Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Статус
Not open for further replies.

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Търся си човек, който може да ми направи плъгин, агрегатор на оферти за WP. Просто искам да се извличат на една страница офертите от определена категория заглавие, снимка, до кога е валидна офертатата и да има бутон "Виж повече" (като при стандартните агрегатори подредбата) и да има странициране. Примерно на първа страница се показват от 1 до 20 оферти, на втора от 21 до 40 и т.н. И естествено да мога да си сменям xml-тата сама. Също е важно да могат да се добавят от различни сайтове xml-та с aff (тип грабо, вип оферта и т.н.). Ако може да се добави и статистика за кликове - супер! Стила, по който ще се показват офертите, трябва да пасва с този на сайта.

Кажете цена и срок за изработка - не е трудно да се направи (за тези, които разбират) и предполагам няма да отнеме много време. Ако някой е правил нещо подобно, моля да даде линк към демо.

Очаквам предложения на ЛС. :)
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Откъде трябва да "се извличат" въпросните оферти - от същата WP инсталация или от произволен сайт из Интернетя?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Откъде трябва да "се извличат" въпросните оферти - от същата WP инсталация или от произволен сайт из Интернетя?

Офертите трябва да се извличат от сайтове тип грабо, випоферта и т.н. във въпросния WP сайт И то не в целия, ами една отделна категорийка или за оферти.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Кажете цена и срок за изработка - не е трудно да се направи (за тези, които разбират) и предполагам няма да отнеме много време. Ако някой е правил нещо подобно, моля да даде линк към демо.

Аз понеже съм от разбиращите и съм правил такива неща, мога да споделя, че ще отнеме веме и напротив не е лесно да се направи агрегатор за всевъзможен тип сайтове просто ей така. Друг е въпроса ако съответният сайт (източник) поддържа feed или друг тип xml извличане. Но пак унифицирано няма как да стане ей така.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Аз понеже съм от разбиращите и съм правил такива неща, мога да споделя, че ще отнеме веме и напротив не е лесно да се направи агрегатор за всевъзможен тип сайтове просто ей така. Друг е въпроса ако съответният сайт (източник) поддържа feed или друг тип xml извличане. Но пак унифицирано няма как да стане ей така.

Уточнила съм ясно "кажете СРОК И ЦЕНА" за изработката - щом разбираш, предложи оферта, ако има нещо неясно - знаеш как се пише ЛС, може да попиташ. Ако изобщо нямаш намерение да се занимаваш - не виждам какъв смисъл има да пишеш в темата.

Поздрави.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

..
Кажете цена и срок за изработка - не е трудно да се направи (за тези, които разбират) и предполагам няма да отнеме много време. Ако някой е правил нещо подобно, моля да даде линк към демо.
..
Това изказване е твърде провокативно и няма как да не се изкоментира. И мене успя да ме издразни - някакси е подигравка към тоя вид труд и към времето/усилията, хвърлени за придобиване на нужните умения. Понеже наистина е сложно да се направи такова нещо по искания начин. Дори за разбиращ. И ще иска доста усилия/време да се направи що-годе като хората.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Това изказване е твърде провокативно и няма как да не се изкоментира. И мене успя да ме издразни - някакси е подигравка към тоя вид труд и към времето/усилията, хвърлени за придобиване на нужните умения. Понеже наистина е сложно да се направи такова нещо по искания начин. Дори за разбиращ. И ще иска доста усилия/време да се направи що-годе като хората.

Не е подигравка към ничий труд. Мен ме дразни, че това е поредната тема, която ще и даже вече отива към оспамване. Естествено, че за един професионалист не би трябвало да представлява трудност - най-малкото, защото има опит, нали така?

Ако аз тръгна да меся един хляб едновременно с хлебар на кого ще му е по-трудно? На него, който с това се занимава или на мен дето се хващам за първи път?

Един колега от форума продава ЦЯЛ агрегатор за оферти, който може да "грабва" оферти от различни сайтове. Агрегатор, направен от нулата.

Какво има този агрегатор?

- Грабва оферти от различни сайтове за оферти.
- Има опция за филтриране по най-нови, най-преглеждани и най-харесвани.
- Офертите могат да се преглеждат - тоест за всяка отделна се извлича информация на отделна страница
- Има опция за филтриране по градове
- Има опция за филтриране по цени
- за филтриране по категории
- филтриране по отстъпки
и по сайт

Отделно разполага с търсачка и админ панел, където се показват статистики, могат да се добавят и редактират сайтове, да се добавят нови страници, да се администриат там абонирали се за бюлетин потребители и т.н. и т.н.

