Търся спонсор

От: Търся спонсор

ми може да се съглася ако ми гарантираш че няма да изгоря с тия 50$
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсор

ми може да се съглася ако ми гарантираш че няма да изгоря с тия 50$

Вие па кво сте тръгнали да му спамите темата, ако няа давате няа пишете, аман от простаци

Хайде сега и простаци станахме! Повечето тук са дали полезни съвети, но трябва малко пипе в картуната за да се проумее! Двамата май ще си допаднете, успех в съвместния бизнес! (Ако решите да молите за помощ отново, поне пишете грамотно! В противен случай ще бъдете пренебрежително подминати от тези, които биха ви били полезни)
 
От: Търся спонсор

Хайде сега и простаци станахме! Повечето тук са дали полезни съвети, но трябва малко пипе в картуната за да се проумее! Двамата май ще си допаднете, успех в съвместния бизнес! (Ако решите да молите за помощ отново, поне пишете грамотно! В противен случай ще бъдете пренебрежително подминати от тези, които биха ви били полезни)

Айде по културния начин да ви кажа че ако няма да помагате по добре не показвайте българксата си природа т*п*, какво му се месите само, това му трябва това иска, ако не ти харесва подминаваш.
А ти като те гледам как пишеш и какъв си нагъл ще си го намериш някъде.
Преди не влизах в тоя форум и няма и да влизам то тук е пълно с айде няма да обиждам(казвам истината) без да се обиждаш, нищо лично към теб, но по всичко си личи че на ниско ниво
 
От: Търся спонсор

Ясна работата момче. Пиши на Л.С. аз ще рискувам да ти дам 50 $ и ще се надявам да ми ги дадеш няой ден двойно.
На вас останалите незнам какво да кажа, за мен този сайт съм го прекръстил услуга.сом. Всички реват за пари колко скъпо било, но като дойде време те да продават услугите си започват да реват колко ниско платено било.
Момчето точно и ясно си е написало че му трябват 50 $ за нещо и ще ги удвои. Какви са тези гаранции и да му давате критиките и глупавите си съвети от къде да намери 50 $ на заем или да си изработи. Вие бизнес изобщо знаете ли как се прави? За да правиш бизнес трябва да умееш да рискуваш. Гаранция и сигурност... наборите 60 - 65 да си напуснат форума и да си гледат 20 годишните деца... Не сме Бай Тошово време да чакате на сигурност.
Да ви п..... на всички вас "бизнесмени" . Не го приемайте лично. Просто Бизнес!
 
Re: От: Търся спонсор

Ясна работата момче. Пиши на Л.С. аз ще рискувам да ти дам 50 $ и ще се надявам да ми ги дадеш няой ден двойно.
Прати и на мен, имам много яка идея и ще ти ги върна тройно, ако успея да я реализирам! Имай предвид, обаче, че съществува риск да не успея и не давам гаранция. Ако имаш топки да рискуваш - прати ми парите, ако не - недей само да се правиш на голям бизнесмен по форумите.
 
От: Търся спонсор

Обиждате момчето че било неграмотно, а вие не се виждате.
Лукова глава се нарича на поставено лице което върши черната работа г-н "грамотен"

vbTk бих рискувал да изпратя на всеки който изложи бизнесплана си на лице и даде гаранция за връщането на парите. Момчето точно и ясно каза, може да потръгне може и да не потръгне, но единствено което мога да дам като гаранция е двойно заплащане. Това означава че дори и да не му потръгне бизнеса той ще възстанови сумата. Риска който поемаш е доверието.
Поздрави на двамата "грамотни" господа
 
Re: От: Търся спонсор

varro, явно не четеш внимателно. Авторът на темата НЕ е гарантирал двойно заплащане и той не третира въпросната сума като ЗАЕМ С ВИСОКА ЛИХВА, което става ясно още от заглавието на темата, в което се търси СПОНСОР. Той дори не търси РИСКОВ ИНВЕСТИТОР, а СПОНСОР. Разликата между кредитор, инвеститор и спонсор е колкото разстоянието от земята до небето и обратно!
Гарантирам заработване на два пъти повече пари от инвестираното .За да сте сигорни в това сайта ще ви бъде прехвърлен при не спазване на оговорките.
Подобни гаранции дава всеки 13 годишен пикльо, който не се е научил да пише правилно, но е тръгнал да прави "бизнес" със стотинки. Като пробва и види, че не става - ще ти прехвърли великия сайт от 3 html страници направени чрез MS Word и .info домейн купен на промоция. :mad:

