Търся спонсор

chopara

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте . Нямам идея как да започна тази тема , за това карам направо . Преди няколко седмици се роди идея да направя хостинг компания. Прес това време до сега разучих пазара , направих демо на сайта и регистрирах домейн. По план днес трябваше да закупим реселърски панел и да пусна сайта . Но при разплащането се оказа че компанията която предоставя пакета иска предплащане за минимум 6 месеца и така парите недостигат . Минималните пари при които нещата ще тръгнат са 50$ . Ако някой е заинтересован да пише лс за повече инфо и своите условия.Моля без спам!
 
От: Търся спонсор

Как можеш да започнеш да правиш нещо без дори да си преценил дали ще ти стигнат парите?
 
От: Търся спонсор

По добре стани афф на някоя хостинг компания, на хостгатор офертите са приятни, 50$ при продажба на споделен хостинг. Хем няма да трябва да инвестираш толкова много, хем няма да се занимаваш с малоумници :) Имай в предвид че повечето хостинг компании ще искат сам да предоставяш съпорт на клиентите си така че... ;) помисли си добре
 
Как може да започнеш да правиш нещо без да имаш 50$ в джоба? Супер несериозна работа. Хвани се малко да поработиш на заплатка, събери 1000 лв. па тогава се прави на бизнесмен.
 
От: Търся спонсор

Значи въпроса нее кааво аз печеля , какво губя . Важни са вашите интереси . Гарантирам заработване на два пъти повече пари от инвестираното .За да сте сигорни в това сайта ще ви бъде прехвърлен при не спазване на оговорките.
 
От: Търся спонсор

- Какви ще бъдат параметрите?
Сървара е с конфигурация GenuineIntel Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz / 8GB RAM with 100MBPS ETH port
- Каква бъдеща инвестиция ще трябва?
Това което искам е начален тласък . Не искаме повече от това.При ваше желание може да измислим нещо.
- Какво ще получа в замяна на инвестицията?
Зависи вие какво искате . Най-малкото ще удвоим вложените пари. A защо не и общ бизнес при по-голяма инвестиция !
- За БГ или цял свят ще бъде?
Цял сват
- Имате ли фирма, с която да оперирате?
Ще предлагаме услуги от ресел панела на webhostingworld.net
- Защо смятате, че някой ще купува от вас?
Заради по-добрите цени и обслужването
- Имате ли персонал за live support?
Да имаме .
 
От: Търся спонсор

Като гледам всичко си имате освен 50 долара!
И ако ти дам 500лв. до колко време ще ми ги удвоиш?
Според мен ако ти трябват само 50 долара, помоли някой от твоя екип за live support да ти услужи на заем:)
 
От: Търся спонсор

Как можеш да започнеш да правиш нещо без дори да си преценил дали ще ти стигнат парите?
Не приемам съвети от хора с отрицателен iТrader

По добре стани афф на някоя хостинг компания, на хостгатор офертите са приятни, 50$ при продажба на споделен хостинг. Хем няма да трябва да инвестираш толкова много, хем няма да се занимаваш с малоумници :) Имай в предвид че повечето хостинг компании ще искат сам да предоставяш съпорт на клиентите си така че... ;) помисли си добре
Прав си това нее лоша идея но доста време отделих на този проект и няма да се откажа накрая .И следваштия месец да го пусна няма да е проблем , сигорен съм че ще има доста клиенти от този форум а други ще си изядът пръстите от пропуснатия шанс. От хостгатор дават 50 $ а те колко ли ще вемат ?
 
От: Търся спонсор

Приятелю, с тия $50 долара, които си поискал, отблъскваш всичко живо! Дори и хора, които са благосклонно настроени към нови начинания биха избягали. По-добре закрии темата, пусни я отначало и не споменавай тази сума повече. Комуникирайте си с ПМ. (всичко това е съвет)
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсор

Не приемам съвети от хора с отрицателен iТrader

Това не е съвет а критика!!!
И какво общо има с темата, та си се захванал с моя е- трейдър?
 
От: Търся спонсор

Еми гръмна ми главата вече. Написах това което трябваше няма да се мъча повече тук за толко пари. На лс може да се свърже с мен който иска.Темата може да бъде затворена . Предполагам секи е видаял за какво става въпрос
 
От: Търся спонсор

Еми гръмна ми главата вече. Написах това което трябваше няма да се мъча повече тук за толко пари. На лс може да се свърже с мен който иска.Темата може да бъде затворена . Предполагам секи е видаял за какво става въпрос

Оooooo ама отказвай се докато не си затънал. Щом ти гръмна главата от няколко хапливи коментара ще се видиш в чудо с клиентите си, като земат да звънят през 10 мин да питат що не им работи сайта, как да си го настроят, как да си направят пилешка супа. Е ти ще се побъркаш :)

1. тоя съпорт заплата ще получава ли? щото с 50 кинта тръгваш пък не знаеш колко ще спечелиш?
2. от форума точно никой няма да си купи хостинг от теб. Защо? Помисли си и ще се сетиш. :)
 
От: Търся спонсор

абе тук май малко са изкривени нещата?

а схванах от цялата работа че на теб не ти трябва спонсор а ти трябва някой да ти даде 50 долара назаем ?
 
От: Търся спонсор

Пич, несериозна работа е да не можеш да намериш 75 лв. В момента си гониш потенциалните клиенти, а можеше оттук да вържеш някой.
За какво говорим въобще...
 
От: Търся спонсор

Несериозна работа , да можеби . Но ако бях поискал 500-600 лв какво щеше да стане ? Аз едвали бих дал толкова пари на човек който не познавам . Офертата беше много добра за вас . Първоначална малка инвестиция с възмажност за по голяма след като видите че нещата се случват . А вие брей 75 лв , олеее 600 лв . Може да истриете темата
 
От: Търся спонсор

Тръгнал си да правиш бизнес, а си отчайващо неграмотен. И 2 лв. не бих ти дал.:mad:
 
От: Търся спонсор

Що не теглиш един кредит от JetCash за 50$?
Може да вземеш от баща си.
Ако искаш мини и през трудовата борса. За 50$ все ще намериш някаква работа.
Може и в секцията пазар да напишеш какво вършиш. Събмит по събмит, превод по превод, транслейт и т.н все ще събереш заветната сума.

Просто 50$ никой няма да ти даде. То на всеки му е ясно че с 50$ нищо не става. По добре си предложи услугите по маркетинг на хостинг провайдър, пък който има хостинг амбиции и пари, ще те наеме. Поне ще изкараш някой долар, вместо да просиш.
 

Горе