Цялото работещо нещо - струва 500лв горе-долу.

Какво искам аз?

В един уърдпрес сайт, на 1 страница да се извличат оферти и да има странициране (даже страницирането не е задължително - може като на всички оферти или като агрегатора на колегата - скрол, скрол, скрол...).

Тоест на първи ред примерно 5 оферти, на втори толкова, на трети толкова, ....... на 10 толкова и след това, втора страница, трета и т.н.

От офертата да се показват основните неща пак давам пример с агрегатора на колегата например като тези "правоъгълничета", малките и като се цъкне да препраща към сайта, откъдето е офертата.

Другите 2 изисквания са - ако може статистики да има за кликове, примерно СУПЕР, ако не може - голяма работа.

И последното, да мога сама да си сменям адресите на хмл-тата - става дума за 5-6 сайта (тоест от толкова да се дърпат оферти) - не от сто, примерно.

И искаш да ми кажеш, че това нещо струва повече, отколкото е цената на агрегатора от 500лв?!?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

fifi тожа изобщо не е лесно, правил съм го и знам.А колкото до това да може да се добавят кои да са сайтове няма как, всеки си има различна XML структура и съдържание. Друг е въпроса ако успееш да се разбереш с всички за да ти дадат XML с желаната структура.
Колкото до агрегатора за 500 лева, логиката ти бяга , има теми за WP по 50 долара толкова ли струва направата им? Или си имат и лиценз за един сайт от порядъка на 2000 долара?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

fifi тожа изобщо не е лесно, правил съм го и знам.А колкото до това да може да се добавят кои да са сайтове няма как, всеки си има различна XML структура и съдържание. Друг е въпроса ако успееш да се разбереш с всички за да ти дадат XML с желаната структура.
Колкото до агрегатора за 500 лева, логиката ти бяга , има теми за WP по 50 долара толкова ли струва направата им? Или си имат и лиценз за един сайт от порядъка на 2000 долара?

Що говориш глупости? Колко време ти отне? По-малко от седмица, за да направиш работещото нещо - така ли беше? Освен това казах 5-6 сайта - какви са тези всички? Освен това, когато говорихме, не каза ли ти самият, че това с извличането било лесно, а трудното е направата на търсачката и т.н.? Друг е въпроса, че въпросното нещо, за което аз дадох идеята, накрая ме прецака. - Това е друга тема.

И какво общо има уърдпрес тема? Ако знаеш как се прави, пак не е проблем да се направи....

---------------------

Значи искам няколко основни неща, които стават ясни още в първи пост:

- ИСКАМ ИЗРАБОТКА НА ПЛЪГИН С ЕДИ КАКВИ СИ ИЗИСКВАНИЯ;
- ПЛАЩАМ, ЗА ДА СЕ ИЗРАБОТИ;
- ОЧАКВАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ - ЦЕНА И СРОК

ОПЦИИ:

Вариант 1: ВЛИЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ, ВИЖДА ОФЕРТАТА, РЕШАВА, ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ - ПРАЩА МИ ОФЕРТА "Мога да се справя за еди колко си време - трудът ми струва толкова"
Вариант 2: Влиза потребителя, вижда офертата - НЕ ГО КЕФИ, НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА - ИЗЛИЗА.
Вариант 3: Влиза потребителя в темата, вижда офертата и си казва "Ма чакай ся, тука нещо не ми е ясно - откъде ще се взимат офертите, някъв пример-нещо..." и си задава въпросите на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ. Аз отговарям - ако го устройва, прави оферта, харесвам я работим или не я харесвам и подминавам. Ако не го устройва, просто повече не се занимава.

Това е положението!

Всякакви други коментари са напълни излишни, безмислени - тип заяждане и спамърски.

П.П.: Да не би да струва хиляди левове, защото става дума за АГРЕГИРАНЕ на ОФЕРТИ точно? Защото гледам, че "цеденето" става именно за този тип сайтове по принцип.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

...
И искаш да ми кажеш, че това нещо струва повече, отколкото е цената на агрегатора от 500лв?!?
Ми може и по-малко да струва... Освен ако не искаш ексклузивни права и разработчкикът има опцията да го продаде на още 200-300 човека.

