Търся спонсор :Д

От: Търся спонсор :Д

Ма то волана не си е на мястото бе човек, лично моето мнение за хора които купуват "лъскави" коли с десен волан е че нямат пишки :lol:
 
От: Търся спонсор :Д

Че коя кола е инвестиция? :D

Служебната до някаква степен можем да я броим за инвестиция ама това БМВ надали ще го ползва за бизнес цели. :)
 
От: Търся спонсор :Д

Предпочитам да не лъжа, не обичам лъжите, затова директно си казвам за какво ми трябват.. и колко не ми достигат в момента.. не обичам да взимам заеми, досега никога не съм вземал затова и пуснах тази тема.. Не ги искам за гъзария а да си направя КЕФ-а , защото по принцип мразя аз БМВ-та , но 240 коня не са за изпускане при положения , че много обичам да правя дрифтове, а пък знаем че тези коли са идеални за тази цел.. А това как някой би ми дал 3000 лв.. в история на интернет има много ама много по - големи суми, така че не са чак толкоз много , поне за някой голям предприемач.. Не намерих по хубаво място оттука да пусна темата ....

П>С. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388755924687092&f1=details&slink=5aofrr
Значи, според теб, да си направиш собствен кеф като купиш бмв, за което НЯМАШ парите, не е гъзария ли?? А кое тогава е гъзария, би ли обяснил?
Чета те и се чудя - да се смея ли, да плача ли, да се чудя за докъде може да стигнат безочието и наглостта човешка ли ...
Срам и позор!
 
От: От: Търся спонсор :Д

Губиш уважението на хората в този форум, което е доста важно.
Това което написа е пълна простотия. Как въобще си представяш някой да ти даде 3 бона ей така ?
Губи уважението на хората тук, разбира се! А явно собственото му самоуважение отдавна го е изгубил или въобще не го е имал никога!
По-лошото е, че и форума губи уважение от такива елземпляри и темите и изказванията им! :evil:
 
От: От: От: Търся спонсор :Д

офтоп:
Лека забележка относно правописната грешка в подписа... всеки може да си слага какъвто подпис иска, разбира се, но когато става въпрос за Пушкин - звучи неуважително.

"Хвалу и клевету приемли равнодушно
И не оспаривай глупца. "
 
От: Търся спонсор :Д

Ето.. наближава Петък и всеки се блъска неговата тема да стане петъчна :)

Интересно, след като нямаш пари да си купиш колата, после какво ще правиш, като ти дадат пари? Ще трябва всеки ден да четем теми от сорта "Някой ще ми дари ли пари да си сменя консумативите на колата?", "Някой ще ми направи ли дарение да си регистрирам колата в кат и да и платя данъците...?", "А ще има ли някой, който ще ми даде пари за застраховка, глажданска и винетки на колата?" и не на последно място, култовата тема "А бе някой, може ли да ми даде пари да си сипвам гориво и масло на колата?".

Както ти казаха, колата не е актив, а един от най-често срещаните пасиви, които горят пари като за световно. След като имаш някакви спестени пари, мисли вариант, как да ги завъртиш и да си събереш парите за колата сам, както и парите за да я поддържаш после, щото поддръжката излиза в пъти по-скъпа от самата кола. Приятел имаше подобно BMW и по спомен, само смяната на консумативите( нещо задължително, при покупка на автомобил втора употреба ) му бяха над 1000 лв.

Не се излагай пред хората за такива глупости и вместо да искаш дарения за подобни глупости ( дарение в такива размери, бихме събрали, ако ставаше дума за лечение на болест, ама за такава глупост...), пускай теми как да спестиш и завъртиш някакъв бизнес с спестените пари.
 
От: Търся спонсор :Д

Аз пък помислих, че някоя яка кака си търси мъж :cry:
А то какво се оказа ... :-o
 
От: Търся спонсор :Д

Луди сякакви, един поиска един милион долара в канала си в youтубата и му дадоха един милион долара(google: guy asks for a million dollars on youtube)
Ама цели се по-високо, това 13 годишен, обезценен пасив, с шофьорско място от грешната страна не възбуждаш интереса.


