Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

tnetbg

New Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Така, мина известно време от пускането на сайтчето за технологични новини, и мисля че дойде момента да го представя на малко по-широка публика, посредствум рекламна статия в някой по-голям сайт с близка или сродна тематика.

Никога не съм правил подобно нещо, но очакванията ми са следните:

1. Статията да представлява преглед на страницата ми, с нейните положителни и отрицателни черти, разбира се да се наблегне повече на положителните и да се насърчават читателите да я посетят
2. Задължително да има линк към главната страница, също както и към някои от вътрешните по-важни страници
3. Статията да е с прилична дължина
4. Страницата, която ще я приветства да има добра посещаемост, както и посетители, които биха били заинтересовани от подобна рекламна статия.

Това е за което мога да се сетя засега, остана само да има желаещи с които да обсъдим заплащането и други подробоности, като например данни за сайта, които само аз мога да дам.

Бих желал да получа интересни и сериозни предложения, от хора които имат опит с този вид рекламиране.
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

ъп, няма ли други желаещи, засега само един човек си предложи услугите, приемаме още предложения.
 
От: От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

ъп, няма ли други желаещи, засега само един човек си предложи услугите, приемаме още предложения.
Мога да ти предложа да си добавиш статията в сайта от подписа ми най долу.
 
От: От: От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Мога да ти предложа да си добавиш статията в сайта от подписа ми най долу.

Благодаря но не търся да добавям сайта в директории, търся си рекламна статия.
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Аз ще ти напиша, имам опит с подобни работи. Пиши на ЛС за изискванията ти.
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Темата отново е отворена, резултатите са добри искам да закупя още рекламни статии, желаещи?
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Аз съм съгласен да ти напиша рекламна статия. Цена 5$ дължина между 600 и 650 думи
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Ако представиш собственоръчно написана статия, то можем да я публикуваме в stranabg.com (рубрика "технологии" или "презентации" по избор, като цената е 5 лева на инлинк (на теория е вечен, на практика поемаме 1 година гаранция).

Ако държиш да направим собствен обзор, то разценките ни са вестникарски (80 лева на машинописна страница 1800 знака), т.е. в пъти надвишават предложенията тук. По-изгодно е да си поръчаш и платиш ревю при друг и да го публикуваш при нас за 5 лева :)
 
Последно редактирано:
От: От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

в кой сайт ще я публикуваш?

skorpi0n.info - сайта прави между 30 и 35 уникални на ден
 
От: От: От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

skorpi0n.info - сайта прави между 30 и 35 уникални на ден

Моля ви четете какво съм написал в началото, трябва ми да се публикува в сайт с повече посещения от тези на тнетбг.

Съгласен съм да платя за статията, разбира се че ще си платя, но искам и нещо настреща.

Ето и пример за това което искам, това е работа свършена от МасTeР и двамата бяхме доволни. Искам нещо подобно.

[url]http://lanix.org/blog/comments.php?y=09&m=11&entry=entry091107-213234[/URL]

Поздрави
 
От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Съгласен съм да ти напиша рекламна статия/презентация за сайта.Ако искаш мога да ти напиша и пробна статия на избрана от теб тема.Ако харесаш стила ми на писане да уточним и подробностите.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся си някой да напише рекламна статия/презентация за сайта.

Съгласен съм да ти напиша рекламна статия/презентация за сайта.Ако искаш мога да ти напиша и пробна статия на избрана от теб тема.Ако харесаш стила ми на писане да уточним и подробностите.

Къде ще я публикуваш? Това е най-важното от всичко за мен, в кой сайт ще отиде, от гледна точка на сеото, което броя на 50 процента, останалите 50 процента ще покрият самия стил на писане на статията.
 

Горе