даде никакво инфо... ни сайтове, ни страници. Търсил ресейлъри, не купувачи:)
 

Горе