Търся спонсор

Alexander84

Banned
Рейтинг - 92.3%
24   2   0
Здравейте, колеги :)
Издирвам спонсор за един проект, който съм решил да започна. Сайта ще е предимно за жени и в него ще има авторски (статии, които аз ще пиша) на български език статии.
От спонсора ще искам да помогне единствено с финансите за хостинг и домейн, а в замяна аз ще му поставя вечен линк във футера на сайта :)
 
От: Търся спонсор

А след това на къде? Какъв тип ще е сайта. Защо мислиш че ще има успех. Явно няма да е с реклама. До сега имал ли си опит с други проекти и ако да къде аджеба се хостват? Вярно е не искаш много но все пак... с 30-40 лв. които излиза това което искаш може да се достигне до нещо сигурно... пробвай малко по-подробно :)
 
От: Търся спонсор

един домейн - 10-15 лв. (ако е на промоция и под 5 лв може да го взмеш)
хост - на първо време може да ползваш безплатен - има такива с приличен uptime
или примерно blogger
и си готов
 
От: Търся спонсор

Не ми се ще проекта да е на безплатно място, понеже често ще има сривове и проблеми със сайта. Блогър ми звучи доста не добре, ползвал съм го преди и не ми допада особено. Фен съм на уордпрес - система с множество плъг-чета, кому - каквото е нужно.

Опит с предишни проекти до момента съм нямал, изграждал съм единствено сайтове за клиенти с уордпреса и съм им ги нагаждал според нуждите им, така че няма да искам от спонсора нищо друго освен хоста и домейна.
Ще заложа на съдържанието, а не на реклама. Имам нагласата и съм готов да вложа нужното време, за да потръгне проекта :)
 
От: Търся спонсор

Пиши ми, ако е сериозен проекта ще ти помогна с това което ти трябва.
 
От: Търся спонсор

Един въпрос, не го приемай като заяждане. Щом имаш желание да направиш всичко, за да се развие проекта и си сигурен във възможностите си, защо не заделиш 100-тина лева и да ги ги платиш сам тези неща? Това в никакъв случай не, е непостижима сума, за да търсиш спонсор... и по този начин няма да си зависим от никого и нищо, и ако всичко се развие според плановете си след време може да изкараш някакви пари или поне да си върнеш вложените, като го продадеш..
 
От: Търся спонсор

Здравейте, колеги :)
Издирвам спонсор за един проект, който съм решил да започна. Сайта ще е предимно за жени и в него ще има авторски (статии, които аз ще пиша) на български език статии.
От спонсора ще искам да помогне единствено с финансите за хостинг и домейн, а в замяна аз ще му поставя вечен линк във футера на сайта :)

това е лесна работа, от какво мислиш да печели този сайт, откъде ще дойде трафик и т.н. защото да пълниш сайт и да не печелиш от него става за хоби, но не е лошо от хобито да пада и някой лев
 
От: Търся спонсор

Мисля, че тук конкретния въпрос е: имаш ли бизнес план?
 

Горе