PS Пробвай в тия сайтовете за запознаства също, там май имаше някаква секция за спонсорство. :D :D
 
От: Търся спонсор :Д

Лошото е,че си мъж,ако беше кака можеше някой да ти се навие,само,че не си и фолк звезда и 3000 за една вечер са множко та сигурно ше трябва 1 месец да събираш средства.
Безплатен обяд няма,но има трудно и лесно,за някой този вариант е лесния:lol:
 
От: Търся спонсор :Д

Луди сякакви, един поиска един милион долара в канала си в youтубата и му дадоха един милион долара(google: guy asks for a million dollars on youtube)

Случая с тубата не го знам, но преди са ми разказвали за някакъв пич от САЩ дето наистина събрал един милион. Давам го като идея на автора. Човекът бил студент и не му достигали пари за таксите. Хрумнало му да направи сайт и да продава рекламно място - по един долар на пиксел. Не му трябвали много пари, обаче се получил наплив от желаещи и за нула време се натрупал милион. Чувал съм го от доста места и явно не е лъжа. Направи сайт или блог и искай по левче за пиксел и си готов. За да станеш популярен отиди пред централата на Атака с маска на Сидеров. Може да те ступат малко, но после ще си скъп гост в Нова телевизия и в най-гледаното време ще си споменеш адреса на сайта небрежно. Хайде и ще черпиш! :lol:
 
От: От: Търся спонсор :Д

Случая с тубата не го знам, но преди са ми разказвали за някакъв пич от САЩ дето наистина събрал един милион. Давам го като идея на автора. Човекът бил студент и не му достигали пари за таксите. Хрумнало му да направи сайт и да продава рекламно място - по един долар на пиксел. Не му трябвали много пари, обаче се получил наплив от желаещи и за нула време се натрупал милион. Чувал съм го от доста места и явно не е лъжа. Направи сайт или блог и искай по левче за пиксел и си готов. За да станеш популярен отиди пред централата на Атака с маска на Сидеров. Може да те ступат малко, но после ще си скъп гост в Нова телевизия и в най-гледаното време ще си споменеш адреса на сайта небрежно. Хайде и ще черпиш! :lol:


истина е!
прочети тук - http://en.wikipedia.org/wiki/The_Million_Dollar_Homepage

сайта е MILLIONDOLLARHOMEPAGE.COM

но и твоята идея си я бива! :lol:
 
От: Търся спонсор :Д

Поръчай си крадена за тройно по-ниска цена, що се мъчиш.. Те конете се нагаждат, ще я бутнат някъде да стане звяр :lol:
Така и така си с десен волан, по-добре вземи автоматик.. Така ще я караш повече време, тъй като няма да можеш да я изпънеш както си требе..
 
От: Търся спонсор :Д

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!

Немам 2 лв. ма искам да карам баварец, че да ми се лепят пичетата :lol:

Искам баварец, ма немам за убав, каручка да е, беемве да е :lol:
 
От: Търся спонсор :Д

Като чета темата и се сетих за онзи клип "диагноза БМВ" :mrgreen:

[video=youtube;gvPX95l3zaY]http://www.youtube.com/watch?v=gvPX95l3zaY[/video]
 
От: Търся спонсор :Д

Много хубаво клипче :)

Събери малко повече и ти давам старото чиорки - Jeep Cherokee, 2.8CRD, 160hp, 85.000 miles (~130.000km), нови гуми (500 паунда) и нов акумолатор (130тина паунда). Десен волан! Сребрист със затъмнени стъкла

С него ще наблажиш повече ученички...

Поради липса на място за съхранение, трябва да се разделя с 1 автомобил, скоро го пращам за България.
Взех го преди около 18 месеца, на малко под 100.000км
 
От: Търся спонсор :Д

Не знам за ученичките, но ръчно натокан джип лично на мен ми прави 10 пъти по-голямо впечатление от поредната бегачка. Просто няма къде да караш такава кола в БГ. Хемус рядко я държат отворена в двете си платна, пък и ограничение до ограничение по мостовете. Това е правилната машина за БГ - всъдеход!
 
От: Търся спонсор :Д

Тия с десните волани трябва да са забранени тука. Иначе джипчето не е лошо :)
 
От: Търся спонсор :Д

дам с тоя джип ще се спука от дрифтове и гонки по светофарите .. всъдеход дет се вика да оди да еб*е мечки в пресечени терени :)
 

Горе