Търся система подобна на Свежо

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Ако някой има нещо подобно за продаване да ми пусне линк и цена на ЛС
 
От: Търся система подобна на Свежо

Безплатен обяд няма единственото безплатно нещо на този свят е сиренцето в капана обаче и то излиза съпо.

ЗенКарта също е безплатен но докато го приведа в работещ вид загубих сумати време и средства от пропуснати продажби

Със тези системи е същата работа докато ги подкарам ще трябва да я кирилизирам да я модвам да я тъмплейтвам и тн. ще съм загубил сумати време и ще съм събрал сумати излишна информация и накрая ще имам един господ знае колко работеща система

Търся човек който има нещо такова работещо да го видя дали ще ми свърши работа и ако става да му смениме тъмплейта и да го преправя за мойте цели. Ако има такъв човек да пусне на ЛС линк и цена
 
От: Търся система подобна на Свежо

Здравей,
в момента разработваме социално ядро, което може лесно да се модифицира към това, което ти трябва. Тъй като днес се регистрирах и още не мога да пиша лични съобщения, ако все още търсиш екип за проекта си, ще се радвам да ги обсъдим (пусни някакви координати на ЛС).
Поздрави
 
От: Търся система подобна на Свежо

бе човека иска нещо готово завършено нагласено с пуснати и преправени модул инатъкмено - нагласено
не м усе занимава тепърва да настройва да прави да дялка ...
И аз търся нещо подобно като свежо готово нагласено директн ода го хакам на домейна и да започва да кърти
един дриг готов натокан нагласен с измити прозорци .. само да му нацепиш целуфана и да пускаш простолюдието вътре да огази килима
Така че ... ако някой има да свирка даже не го искам и на бг май май :)
 
От: От: Търся система подобна на Свежо

http://sled18.com/pligg/ нещо такова ли търсиш ? :) Сайта е в процес на разработка да знаеш :) :)


Да нещо такова ще ми свърши работа само тярбва да може освен положителни да могат да се дават и отрицателни вотове като в дао мисля че беше така
 
От: Търся система подобна на Свежо

ко стана и аз искам тамън ша си разделим цената с мантаман и ша го клонираме :)
 
От: Търся система подобна на Свежо

Ако някой има нещо подобно за продаване да ми пусне линк и цена на ЛС
Този сайт съм му превел изцяло системата и съм сменил/ направил/ темплейта.
В момента съм пуснал само rss на бълг и английски език.
Има около 5600 индексирани страници.
Може да се добавят и видео линкове с оригиналните снимки на клиповете.
Сайта не е събмитван и развиван, а е с цел запълване на домейна.
Ако някой проявява интерес да ми пише.
 
От: Търся система подобна на Свежо

А КАРТИНКИ ДА СА ТУРГАТ КАТ НА СВЕЖО ни мой ли ? и коментари и това дриг ли е ?
 
От: Търся система подобна на Свежо

А КАРТИНКИ ДА СА ТУРГАТ КАТ НА СВЕЖО ни мой ли ? и коментари и това дриг ли е ?
Картинки само на профилите можеше май.
Коментари могат да се правят.
Не е дриг.
 
От: Търся система подобна на Свежо

Нещо кат http://trohi.com/ се търси май. Не ми е останало време съвсем да му лъсна джамовете.

Не са продава, ама някой може да се пробва да ме шокира с дебела оферта, па знайш ли.... Току виж съм се кандърдисал.
 
От: Търся система подобна на Свежо

Нещо кат http://trohi.com/ се търси май. Не ми е останало време съвсем да му лъсна джамовете.

Не са продава, ама някой може да се пробва да ме шокира с дебела оферта, па знайш ли.... Току виж съм се кандърдисал.


Да точно това ми трябва с малки доработки трябва ми да може да показва класиране на топ новини за деня за седмицата за месеца и годината. Също така и да има търсачка но предполагам че едно вътрешно гугле ще свърши работа. И да може да показва кой потребител какво е публикувал и какъв му е рейтинга, а рейтинага му да се определя от това как са класирани новините му
 

Горе