Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Simeon Cvetkov

New Member
Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP. Просто искам да се извличат на една страница офертите от определена категория заглавие, снимка, до кога е валидна офертатата и да има бутон "Виж повече" (като при стандартните агрегатори подредбата) и да има странициране. Примерно на първа страница се показват от 1 до 20 оферти, на втора от 21 до 40 и т.н. И естествено да мога да си сменям xml-тата сама. Също е важно да могат да се добавят от различни сайтове xml-та с aff (тип грабо, вип оферта и т.н.). Ако може да се добави и статистика за кликове - супер! Стила, по който ще се показват офертите, трябва да пасва с този на сайта.

Кажете цена и срок за изработка
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Че то си има готови такива или искаш нещо нестандартно
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

какво имаш в предвид дай ми пример
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Ти ми кажи какъв ти е бюджета
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

колега ти ми казваш че има готови аз те питам кажи ми ти ме питаш какъв ми е бюджета
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Да питам, проблем ли е?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

не е проблем написал съм кратко и ясно горе цена и изработка
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

не е проблем написал съм кратко и ясно горе цена и изработка

Успех ти желая, като гледам не си наясно и ще ти трябва абонаментна поддръжка, затуй питах за бюджета :rolleyes:
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

благодаря ти за кои имаш предвид че има готови
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

благодаря ти за кои имаш предвид че има готови

Няма да ти кажа, нов съм и за тази тема получих червено, ама не знам нито защо нито от кой
Оправяй се както знаеш, а пък аз ще си спестявам коментарите....
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

така България е безнадежден случай когато искаш помощ от някой той почва те критикува благодаря ви за помощта колеги !!! написал точно кратко и ясно ако имаш някакъв интерес пишете ако не никой не Ви кара да пишете благодаря Ви !!
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

така България е безнадежден случай когато искаш помощ от някой той почва те критикува благодаря ви за помощта колеги !!! написал точно кратко и ясно ако имаш някакъв интерес пишете ако не никой не Ви кара да пишете благодаря Ви !!

Или двамата сте един и също човек и правите цирк, незнайно защо, или ти си кретен, който не вижда когато някой наистина се опитва да му помогне:

Малко усилия придружени с Google Search и готово:

Линк

И в двата случая си просите по една червена ряпа :)
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

видях го този агрегатор търсих какво ли не не съм циркаджия просто търся някои ми го изработи или помогне къде да търся извинявам се за спама и за неучтивото писане по на горе цъкнах на линка който ми даде благодаря ти че се отзова на помощ но това неми върши работа
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Или двамата сте един и също човек и правите цирк, незнайно защо,

Тъпо, но комент
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Каква ти е идеята?
Основна или отделна част от сайта ще са офертите?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

Основна ми е идеята колега
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP

И естествено да мога да си сменям xml-тата сама. Също е важно да могат да се добавят от различни сайтове xml-та с aff (тип грабо, вип оферта и т.н.)
С това изискване си приготви много солиден бюджет или ежемесечни пари за съпорт.
 

Горе