Поради практични и пазарни причини WP плъгините в днешно време се харчат за повече пари отколкото цяла "система", вършеща същата работа и (видимо) отгоре.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Ми може и по-малко да струва... Освен ако не искаш ексклузивни права и разработчкикът има опцията да го продаде на още 200-300 човека.

Поради практични и пазарни причини WP плъгините в днешно време се харчат за повече пари отколкото цяла "система", вършеща същата работа и (видимо) отгоре.

Не, не искам ексклузивни права. Ако исках, това щеше да е болднато и подчертано в изискванията. :)
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

@fifi -

С това отношение сама гониш сериозните програмисти. Създаваш впечатление на типичния кофти клиент, който не знае какво точно иска, но го иска евтино и бързо и е готов по всяко едно време да се скара ако нещо не работи магически, както си го е представял.

Ако искаш точна цена за нещо, трябва дадеш точни изисквания. Не може да искаш плъгина да взима магически продуктите от който сайт ти скимне. Някой трябва да го програмира това предварително и няма как да стане ако не кажеш какво точно искаш.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

fifi по-точно ти ме прецака като ми загуби времето (поне месец) , а това с темата го разбра 100% .
И бил сък казал, че е лесно, е кво да ти кажа ми не не лесно. Четеш търсиш и всичко се получава.
А и с тези изисквания който си сложила, цената ще е колкото на агрегатора на @testkiwi.
И пак да кажа, от всички сайтове за групово пазаруване не видях една и съща XML структура. Така, че няма как да стане това с лесното добавяне на сайтове
Що говориш глупости? Колко време ти отне? По-малко от седмица, за да направиш работещото нещо - така ли беше? Освен това казах 5-6 сайта - какви са тези всички? Освен това, когато говорихме, не каза ли ти самият, че това с извличането било лесно, а трудното е направата на търсачката и т.н.? Друг е въпроса, че въпросното нещо, за което аз дадох идеята, накрая ме прецака. - Това е друга тема.

И какво общо има уърдпрес тема? Ако знаеш как се прави, пак не е проблем да се направи....

---------------------

Значи искам няколко основни неща, които стават ясни още в първи пост:

- ИСКАМ ИЗРАБОТКА НА ПЛЪГИН С ЕДИ КАКВИ СИ ИЗИСКВАНИЯ;
- ПЛАЩАМ, ЗА ДА СЕ ИЗРАБОТИ;
- ОЧАКВАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ - ЦЕНА И СРОК

ОПЦИИ:

Вариант 1: ВЛИЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ, ВИЖДА ОФЕРТАТА, РЕШАВА, ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ - ПРАЩА МИ ОФЕРТА "Мога да се справя за еди колко си време - трудът ми струва толкова"
Вариант 2: Влиза потребителя, вижда офертата - НЕ ГО КЕФИ, НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА - ИЗЛИЗА.
Вариант 3: Влиза потребителя в темата, вижда офертата и си казва "Ма чакай ся, тука нещо не ми е ясно - откъде ще се взимат офертите, някъв пример-нещо..." и си задава въпросите на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ. Аз отговарям - ако го устройва, прави оферта, харесвам я работим или не я харесвам и подминавам. Ако не го устройва, просто повече не се занимава.

Това е положението!

Всякакви други коментари са напълни излишни, безмислени - тип заяждане и спамърски.

П.П.: Да не би да струва хиляди левове, защото става дума за АГРЕГИРАНЕ на ОФЕРТИ точно? Защото гледам, че "цеденето" става именно за този тип сайтове по принцип.
А колкото до писането в темата, си има едно триъгълниче цъкни на него и докладвай поста който смяташ за неуместен
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

@fifi -

С това отношение сама гониш сериозните програмисти. Създаваш впечатление на типичния кофти клиент, който не знае какво точно иска, но го иска евтино и бързо и е готов по всяко едно време да се скара ако нещо не работи магически, както си го е представял.

Ако искаш точна цена за нещо, трябва дадеш точни изисквания. Не може да искаш плъгина да взима магически продуктите от който сайт ти скимне. Някой трябва да го програмира това предварително и няма как да стане ако не кажеш какво точно искаш.

ГРАБО, ВИПОФЕРТА... тези сайтове нещо говорят ли ти? Искам от тях да се взимат оферти, не от Технополис, например.

