1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Търся си работа!Непълнолетен съм!

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от Sloosme, Дек 5, 2017.

1. Sloosme

Sloosme New Member

Рег.:
    Дек 5, 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    1
    Точки:
    1
    Здравейте,бих искал да изкарвам пари от интернет,понеже джобните от мама и тати не ми стигат!След много кратните ми опити за търсене на работа в града ми,за съжаление без никакъв успех!Казвам се Ивайло от Варна на 15г.Разбирам от доста неща.Например от компютри и през цялото ми свободно време се занимавам главно с това!Английският ми е достатъчно добър за да си намеря доходоносна работа!Мога да превеждам статии от(Английски на Български) и обратното.Ще се радвам,ако имате някакви предложения за работа!Всеки лев е златен за мен.
    SKYPE за връзка-Ivo-2002
    Email за връзка Ivailo.chardakliev@Abv.bg

2. DanielDimi

DanielDimi New Member

Рег.:
    Май 28, 2017
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    15
    Точки:
    3
    Виж сега, научи се на някакво умение и започни да фрийлансваш. С един английски нищо няма да стане.

Sloosme харесва това.
  3. Sloosme

Sloosme New Member

Рег.:
    Дек 5, 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    1
    Точки:
    1
    Ти имаш ли някакво умение?И ако да какво е то?

4. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,764
    Харесвания:
    111
    Точки:
    63
    Важно е ти какви умения имаш. Сподели повече какво друго умееш освен да превеждаш? Колкото повече информация предоставиш, толкова по-лесно ще може някой да ти предложи нещо.

Sloosme харесва това.
  5. DanielDimi

DanielDimi New Member

Рег.:
    Май 28, 2017
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    15
    Точки:
    3
    Правя анимиран графичен дизайн с Adobe After Effects и пост продукция с Premiere. Съответно си продавам услугите в различни форуми.

Sloosme харесва това.
  6. Kaloyan Hristov

Kaloyan Hristov New Member

Рег.:
    Авг 5, 2017
    Съобщения:
    28
    Харесвания:
    7
    Точки:
    3
    С един пост - "Превеждам статии от английски на български" или "Създавам уникални статии на английски" щеше да привлечеш много по-голямо внимание. Успех в начинанието все пак, но дай възможност на предприемачите да се запознаят с възможностите ти и уменията, които притежаваш.

Sloosme харесва това.
  7. Sloosme

Sloosme New Member

Рег.:
    Дек 5, 2017
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    1
    Точки:
    1
    Уважавам критиките,ще са ми обица на ухото

juvefan харесва това.
  8. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    1,716
    Харесвания:
    231
    Точки:
    63
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Ако ще се занимаваш с преводи, то по-добре се научи да ползваш интервали след пунктуационните знаци :)

9. Rozoveca

Rozoveca Member

Рег.:
    Септ 13, 2016
    Съобщения:
    71
    Харесвания:
    17
    Точки:
    8
    И да не забравя да ползва препинателните знаци, също така.;)

10. Sowis

Sowis Member

Рег.:
    Дек 21, 2016
    Съобщения:
    154
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Изпревари ме! :)

11. AseasRoa

AseasRoa Active Member

Рег.:
    Юни 22, 2014
    Съобщения:
    793
    Харесвания:
    217
    Точки:
    43
    Малко си зелен, но все ще си намериш нещо... може би не точно тук и сега. Проучвай, учи се и само напред и нагоре.

От преводи не разбирам, ама ако си тоя мераклия просто си направи сайтче в което да сложиш няколко превода за да ги показваш насам-натам. Това всъщност се отнася за всяка дейност в интернет - ако искаш някой да те вземе да му работиш, тогава покажи му нагледно какви са способностите ти и ако те хареса ще те наеме завчас ;)

12. traiki

traiki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 27, 2010
    Съобщения:
    1,225
    Харесвания:
    86
    Точки:
    48
    Още си малък и ми е ясно, че ти е трудно да сформираш смислен словоред, ама, за да предлагаш нещо, то първо трябва да го научиш. Не знам на какво ниво ти е английския, ама българския ще трябва да го коригираш - пунктуационни знаци; смисловите изречения; къде да слагаш точка, запетайка и т.н. Поне такова впечатление придобих аз от поста ти. Другото - "Разбирам от компютри" - какво по-точно разбираш? Знаеш от къде се пуска или как да си инсталираш фифата?

И последно - такива обяви от типа на - ТЪРСЯ РАБОТА, ЗАЩОТО НЯМАМ ПАРИ; СПЕШНО! ТЪРСЯ РАБОТА... защо си мислите, че ще ви помогне? Един вид се молите-просите да ви наемат.. Не се продава така стока (в случая твоите услуги). Покажи какво можеш, туй-онуй..накарай ги да те наемат. Освен това си нов, пишлегар дет се вика на жаргон и никой няма да те приеме на сериозно. Не е и по този начин....

Успех!

ПС: Пусни им безплатни ревюта на авантаджиите във форума и може някой да клъвне впоследствие :)

13. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,016
    Харесвания:
    139
    Точки:
    63
  14. traiki

traiki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 27, 2010
    Съобщения:
    1,225
    Харесвания:
    86
    Точки:
    48
    Е тия членове са ми слабата страна отдавна, хаха...

15. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    1,716
    Харесвания:
    231
    Точки:
    63
    Професия:
    CEO
    Място:
    Някъде там
    Копи/пейст и няма грижи :D

16. Димитър Иванов

Димитър Иванов New Member

Рег.:
    Окт 29, 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Добър вариант е да направиш блог или фейсбук страница свързани с нещо от което се интересуваш. Няма значение какво е, със сигурност ще има и други хора, които се интересуват от това. След това започваш да пишеш статии, постове по темата и да събираш аудитория. Не казвам, че ще стане бързо, но в един момент, ако материалите са качествени, сайтът/страницата ще станат доста популярни. И тогава идва момента да започнеш да печелиш. А за това начините са много:
    1. от реклами
    2. афилиейт маркетинг
    3. дори можеш да продаваш свой собствен продукт

Начините за монетизиране са безброй. Но това ще стана чак след като си събрал достатъчно аудитория на която да продаваш.

Успех!

За повече полезни съвети >тук<

17. MateiMAtei

MateiMAtei Active Member

Рег.:
    Ноем 8, 2017
    Съобщения:
    117
    Харесвания:
    25
    Точки:
    28
    Собствен продукт е най-добре. Ако е пък интелект още по-добре , защото не влагаш в нищо материално освен реклама , но пък тя си е задължителна.

Сподели страницата