Търся: Търся специалист в Google Adwords за работа като фрийленсър

nikosa1986

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Търся ако не сертифициран специалист в Adwords, то поне много добре запознат човек, който да управлява рекламни кампании на клиенти. Ще работим по следния начин - като търговците ми са договорили сделка за управление на Adwords кампания, се свързвам с избрания човек от форума и му предоставям необходимата информация. Очаквам вашите предложения с някой изпълнен проект, както и цена за управление. Ако някои от вас работят на процент от бюджета, също да го обявят, понеже и това е практика или пък комбинация между двете - над определена сума бюджет - процент от него.

Както някои от вас тук вече знаят, започвам проект за рекламна агенция, като ще работя с външни поръчки към фрийленсърите. Доста от вече избраните по различни браншове в онлайн рекламата хора са от тук, всъщност почти всички без един :) В момента договарям няколко по-силни сделки, за да започнем с добро портфолио, но скоро всичко ще бъде структурирано и се надявам да помогнем на много фирми и частни лица да развият бизнеса си в правилната посока.

Ако някой смята, че може да бъде полезен с нещо на проекта ми, може да пише на скайп: plamen.naidenov.

Поздрави и благодаря на отзовалите се!
 
От: Търся специалист в Google Adwords за работа като фрийленсър

Здравей,
изпратих ти на лично скайпа ми добави ме за да поговорим.
 

Горе