На отношението ми нищо му няма. Очаквам предложения на ЛС с ЦЕНА и срок. Да съм казала, че давам 10лв? 100лв? 1000лв? 10 000лв? Когато кажа точна цифра, тогава можеш да сравняваш дали плащам малко или много. Искам да ми се направи оферта. Който има най-добро предложение (не означава най-ниска цена) - ще се възползвам от неговите услуги.

КОЙТО ПРОЯВЯВА ИНТЕРЕС, НЕКА ПОИСКА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ НА ЛС - ЩЕ МУ ПРЕДСТАВЯ И ИЗОБРАЖЕНИЕ, ЗА ДА ДОБИЕ ПО-ЯСНА ВИЗУАЛНА ПРЕДСТАВА.


Останалите НЕзаинтересованите, които пишат просто ей така, за да се заяждат въобще не ме интересуват.

П.П.:

@max

КОГАТО ОБЯВА ЦЕНА И СРОК, тогава си свободен да коментираш дали искам бързо и евтино или не! Но дотогава подобни коментари са напълно излишни да възнегодуваш за суми и срокове, които дори не са споменавани никога и не са поставяни ограничения срок-цена.
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

fifi по-точно ти ме прецака като ми загуби времето (поне месец) , а това с темата го разбра 100% .
И бил сък казал, че е лесно, е кво да ти кажа ми не не лесно. Четеш търсиш и всичко се получава.
А и с тези изисквания който си сложила, цената ще е колкото на агрегатора на @testkiwi.
И пак да кажа, от всички сайтове за групово пазаруване не видях една и съща XML структура. Така, че няма как да стане това с лесното добавяне на сайтове

А колкото до писането в темата, си има едно триъгълниче цъкни на него и докладвай поста който смяташ за неуместен

Uphero, дай да не се лъжем. ТИ беше този, който ми открадна идеята (ама аз съм си виновна, че я споделих изобщо и че ти обясних за сео повече отколкото трябва...) и се отцепи от "колектива", за да си правиш нещата сам. Не мога да си обясня как съм ти изгубила времето, след като ТИ цял месец беше без компютър, после каза, че те хванал мързела и след това като попитах - действаме ли, ти се отцепи, казвайки - че това не е печелившо и не ти се занимава, а след 2 дни го виждам в сайта ти? Както казах, това е друга тема - ИМАШ МИ СКАЙПА.

И бил сък казал, че е лесно, е кво да ти кажа ми не не лесно

Ами да, ти го каза - затова останах с такова впечатление. Значи ти си ме излъгал. Точните думи мисля, че бяха "Това е лесно" - за извличането и бяха много, много отдавна.

А и с тези изисквания който си сложила, цената ще е колкото на агрегатора на @testkiwi.

Моля, разтълкувай ми изискванията хайде. Какво искам. Разбра ли изобщо? Изобщо видя ли ми изискванията?

И пак да кажа, от всички сайтове за групово пазаруване не видях една и съща XML структура. Така, че няма как да стане това с лесното добавяне на сайтове

В отговор на това, просто ще копирам по-горен мой коментар:

става дума за 5-6 сайта (тоест от толкова да се дърпат оферти)

Не е лошо да четеш, преди да коментираш.
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Тъй да се плюем по форумите не е добре ама ти почна, само да добавя, че ти си несериозната и след като реши да почнем вече 3-ти сайт (първите 2 зарязани вече) как да не се откажа?
И нищо не съм откраднал, толкова време го правех и сега да не го ползвам?
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Тъй да се плюем по форумите не е добре ама ти почна

ФорумИТЕ? В множествено число?

"да се плюем" - я пак? Кой започна със наглия коментар? Не стига, че написа коментар, който не отговаря на истината - тоест е лъжа, ами и мен обвиняваш!

, само да добавя, че ти си несериозната и след като реши да почнем вече 3-ти сайт (първите 2 зарязани вече) как да не се откажа?

3-ти сайт? Наистина ли си вярваш на лъжите? :О

Аз доколкото си спомням имахме само 1 общ проект. Забавих се с 1 седмица, поради неотложни ангажименти. След това ти се развали компютъра и те нямаше 1 месец. След това се появи и заяви, че те мързи. Реших да те изчакам 1-2 седмици да ти мине мързела и да почнем работа. НО ти се отказа и то с аргумента, че ТОВА не е печелившо, не ти се занимава и имаш други 2 проекта за правене, които се заплащат - "трябва да се вадят пари". Това ти беше коментара.

