Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

bikonews

Member
Здравейте,
търся уеб сайтове на теми свързани със здраве, отслабване, диети, холестерол и сходни, където да публикувам по 1 статия под формата на гост автор. Почти нямам претенции за сайта, стига да не е наказан или на 1-2 месеца т.е. твърде млад. Съдържанието е с отлично качество(аз съм копирайтър - можете да видите повече -> тук), като търся по 1 линк за мой сайт. Предпочитам безплатни инициативи, платените вече ги знам, но все пак реших да пробвам да потърся и тук преди да се обърна към тях, тъй като се чудя къде да пусна едни 10-тина статии по темата. Дължината на статията, която ще публикувам при вас, ако се навиете е над 400 думи на теми свързани с отслабване и холестерол.

Ако нямате интерес, то по-добре не коментирайте. Ако имате можете да пишете на лични. Ако имате процедурен въпрос, то заповядайте ще ви отговоря, макар рядко да влизам тук. Можете да ползвате и bikonews[at]gmail.com

Мисля инициативата е подходяща за някой ваш позабравен сайт, за който все нямате време :)
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Драсни ми едно ЛС да се разберем, имам това което търсиш ;)
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Драсни ми едно ЛС да се разберем, имам това което търсиш ;)

Имаш лично :)
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Здравейте,
търся уеб сайтове на теми свързани със здраве, отслабване, диети, холестерол и сходни...
Предлагам ти вторият от подписа ми, тъй като е конкретизиран към подобна тематика и се надявам да има занапред повече полезни теми в него като тези, които си изброил.
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Да, за сайтове на български език става въпрос. Пусни лично да се разберем, ако проявяваш интерес.
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Можете да разгледате списъка с част от нашите проекти. Някои от тях стават за безплатни гост публикации, други са по-подходящи за платени гост публикации.

Но при всички случаи може да се направи добър и здравословен микс от тях, който да доведе до желания резултат.
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Можете да разгледате списъка с част от нашите проекти. Някои от тях стават за безплатни гост публикации, други са по-подходящи за платени гост публикации.

Но при всички случаи може да се направи добър и здравословен микс от тях, който да доведе до желания резултат.

Здравей,

за здравните сайтове ме интересива гест блогинга. Ще очаквам да пишеш, с които може. Интересуваме. ;)
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Здравей! Дай списък със сайтовете, които точно те интересуват, и нишата, в която ще работим. Защото и Махмурлук.Ком може да мине за здравен сайт (ако питаш някой американец) :)

Тогава мога да ти направя някаква оферта. Принципно тези сайтове, които не са обновявани скоро, за тях пари не може и не бива да се искат. Но има други, популярни новинарски сайтове с авторитет пред Гугъл, които се индексират на секундата и се позиционират добре, където е добре да се плати. По този начин хем и ти ще останеш доволен, хем и аз ще имам мотив да си зарежа другата работа, която върша в момента, и да бъда полезен в твоите проекти.

Едно обаче мога да ти кажа отсега: Нямаме клиент, който да си е тръгнал недоволен или да не сме се разбрали. Нашият принцип е "С интелигентни хора лесно се работи" и дори когато се държим за "желязото", пак гледаме да правим добро впечатление и да бъдем сговорчиви, доколкото е възможно :)
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Можете да разгледате списъка с част от нашите проекти. Някои от тях стават за безплатни гост публикации, други са по-подходящи за платени гост публикации.

Но при всички случаи може да се направи добър и здравословен микс от тях, който да доведе до желания резултат.

Поздравления за първата част от проектите
 
От: Търся сайтове за гост публикации на здравна тематика

Здравейте, мога да ви предложа гост блогинг в myblogroll.eu. Приемам статии на всякаква тематика, така че, ако прецените, че ви върши работа пишете лични.
 

Горе