Търся: Търся си работа

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Казвам се Виктор Георгиев от град Варна и съм на 17 години(почти) търся си някаква работа колкото да изкарвам някакви доходи, разбирам до някаква степен от Microsoft office пакета, видео обработка и това като цяло, за мен не мога няма!
За контакт fb: Viktor Georgiev (профилна с Бяла риза)
Емейл: [email protected]
 
Здравейте! Казвам се Виктор Георгиев от град Варна и съм на 17 години(почти) търся си някаква работа колкото да изкарвам някакви доходи, разбирам до някаква степен от Microsoft office пакета, видео обработка и това като цяло, за мен не мога няма!
За контакт fb: Viktor Georgiev (профилна с Бяла риза)
Емейл: [email protected]
Какво попрочете из форума?
 
Здравейте! Казвам се Виктор Георгиев от град Варна и съм на 17 години(почти) търся си някаква работа колкото да изкарвам някакви доходи, разбирам до някаква степен от Microsoft office пакета, видео обработка и това като цяло, за мен не мога няма!
За контакт fb: Viktor Georgiev (профилна с Бяла риза)
Емейл: [email protected]
Смяташ ли да учиш нещо?
 
Да се направи една секция на форума дЯто новорегистрираните да пишат, предлагам аС.
 
Здравей. Ето тук непрестанно се публикуват задачи за видео обработка от цял свят. Има 12 за последния час само. Но трябва да си добър, конкурираш се с много хора от цял свят. Все пак малко по малко с упоритост и работа може да станат нещата. Също трябва добре да проучиш как работи сайта. Има ред на кандидатстване с разни точки беше и май въведоха и купуване на такива точки преди време. Но оставям на теб да проучиш, ученик си, имаш време.
 
Здравейте! Казвам се Виктор Георгиев от град Варна и съм на 17 години(почти) търся си някаква работа колкото да изкарвам някакви доходи, разбирам до някаква степен от Microsoft office пакета, видео обработка и това като цяло, за мен не мога няма!
За контакт fb: Viktor Georgiev (профилна с Бяла риза)
Емейл: [email protected]
Държиш ли да се занимаваш с компютри или?
 
Няма значение, стига да изкарвам някакви пари
Щом няма значение, просто тръгни около вас, виж дали някой търси хора за нещо.
Обща работа
Влизаш в магазини, в офиси, питаш и това е.
 
Пробвах, но повечето търсят пълнолетни
Онлайн работа ли търсиш или за Варна може да бачкаш и на място?
Ако можеш на място - то по колко часа на ден и от колко до колко часа - т.е. какъв ти е графикът в даскало?
 
Онлайн работа ли търсиш или за Варна може да бачкаш и на място?
Ако можеш на място - то по колко часа на ден и от колко до колко часа - т.е. какъв ти е графикът в даскало?
На училище съм от 8 до 14:00,но някои дни съм и на тренировки от 5 до 6 или 3 до 4, иначе лятото определено ще имам повече време за работа на място, иначе ако имате предложения бих ги чул
 
Все повече започва да навлиза работата на виртуален асистент. Най-добре е да се насочите към нещо с което да станете експерт или много добър. Иначе за работа винаги можете да потърсите по активно, за конкретен проект или задачи за ексел, word, powerpoint. Аз лично се насочих преди години към счетоводството и счетоводните услуги.
 
Последно редактирано:
Здравейте, @Виктор Георгиев,

Опитвал ли сте с афилиейт маркетинг? Афилиейт маркетинга е един от най-добрите и най-реални начини за печелене на пари от вкъщи.

Поздрави,

MyLead
 
Не се занимавай с глупости. Остават ти само 1-2 години и край. По-добре използвай това време да натрупаш теоретични знания. Заплащането което сега може да получаваш ще е много ниско и не си заслужава особено ако ще харчиш парите за глупости.
 

Горе