EDIT:>> Да не говорим, че да очакваш да дадеш $50 на заем и да ти го върнат двойно си е чисто ЛИХВАРСТВО, за което можеш да погледнеш Наказателния кодекс... някъде около чл. 250-255 беше.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Търся спонсор

varro, явно не четеш внимателно. Авторът на темата НЕ е гарантирал двойно заплащане и той не третира въпросната сума като ЗАЕМ С ВИСОКА ЛИХВА, което става ясно още от заглавието на темата, в което се търси СПОНСОР. Той дори не търси РИСКОВ ИНВЕСТИТОР, а СПОНСОР. Разликата между кредитор, инвеститор и спонсор е колкото разстоянието от земята до небето и обратно!

Подобни гаранции дава всеки 13 годишен пикльо, който не се е научил да пише правилно, но е тръгнал да прави "бизнес" със стотинки. Като пробва и види, че не става - ще ти прехвърли великия сайт от 3 html страници направени чрез MS Word и .info домейн купен на промоция. :mad:

EDIT:>> Да не говорим, че да очакваш да дадеш $50 на заем и да ти го върнат двойно си е чисто ЛИХВАРСТВО, за което можеш да погледнеш Наказателния кодекс... някъде около чл. 250-255 беше.
Така да започнем с това че заработването е за този който ми прати парите а не за мен .Също тъка 100% връщам парите с лихвата . Сайта го давам като гаранция за вашата сигурност съжелявам , че не сте ме разбрали правилно .От утре офертата не е валидна така че няма нужда да спамите .
 
От: Търся спонсор

Работата е там, че като прочетеш само офертата и ти става ясно за потенциала на сделката :) За който не е разбрал - 14 годишен се опитва да пробие на свръх конкурентния хостинг пазар, без визия, без пари и без грам идея как са праи. Обаче вярва, че с $50 нещата ще тръгнат.
Успех баце, не ме разбирай погрешно, просто и аз бих те посъветвал да се хванеш с нещо по-лесно като за начало. Щото това е малко несериозно.
 
От: Търся спонсор

За много елементарен ме имате (MS Word и .info домейн) . Как разбра ? Значи като нямате идея за какво става въпрос , защо коментирате , на разбирачи се правите пред другите ? Какво ви става бе хора пускам тема с добро намерение а вие като кучета ! Значи има хора които с пирони мол правят а други с милиони и къща не могат . Аз няма да съм номер едно но ще изкарвам повече от половината тук .
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсор

Ти така възприемаш нещата щото не си запознат. Хората ти дават съвети и ти казват как виждат нещата.
На всеки минал по твоя път (пробвал се да пробие с малка сума без ясна представа кое, къде и как) му е ясно какъв ще е крайния резултат.
То лошо няма, хубавото е че ще натрупаш опит с малка загуба (50$ не са кой знае какво). Лошото е че не се учиш от съветите на хората. Не е задължително да се учиш само от опита си. Виж другите как правят нещата.
Сигурен съм че нямаш никакъв опит в какъвто и да е онлайн бизнес и затова си толкова надъхан. То и затова нямаш 50$ де. :)

Без лоши чувства. Успех в бизнеса!
 
От: От: Търся спонсор

Как разбра ?

Еми от 3-4 изречения много работи могат да се разберат. Факта, че си готов да се занимаваш със спонсори и партньори за $50 говори достатъчно... Човек като вярва в нещо обикновено дърпа един кредит и го почва. Ти за да ги търсиш във форум - или си на 15 и няма да ти дадат кредит, или ти самия не вярваш. И двата варианта са кофти.
Също факта, че не спомена най-важното - клиентите как ще ги хващате / задържате ? Няколко съученика за live support и толкова?

