Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,

За начало имам нужда от доста неща:
-смяна на корицата на ФБ страниците
-промяна на визията на началната страница на всички магазини, но за начало можем да започнем само с единия. (по-долу съм дал примерен сайт и обяснение какво имам в предвид под ''промяна на визия'')


Какво търся?:
- Сериозна личност, кой(я)то да не претендира само за пари. Трудово възнаграждение винаги ще има, но важно е и работа да се свърши. :)
- Да е на разположение винаги, когато имам нужда от него. Чак толкова спешни неща, които не търпят отлагане почти няма, но не и да го чакам със седмици, за да се захване.
- Започвайки работа по въпросните онлайн магазини да предлага съвети от дизайнерска гледна точка, кое-как и къде е добре да се направи.

Какво предлагам?:
- Гарантирана работа поне за няколко банера/снимки в месеца. За начало ще има ударна доза работа (както споменах трябва да се сменят доста неща)
- Трудов договор няма да има, тъй като работата не е всекидневна.

Кой(я) ще избера?:
- Най-доброто по съотношение качество (по мой вкус) / цена.

===========================================================

За да избера някой от Вас, ще е нужно да ме оферирате на ЛС с цена за изработката на :
1. Снимки като тези на началната страница. За пример предоставям този сайт : evtini-bijuta.com - 8 малки снимки + 2 малки банера

2. Цена за изработка на ФБ корица на страница

3. Изпращайте ми задължително и портфолио.

Моля, не ме оферирайте с цена като за единична бройка. Имайте предвид, че това ще е дългосрочна работа.


P.S. Предварително благодаря на всички, които ще се включат.
 
Последно редактирано:
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

А системата Магенто ли трябва да е задължително? Снимките кой ще ги прави?
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Системата на магазините Ви каква е? Магенто, като на примера ли, или е някаква друга? Снимките вие ли ще си ги снимате с фотоапарат и ще ги пращате или ...?
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Аз само не разбрах какво общо има системата с обработката на снимките или направата на банерите? :shock:
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Аз само не разбрах какво общо има системата с обработката на снимките или направата на банерите? :shock:
testground най вероятно и той не разбра така че спокойно :lol: ... Явно тества нещо в момента :D
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Намерих си човек. Благодаря на всички отзовали се.
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Здравейте,

Не знам доколко е уместно да използвам темата на колегата, но тъй като ми трябва същото, реших да драсна 1 ред.
Водещи фактори са цена/качество/професионализъм.

Ако автора има нещо против или не успея да намеря човек ще пусна отделна тема.

Иде реч основно за банери, промо карета и общо взето ей такива визуални елементи. Общо взето мога да ангажирам един дизайнер за 1-2 дни/седмично. Желаещите да пратят някакви координати или портфолио и цени на Лично.

Поздрави,
Мануел
 
От: Търся си дизайнер да ми е ''под ръка'' , когато имам нужда от него.

Здрасти,

Интересувам се от предложението на Мануел. Дай ми емайл и ще ти изпратя мои неща.

Поздрави,
Мария
 

Горе