П.П.: И между другото докато аз бях успешно оптимизирала сайта по едната ключова дума до втора страница от нищото по средно трудна дума, за която се борят един куп сайтове в тази ниша, ти не си беше довършил работата. Тоест, скрипта, който трябваше да върши "работата" допускаше грешки "бъгове" да ги нарека. Няколко пъти те помолих най-любезно да ги оправиш, за да върви работата нормално. А ти или не отговаряше или усукваше или така ми потъваха думите нанякъде в дискусията...

А след 2 дена, виждам същото НЕЩО, за което твърдеше, че не е печелившо и не ти се занимава, и за което АЗ ДАДОХ ИДЕЯТА качено на ТВОЙ домейн и работещо си НОРМАЛНО, но без "сложните" опции само... Това е разликата!!!

Кой си измисля тогава?!?

И още нещо!

Нито веднъж не ми писа в скайп - за подобни аргументи! НИТО веднъж. Явно държиш на публичността - тоест да споделяш във форума НЕВЕРНИ неща. Нима споделянето на лъжи във форума ти помага да ги приемеш за истина и да се убедиш сам, че си постъпил правилно? :О

И нищо не съм откраднал, толкова време го правех и сега да не го ползвам?

О, напротив! Открадна!

Когато говорихме за първи път - дори нямаше идея за ТОВА НЕЩО, което предложих, нито имаше идея как да се реализира. Не ти ли дадох съвети? Даже ти казах в какъв цвят трябва да е сайта, защото въздейства по еди-какъв си начин на потребителите - И ТОВА ОТКРАДНА. Дори ЦВЕТА. ДАЖЕ не си направи труда да смениш логото, което направих.

И това нещо го преглътнах! Можех ли да се оплаквам във форума, че си такъв и онакъв? И какъв щеше да е смисъла от хленчене?

Реших да подмина и както казах "кражбата" я преглътнах.

НО ТОЗИ ПОВЕЧЕ ОТ НАГЪЛ КОМЕНТАР

fifi тожа изобщо не е лесно, правил съм го и знам.А колкото до това да може да се добавят кои да са сайтове няма как, всеки си има различна XML структура и съдържание. Друг е въпроса ако успееш да се разбереш с всички за да ти дадат XML с желаната структура.
Колкото до агрегатора за 500 лева, логиката ти бяга , има теми за WP по 50 долара толкова ли струва направата им? Или си имат и лиценз за един сайт от порядъка на 2000 долара?

ми дойде малко в повече!

Да ми ръсиш теории, при положение, че за няма и седмица направи нещо подобно и другите опции отнеха повече време - такива, каквито аз НЕ ИСКАМ в плъгина... :Х

Не беше уместно.

И какъв си ти изобщо да ми държиш сметка за цени и срокове - КОИТО НЕ СЪМ ПОСТАВЯЛА, при положение, че не можеш да правиш плъгини за WP - или поне на мен каза, че не можеш...

-------------------------

П.П.3: Затова се дразня и отговорих по този начин на първия юзър. Някакви хора некомпетентни (не могат да свършат дадената работа) за конкретната задача, тръгват да ми казват колко е скъпо, трудоемко и отнемало време. Ще ми държат сметка и то за нещо, което НЕ СЪМ изричала. Откъде-накъде?

Ето на какво ми прилича тази тема (Ще дам пример с копирайтинга):

Решава някакъв клиент, пуска си тема, че му трябват статии по 300 думи, 100 процента уникалност.

Аз като копирайтър, например, знам, как се проверява и уникалността, и броя думи.

Обаче се появява някой екземпляр и коментира.

"Кви са тия изисквания уе? Как да проверя аз уникалността на тоя текст. Да няма да броя думите 1 по 1. Колко броя били... Знаеш ли колко е трудно да се преброят? 1 час писането, 1 час броенето на думите - двойно труд."

Та тука същата работа в тази тема... :Х

НИТО един "програмист" не каза:

На мен това, това и това не ми е ясно.

Има единствено коментари, че струвало скъпо, отнемало време, много били изискванията и неясни. КОЕ???? КОЕ Е НЕЯСНО?!?


--------------------------
Това е 17-ти коментар и от 17 коментара, аз не разбрах КОЕ НЕ Е ЯСНО от това, което искам?!?

КОЕ?
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

ГРАБО, ВИПОФЕРТА... тези сайтове нещо говорят ли ти? Искам от тях да се взимат оферти, не от Технополис, например.