С две думи - оставяш впечатление, че грам идея си нямаш, съответно никой не вярва, че това нещо ще стане и затва така.

И няма какво да се сърдиш - търсиш спонсор, нормално е хората да те разчовъркат и да ти задават кофти въпроси. Ако отговориш добре, ще си намериш спонсор.
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсор

Другите като теб правят афф сайтове за отслабване няма лошо. Сигурно като имаш 100 работата става ,но това не е работата която aз търся . Това ли е бизнеса за теб ?Поздрави и дано забогатееш .Тогава за какво съществува думата спонсор ?
 
Re: От: Търся спонсор

Аз няма да съм номер едно но ще изкарвам повече от половината тук .
Изкарай, никой не те спира. Виждам, че много се засягаш, че даже ЛС си ми писал да ми обясняваш броя на ХТМЛ страниците и т.н., та затова да ти кажа - нищо лично няма в нещата, които сме писали. Просто ти казваме, че това, което правиш е адски несериозно. Щом нямаш от къде да вземеш $50, та търсиш помощ по форумите, просто няма да ти се получи идеята. Помисли за някакъв друг вариант.
А ако просто искаш да събереш парите на няколко човека и да не правиш никаква хостинг компания - пробвай да измислиш по-свястна измама. Тази явно не върви. Не си мисли, че като искаш дребна сума и ще има тълпи от "инвеститори", готови да ти я дадат с лека ръка.
Поискай по-голяма сума, но подходи по-сериозно към нещата. Така ще имаш доста по-голям шанс да намериш човек, който да ти се довери.
 
От: Търся спонсор

Изтрийте темата или поне я заклучете не ми се четат глупости . Вие с тези 50 $ се усрахте бе това беше нещо начално , като минимален прак не да започнете с лев два, да бях написал 1000 да ви видим какво щеше да стане .Край не СПАМЕТЕ повече КРАЙ !!!!
 
От: Търся спонсор

Другите като теб правят афф сайтове за отслабване няма лошо. Сигурно като имаш 100 работата става ,но това не е работата която aз търся . Това ли е бизнеса за теб ?Поздрави и дано забогатееш .Тогава за какво съществува думата спонсор ?

Ако това беше за мен: Не това не ми е бизнеса. Това е един мой тест върху българското уеб пространство. Нещата не стават и със 100$. Нещата най вече стават с много задълбочени анализи, познания и планиране на нещата. Всяка една стъпка е от значение. Не може да скачаш в бизнеса с хостинг само с идеята. Идеята сама по себе си е нищо, дори да е уникална по своята същност. Нужна е, но тя е една малка бримка в основата на един бизнес проект. Аз като ти казвам че не си запознат, значи си личи от километри. Просто ако беше, нямаше да подходиш по този начин.

Думата спонсор е различна от думата инвеститор. На теб ти трябва инвеститор. Спонсорите си дават парите за да се рекламират че са спонсори, докато инвеститорите инвестират в проект с "потенциал" с цел печалба. Направи подробен бизнес план за една/две години напред и може да намериш инвеститор.
 
От: Търся спонсор

Ако това беше за мен: Не това не ми е бизнеса. Това е един мой тест върху българското уеб пространство. Нещата не стават и със 100$. Нещата най вече стават с много задълбочени анализи, познания и планиране на нещата. Всяка една стъпка е от значение. Не може да скачаш в бизнеса с хостинг само с идеята. Идеята сама по себе си е нищо, дори да е уникална по своята същност. Нужна е, но тя е една малка бримка в основата на един бизнес проект. Аз като ти казвам че не си запознат, значи си личи от километри. Просто ако беше, нямаше да подходиш по този начин.

Думата спонсор е различна от думата инвеститор. На теб ти трябва инвеститор. Спонсорите си дават парите за да се рекламират че са спонсори, докато инвеститорите инвестират в проект с "потенциал" с цел печалба. Направи подробен бизнес план за една/две години напред и може да намериш инвеститор.
Прав си осъзнах грешката си . Моля спрете !
 

Горе