Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Търся сайтове и блогове на обща тематика и предлагам 100% уникални статии х 300+ думи на теми:

- Печатни материали (визитни картички, печатна реклама, флаери, календари, офсетов и дигитален печат)
- Дограми и прозорци
- Образование - уроци по английски език
- Борба с насекоми и гризачи (съвети, информация, фирми)
- Стоматология
- Автомобили

Статиите са 100% уникални според Адвего Плагиатус, всяка една има изображение и е минала проверка за правопис.

Единственото ми условие, е да поставя един линк във всяка статия. Вие печелите трафик към сайтовете си, а аз малко реклама.

P.S.

Другият вариант е да напиша статия за вас, като в замяна вие ще публикувате една моя в сайта си.

Имам около десет сайта на различна тематика, включително и обща, така че можем да разменим гест блогинг при интерес.

За повече информация ми пишете ЛС!
 
Последно редактирано:
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Погледни http://eu-bloger.eu . Мога да ти дам статия в http://razberi.info , но трябва да е поне 500-600 думи и да е по избрана от мен тематика.
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Здравей, мога да публикувам твои статии в моя блог за препарати, уреди и машини за професионално почистване. Пиши ми на лично, ако имаш интерес.
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Благодаря на всички, които се свързаха с мен. Продължавам да търся варианти за сайтове на обща тематика, в които да публикувам качествени статии.
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

продължавам да търся сайтове и блогове на обща тематика, в които да публикувам уникални и полезни статии. Единственото ми условие е да сложа 1 линк. Вече работих успешно с няколко човека от форума и ще се радвам на нови предложения.
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Лек ъп на темата - търся спешно места, където да публикувам статии. Може да са лични блогове, сайтове, директории за статии и т.н.

Статиите са 100% уникални с х 1 линк, интересни са и дават полезна информация на читателите.
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Предлагам размяна на статии в специализирани сайтове за дограма, строителство и други. Предлагам и 2 сайта на обща тематика PR1 и PR2 редовно поддържани.

Очаквам оферти тук на ЛС или на мейл [email protected]
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Ако искаш, мога пак да ти публикувам разни статии ;)
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

И аз предлагам услуги, като на колегата и за да не пускам темата отговарям тук!
И аз търся местенца за публикуване на статии :), пращайте P.M
 
От: Търся сайтове на обща тематика - предлагам статии

Имаш поща и от мен!
Успехи!
 

Горе