Търся си счетоводител/ка

VMiloykov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте,

Търся си счетоводител/ка. Фирмата за която търся извършва дейности, като разработка, поддръжка на сайтове, продажба на електронни продукти, развиване на собствени продукти и т.н.,. Седалището е в София.

За да си избера счетоводител, то ще му задам 1-2 въпроса и според отговорите ще си избера. Ако вие имате въпрос задавайте ми ги на ЛС. На всеки, който ми пише ще му отговоря.
 
Последно редактирано:
От: Търся си счетоводител/ка

Предлагам ти да се обърнеш към фирма Кадастра. Нашата фирма работи с тях и сме изключително доволни :)
 
От: Търся си счетоводител/ка

Предлагам ти да се обърнеш към фирма Кадастра. Нашата фирма работи с тях и сме изключително доволни :)

На този етап искам да видя, какво ще открия тук, като счетоводители(счетоводни фирми), ако не открия подходящ ще търся от друго място и ще го взема в предвид. Благодаря за съвета.
 
От: Търся си счетоводител/ка

Ето го счетоводителя,който ти трябва - http://www.predpriemach.com/member.php?u=9052 . Голям късметлия си, оказа се и от София.

Само похвали мога да изкажа за колегата от форума, мисля че ще ти спестя търсенето ;)
 
От: Търся си счетоводител/ка

Ето го счетоводителя,който ти трябва - http://www.predpriemach.com/member.php?u=9052 . Голям късметлия си, оказа се и от София.

Само похвали мога да изкажа за колегата от форума, мисля че ще ти спестя търсенето ;)

Благодаря, ще се свържа с него.
 
От: Търся си счетоводител/ка

И аз препоръчвам Veda, тъй като съм се допитвал няколко пъти за консултация и винаги съм откривал това, от което имам нужда. Специално за онлайн предприемачество не мисля, че има как да сбъркаш с него.
 
От: Търся си счетоводител/ка

Колкото по-далече от София - толкова по тънкана и професионализма не спада. Погрешно е да ми/ти обясняват, че виждаш ли при 1 000 фактури на месец трябва АЗ/ТИ в София да плащате над 500 лв............................. ай сиктер. В добрич ги работят за по 1дна минимална заплата.
 
От: Търся си счетоводител/ка

Колкото по-далече от София - толкова по тънкана и професионализма не спада. Погрешно е да ми/ти обясняват, че виждаш ли при 1 000 фактури на месец трябва АЗ/ТИ в София да плащате над 500 лв............................. ай сиктер. В добрич ги работят за по 1дна минимална заплата.

Със сигурност има много добри професионалисти далече от София. Но не знам не трябва ли счетоводителя да е от същият град или може да е от друг?
 
От: Търся си счетоводител/ка

Колкото по-далече от София - толкова по тънкана и професионализма не спада. Погрешно е да ми/ти обясняват, че виждаш ли при 1 000 фактури на месец трябва АЗ/ТИ в София да плащате над 500 лв............................. ай сиктер. В добрич ги работят за по 1дна минимална заплата.

В Добрич сигурно наемите, които плащат са по - ниски. Както и заплатите, както и стандартът като цяло. За 1000 фактури на месец, не над 500, а над 1500 лева трябва да плащаш, но е видно от изявлението ти, че си далеч от нещата. Успех ти пожелавам със счетоводител, който ти води фирма с над 1000 фактури за минимална заплата. И късмет. Защото ще ти е нужен.
 
От: Търся си счетоводител/ка

Обаждате се - казвате, че Стаменов ви праща и се разбирате. Успех.

Виж файлът 11677
 
Имате богат избор
Той човека 2 години и 3 месеца си кара без счетоводител вече, за чий са му?
@Blinky върнете правилото за престой и постове преди да се пускат линкове.
 
Той човека 2 години и 3 месеца си кара без счетоводител вече, за чий са му?
@Blinky върнете правилото за престой и постове преди да се пускат линкове.
Добре, макар, че си е предложение някакво. :) Не е много точно и конкретно, но да не отчайваме и тия без много идеи. :) Но и това правило го връщаме. Че голямо чистене последно време.
 

Горе