На отношението ми нищо му няма. Очаквам предложения на ЛС с ЦЕНА и срок. Да съм казала, че давам 10лв? 100лв? 1000лв? 10 000лв? Когато кажа точна цифра, тогава можеш да сравняваш дали плащам малко или много. Искам да ми се направи оферта. Който има най-добро предложение (не означава най-ниска цена) - ще се възползвам от неговите услуги.

КОЙТО ПРОЯВЯВА ИНТЕРЕС, НЕКА ПОИСКА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ НА ЛС - ЩЕ МУ ПРЕДСТАВЯ И ИЗОБРАЖЕНИЕ, ЗА ДА ДОБИЕ ПО-ЯСНА ВИЗУАЛНА ПРЕДСТАВА.


Останалите НЕзаинтересованите, които пишат просто ей така, за да се заяждат въобще не ме интересуват.

П.П.:

@max

КОГАТО ОБЯВА ЦЕНА И СРОК, тогава си свободен да коментираш дали искам бързо и евтино или не! Но дотогава подобни коментари са напълно излишни да възнегодуваш за суми и срокове, които дори не са споменавани никога и не са поставяни ограничения срок-цена.

Да говорят ми "ГРАБО, ВИПОФЕРТА...", но многоточието не ми говори нищо. За това си има задание, вътре да разпишеш какво точно искаш, за да можем да говорим за това колко точно ще струва.


В момента аз мога да ти пусна цена 200 - ХХХХ лв и срок от 1 - ХХ седмици. Разликата е многоточието, което реално нищо не означава. Не е много практично нали ?


Искаш на лично ЦЕНА и СРОК. Няма как да стане без по-точно задание.

Поне 5 човека се опитаха да ти го обяснят човешки, ти се изпокара с тях.


Като не разбираш от програмиране недей спори с хората, които те питат какво точно искаш, за да ти предложат най-добрата цена.

ПП: Като говорих за "кофти клиенти" нямах в предвид, че си, а че приличаш с поведението си, но ти реши да се идентифицираш с типичния кофти клиент, което си е твой проблем. Вместо да прочетеш какво ти пишем ти продължаваш с рогата напред.

Вземи си оправи заданието най-накрая и ще си намериш изпълнител за няколко часа. Така си осираш темата и гониш сериозните програмисти. Накрая пак ще се хванеш с някой 16 годишен пишман програмист и пак ще се чудиш защо са те прецакали.
 
От: От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Да говорят ми "ГРАБО, ВИПОФЕРТА...", но многоточието не ми говори нищо. За това си има задание, вътре да разпишеш какво точно искаш, за да можем да говорим за това колко точно ще струва.


В момента аз мога да ти пусна цена 200 - ХХХХ лв и срок от 1 - ХХ седмици. Разликата е многоточието, което реално нищо не означава. Не е много практично нали ?


Искаш на лично ЦЕНА и СРОК. Няма как да стане без по-точно задание.

Поне 5 човека се опитаха да ти го обяснят човешки, ти се изпокара с тях.


Като не разбираш от програмиране недей спори с хората, които те питат какво точно искаш, за да ти предложат най-добрата цена.

ПП: Като говорих за "кофти клиенти" нямах в предвид, че си, а че приличаш с поведението си, но ти реши да се идентифицираш с типичния кофти клиент, което си е твой проблем. Вместо да прочетеш какво ти пишем ти продължаваш с рогата напред.

Вземи си оправи заданието най-накрая и ще си намериш изпълнител за няколко часа. Така си осираш темата и гониш сериозните програмисти. Накрая пак ще се хванеш с някой 16 годишен пишман програмист и пак ще се чудиш защо са те прецакали.
Туй последното за мен ли беше? Че малко ай тъй го разбирам, че видиш ли съм прецакал някой
 
От: Търся си човек, който може да ми направи плъгин за WP

Защо оспамихте темата на човека? Написал е точно и ясно какво иска това, че е написала пример само 2 сайта не означава, че само от тези сайтове иска да се извличат оферти ... За мене коментарите на потребителите в тази тема са чисто заяждане ...
1. Като не можете да направите това което иска защо пишете изобщо?
2.Няма ли някой да се намеси и да разчисти тази тема от този спам ...
3.Който се интересуваше наистина щеше да се свърже с човека на ЛС и да оточнят детайлите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе