Търся специалисти, желаещи да водят курсове

От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

По-добре той да ми пусне мотивационно писмо.
Определено имам нужда от мотивация, за да почна да върша това.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

За Flash технологията няма как да не се съглася с Noke. От почти навсякъде се чудят как да я разкарат тази технология.
Доказаните специалисти и акредитацията се явяват голям проблем за подобни идеи за уроци. Не един ги спомена тези двете и явно трябва да се помисли по темата.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

По-добре той да ми пусне мотивационно писмо.
Определено имам нужда от мотивация, за да почна да върша това.
Ами нормално е да имаш нужда от мотивация. Аз това не мога да проумея, не се научиха, че всички работим за пари. В обявата не виждам никъде заплащане. Ако канят гост лектори, които водят собствени авторски курсове, то трябва да се започне от заплащането.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

Ами нормално е да имаш нужда от мотивация. Аз това не мога да проумея, не се научиха, че всички работим за пари. В обявата не виждам никъде заплащане. Ако канят гост лектори, които водят собствени авторски курсове, то трябва да се започне от заплащането.

Съгласна съм напълно. А бих добавала, че би трябва да за почнат и с това да представят себе си: кои, що са, какво могат и с какъв ресурс разполагат. "А поста тук започва с: ние сме двама приятели." То лошо няма, но изглежда като че ли, са се събрали, пийнали по две ракии и решили да правят курсове.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

То лошо няма, но изглежда като че ли, са се събрали, пийнали по две ракии и решили да правят курсове.
Пропускаш, че са направили и сайт. По всяка вероятност, докато са пили ракиите.
Прочетох темата, преди да отворя сайта. Не съм гледал други страници, освен началната, но това ми стига. Тя не ме накара да навляза в сайта, камо ли да се появи желание да се запиша.
И не защото обявените неща ги знам или не са ми нужни.
Тук се опитваме да говорим и работим професионално. Входната страница има доста дразнещи моменти. Ако е сайт с обяви - както и да е, можем да не сме чак толкова придирчиви (Защо ли го написах това, да ме пита човек?!). Но това е сайт за обучение. При това за компютърно обучение. IT обучение. Включващо обучения, свързани със сайтове.

а критиката е най-лесната и опияняваща и деструктивна дисциплина на света.
Няма спор - Най-`аресвам ману да намирам!. Зависи кога и за какво.

Flash е умираща технология. Изживява последните си дни.
ВИе си правете сметката дали има смисъл някой да го учи тепърва.
Като ми дойде клиент на сергията, мога да го посъветвам какво да си купи. Но в никакъв случай не мога да му откажа на избора. Все пак искам аз да му взема парите, а не конкуренцията.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

Пропускаш, че са направили и сайт. По всяка вероятност, докато са пили ракиите.

Е, ти от къде знаеш, че те са си правили сайта? :D Майтап. Заяждаме се тука с хората, а те са тръгнали бизнес да правят. На мен едно не ми харесва, на теб - друго. Угодия нама. :roll:
Всъщност, като че ли, най-лошо впечетление ми прави факта, че са посочени само мобилни телефони. Сериозна фирма без стационарен телефон, аз лично, не знам да има. Пък и офиса им съвпада с офиса на някаква езикова школа, дето всъщност се оказва, че е клиент на фирмата, направила сайта. Та, схемата се оказва много сложна и неясна. :|
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

Успех с курсовете!
И не се отказвайте - критици винаги ще има.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

Желаещи за водещи много, но важното е да са с опит и полезни. Иначе идеята е страхотна и ще бъде полезно за участниците. Дано да има повече такива инициативи.
 
От: Търся специалисти, желаещи да водят курсове

Аз нещо не мога да разбера идеята... Привиквате един куп народ в една зала, пред тях се изправя някой от форума и почва да им води курс? И как по-точно този "преподавател" доказва, че е рехабилитиран, знае как да се проведе едно учебно занаятие и наистина има какво да каже по темата? От сайта не става ясно дали сте фирма, а ако не сте интересно как сте получили одобрение от МОН? До сега не съм видял никаква публичност на този проект та няма как да не се запитам дали имате кандидати, които да са жадни за знания? Как по-точно ще стимулирате лектора (човек от форума) да отдели няколко часа от времето си за да отиде до вашата зала и да говори на предполагаемата ви аудитория?
 

Горе